Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
На мен тези три месеца са ми повече от достатъчни да изкарам зимата, то март месец вече не ми трябва, щото може и на вънка.
Винаги можеш и навън. Купуваш си облекло, пълно с тежка артилерия и по баирища на макс. По-ефективен спорт от закрития. ;)
 
Олеее, тоа ша на тaркаля! Мани майтапа, глей Христонката: пЕри са, пЕри са, "одобряваш - вика - сертификата", и като чу за жиужицуту - удари лайк и си млъкна (получи сертификата на биаро). А христонев си е асъл серт-потребител, смятай за другите...

Бат Бяро, аз тва дето съм го бил го казал за Кирчо и Асенчо, не съм го бил мислел. Супер са ми симпатични, ако се наложи - не само рамо за боц бих им дал...
Аз съм си пицарче попринцип
Heart-shaped-pizza.jpg

"Мис Вердюн - уникалната смесица от омар, хайвер и бели трюфели, а в допълнение, златните люспи са поръсени върху цялата пица. Тя ще ви струва $4250, но помислете за всичко, което получавате от тази сделка."
..Аз помислих кво ще си спестя. Тая ти е от мене, баце!
За преглъщане
0_httpscdnimagesdailystarcoukdynamic122photos845000900x7381167845

изстудено Розенце от "добре заредената винарска изба в The Oppidum" - най-големия бункер за милиардери в Света, в Чехия. Vaše zdraví, bratře!

Ей, ама трудно ти се следи мисълта наистина :D.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
А христонев си е асъл серт-потребител, смятай за другите...
Я, серт... нищо такова, само дето квото ми е на акъла слиза директно на устата (права тръба явно). Специално @биаро без излишни драми обясни защо му е сертификат. Щото има някой се с бутонките напреж. Та аз разбрах и се съгласих с това, като му вдигнах пръст.
Ей като ученичка ме накара да се обеснявам :)
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
E, e, E! Аде ся, знайм ги комшийските чепати породи от асеновградско. Не смеем да облечем червено като ходим по там на гостье ;):)

Знам, бе бачо Христоне, много добре разбрах, ама...абе, кажи го трол специална реколта и туй то. За кво иначе Чомски и Кисинджър са на школовале в невро-лингвистичните чалъми за дълбинно душевадство, и са на пратиле да укротяваме потенциална опозиция в зародиш?! ;):)

Та целата работа е да я докарам до последното изречение "Ей като ученичка ме накара да се обеснявам :)". Оп - доларчетата звънват в касичката;):):)
А като подкараш и на диалект, съвсем на мандарински отидоха нещата.

Виц по тоя повод:

Майна, ти виждал ли си Далай Лама?

Нье, само кучи съм виждал да лай, майна.
Ха ха, днес си направих още един тест :)
Ох на батя:cool:

Виж файлът 22333
Мноо си гаден! :(
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
А ти какво си турил, че аз пак не съм запозната? Питам докато не си го сменил. Вие с Етера сте баси коконите. По цял ден се пременявате. :)

Мярнах го в тубата и викам гледай какъв симпатяга с какво позитивно излъчване и давай да си го сложа че много негативно ме възприемат напоследък хората.

Ето за малко революционно антивакс настроение:

 
Мярнах го в тубата и викам гледай какъв симпатяга с какво позитивно излъчване и давай да си го сложа че много негативно ме възприемат напоследък хората.

Тва е старо, видях плакат на който пише 1940 година.
 
гледай какъв симпатяга с какво позитивно излъчване
За следващия можеш да заложиш и на тоя благ човечец. Виж как топло се усмихва

images


images


Па и тва мое го пробваш някой ден

1638873371976.jpeg
 
Тва е старо, видях плакат на който пише 1940 година.

След около 20 минути схванах какво имаш предвид.
 
@nandibandi Няма нищо общо с темата, обаче виж как ти се пише името съкратено: n&i b&i
Запазвам си го като търговска марка. Мерси. ;)
 
Сега гледам и нова игра на думички с имената на вироса. От delta omicron с разместване се получава media control. Даже има такива тениски.
 
Сега гледам и нова игра на думички с имената на вироса. От delta omicron с разместване се получава media control. Даже има такива тениски.
Което е логична връзка, предвид следното:

Очаква се корпоративните медии, които разчитат на огромни рекламни разходи от Big Pharma и високи рейтинги от удължаването на страховете от COVID, напълно да игнорират всички тези констатации."

 
Сега гледам и нова игра на думички с имената на вироса. От delta omicron с разместване се получава media control. Даже има такива тениски.

Внимавай че нагазваш в територията на плоскоземците.
 

Горе