Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

аз ако знаех нямаше да съм тук :).Основите-имаш добро съдържание-хората го четат,доверяват ти се на ревюто ти за даден продукт и ако им трябва си го купуват.Основното най-вече
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Супер, благодаря, че сподели това видео с нас. ;)
Тъкмо се чудех какво да правя докато си пия кафето днес. :d
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Кое точно е блогът? (Sorry за невежеството - искам да вляза в играта, ама все още съм absolute beginner...)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Кое точно е блогът? (Sorry за невежеството - искам да вляза в играта, ама все още съм absolute beginner...)

Добре дошла и весело изкарване тук.

Еми ако имаш въпроси, може да питаш - тук ще получиш помощ. И не е никак лошо че си бигинър, просто е нужно да си заинтересована. Другото само ще дойде с времето .

А за блоговете може да прочетеш тук: Проблогинг - ProBlogging

приятен престой тук. :wink:


 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

За тези, които са останали в мъгла след като са гледали видеото - направих текстова версия под формата на "стъпка по стъпка" наръчник, в която има линкове към сайтовете от видеото и коментари от мен. Версията можете да намерите тук и е на английски.

Надявам се да ви помогне. :)
 
Последно редактирано:
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Има ли някъде видео или блог, показващ изпълнението на 7те стъпки в ClickBank, регистрирах се през линк на Blinky, направих си сметка, ама после ми е някаква тъмна индия какво се прави ?!?!
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Бате, Първо мерси за това че си се регнал - по този начин помагаш на форума - трябва да се разходиш из панела на програмата и да видиш как да се вземат линкове, ако това ти е трудно. Но като цяло би трябвало да има някакъв хелп гюд за нови афилиейти. Аз лично не съм ги промотирал, но доколкото го разглеждах...ако си търсиш продукти има формичка за търсене на продукти, в които си заинтересуван. До там се стига като се кликне на "Marketplace" и си селектираш какво точно искаш да промотираш.

Ето и линка за тези, които искат да опитата с тази програма: ClickBank

Успехи..:)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Значи, явно аз съм малко заблуден, защото мислех, че програмата е подобна на амазон - блога ми е музикален и исках да сложа някакви банери с айподи, ай фони и тн техники, но в това clickbank трябва да рекламирам някакъв сайт за сваляне на mp3, не откривам нищо за айподи, компютри, ноутбуци и тн oO
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Кажете добра affiliate програма, която да продава всякакви техники. В Amazon максималните 10% комисионна не ми допадат нещо... :/
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

' Ship items to your buyers
Get the shipping information from the order details in your seller account. Print the shipping label and packing slip and then mail your item within 2 days of the sale.'
WTF, такава ли е практиката в амазон, аз да изпращам нещата на купувача ???
 
От: отг:

Старая се да го понауча,но има доста неща още,които не са ми ясни...

Здравей за да те окуража ще ти кажа, че английския е най лесен от латинските езици, малко повече четене и шансовете ти за печалба стават многократно по големи защото можеш да продадеш нещо на всички англоговорящи а те са много, богати са и пазара има потенциал, докато в България не може да се ноправи кой знае какво!!!
Осъзнах, че английският е лесен едва след като записах курс по немски, което си е направо кошмар!!!
Така, че успех в ученето Вярвай в себе си и ще успееш!!!
 
От: От: отг:

Здравей за да те окуража ще ти кажа, че английския е най лесен от латинските езици, малко повече четене и шансовете ти за печалба стават многократно по големи защото можеш да продадеш нещо на всички англоговорящи а те са много, богати са и пазара има потенциал, докато в България не може да се ноправи кой знае какво!!!
Осъзнах, че английският е лесен едва след като записах курс по немски, което си е направо кошмар!!!
Така, че успех в ученето Вярвай в себе си и ще успееш!!!
офф/ Ааа немския е супер език!
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

ох май съм страшно тъп, толкова не мога да схвана някои работи от това видео че ужас....

ще съм благодатен, ако някой ми отговори на тези въпроси:
- какво е SQUIDOO
- каква точно функция има тук RSS Feed и само за CB ли може да се използва (мисля че разбрах, но все пак да питам)
 
От: Re: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Squidoo е като мини блог, в който си пишеш каквото ти падне и линкваш сайтове.
Въпросът ти за RSS не го разбирам :)

хах, благодаря


иначе RSS знам какво е, но не разбирам в случая от къде го взе и какво показва този фийд - аз до колкото разбрах съдържа препратки към различни продукти от clickbank.com с неговото ид и че CB предлага такива RSS фийдове, та това нещо като "Links Page Generator" в genbucks ли е
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Squidoo e както каза колегата мини блог,в които хората пишат и промотират каквото си искат.Ценото е че има висок page rank и Google loves Squidoo.Всичко това конбинирано с умело ползване на саита може те да изкара на 1 ва страница на Гугъл,което си е направо за почерпка.Сащо като Squidoo е и HubPages.По натататък като имам право да вкарам линк в поста си ще ви дам 2 много добри ръководства и за 2 те.
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Я, ква весела тема съм изпуснал...
Здравей за да те окуража ще ти кажа, че английския е най лесен от латинските езици

Направо го окуражи за година напред :dАко и англичаните знаеха, че езикът им е към групата на латинските, а не на германските, то норманите щеха да го изду*ат. Верно, че идват от индоевропейските сите, но все пак малко уважение си требе към северните граници на Римската империя.
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Здравейте на всички! От няколко дни чета форума, но количеството инфорамция е огромно и още ми е трудно да навържа всичко което чета..при условие че не разбирам половина от термините които се ползват но се надявам скоро да влезна в крачка. Та значи реших да пробвам с този метод за начинаещи (мисля че ще науча повече чрез практика отколкото четене на информация която все още незнам как и къде да ползвам) и реших да си избера CashBurners (четох някакво инфо че GenBucks фалирали), но имам 2 въпроса: 1. Wire ли да избера или иПаспорт ? Всмисал видях че Ипаспорта ще ми струва 40 долара и в последствие от кои банкомаите ще мога да си взема парите (ако направя такива :p ) Wire трансфера всеки път ли ще ми ударжа за превода и колко ? 2. Не разбрах часта с RSS фийд-а. Той казва "I put sum keywords in my Clickbank URL" и му дава тези RSS фийдове. Това не го разбрах. Аз как да си направя такива RSS от CashBurners които да сложа в блога си примерно ?
 

Горе