Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Powweb

Member
Една петъчна и от мен защото ми стана интересно следя форума от известно време и не виждам тема без негово участие или се броят на пръсти, разбирам човек да е компетентен и интелигентен но чак пък толкова.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Една петъчна и от мен защото ми стана интересно следя форума от известно време и не виждам тема без негово участие или се броят на пръсти, разбирам човек да е компетентен и интелигентен но чак пък толкова.

Сигурно той тай зачервил и сига ти дойде музата. Баце от тринайста годин си у Форумо па само 32 мнения, нета либеши срам да пускаш такваз тема
Майтап си прая,,, и язе чекам отговори
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Този е един от тримата които вкарах в игнор листата ми само дни след като започнах да пиша в този форум, което значи че е идиот :)
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Този е един от тримата които вкарах в игнор листата ми само дни след като започнах да пиша в този форум, което значи че е идиот :)

Ако неми отговориш на тази позивна, начи язе сом четвъртия,,, шома игнорираш ве, нали сме у Форумо дасе джавкаме,,, ай донт ноу
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Ако неми отговориш на тази позивна, начи язе сом четвъртия,,, шома игнорираш ве, нали сме у Форумо дасе джавкаме,,, ай донт ноу

Па язе не съм у форумо да се джавкам с ората. Нали един форум е място за обмяна на нови идеи и намиране на информация. Такива индивиди дето с цел се заяждат, обиждат и бълват боклуци не заслужават и капка внимание, поне на мене не са ми интересни :)
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Еми съберете се всички и си направете клуб. Какво занимавате цеия форум с това, че съм ви казал какви сте папагали?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Аз пък не разбирам как се карате с така наречените тролове, те не са и тролове даже, трол е съвсем друго. Специално uphero е много приятно момче, нито е тъп, нито се е държал неадекватно някога, даже е готин и разбран. Това че е малко по рязък на моменти не е негов проблем - има мнение, изразява го.

Като имате проблеми с комуникацията с хората, решавайте си ги, що трябва цяла тема да се пуска!?

Пич, щом Ивайло те дразни толкова много, че да му обърнеш такова внимание, значи има нещо при теб! Това, с тая тема е типично тролско поведение. Знаеш че ще има ответна реакция и пак пускаш темата, че сеир да става, това е то реалното тролене! Пък може и за някакъв извратен вид мазохизъм да става дума, де да знам....:)
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Специално uphero е много приятно момче, нито е тъп, нито се е държал неадекватно някога, даже е готин и разбран.

Божкееее! То, че е петък - петък е,ама явно е 1-ви април.:lol:

п.с. Към автора: Не е никакъв ''кинг'' нашият форумен герой - само така си мисли. По-скоро е ''кинд'', ама определено не е ''вундер''. :)
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Аз предлагам да го линчуваме и тълпата да е доволна :twisted:

п.с. Баси тъпата тема всеки случай. Предлагам да се създаде такава и срещу автора на темата, който за 2 години е написал само 32 мнения. И той да бъде линчуван... разбира се.

На мен преди време Uphero ми свърши работа бързо, безплатно и съм доволен. Тъй че не ме търсете да му слагам примката :D
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Това е лесно - дежурен трол. За жалост не е само той. Има и други дето влизат просто да се дразнят с останалите. Доста НЕпредприемаческо поведение....
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Uphero и RealMoney, ръка за ръка в борбата с антитроловете!
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Колега, ако си засегнат от обоснованите забележки относно тази твоя оферта, не е нужно да се излагаш с тази тема. Аз също мога да ти 'оспамя' темата и то обосновано, но нямам желание да обсъждам "перфектната" ти оферта. Като не възприемаш приятелски забележки и критики, не очаквай влакова композиция от клиенти.

Тази тема е безмислена. Единственият смислен коментар е на @biaaro и мнението ми се покрива 100% с неговото.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Явно не четете много форума .... ъпхирото не само има мнение за всичко , той налага своето мнение и не признава чуждото. Това че сте си приятелчета , не променя факта , че постовете му в голямата си част са помийка. Не ми се рови да ви давам примери. Една анкетка ще ви покаже какво мисли малкото ни общество за ъпхирото.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Една петъчна и от мен защото ми стана интересно следя форума от известно време и не виждам тема без негово участие или се броят на пръсти, разбирам човек да е компетентен и интелигентен но чак пък толкова.

В петък, както и в почивните дни вундеркинД си е вундеркинД. Само някой кофти понеделник може да е вундеркинГ. Ако си релаксвал и освобождавал напрежението до късно. :?:
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Човека си разбира от нещата ( програмиране ) и си има критично мнение особено към новаците, харесва ми такова отношение към новите, хубаво е да се натиснат здраво до стената, че иначе прекаляват с простотията си ( cross и онзи писател поет например). Оставете го човека, а пък аз по ме дразнят някакви които хич нямат място в тоя форум затуй пишат само в офтопик / кофа.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Човека си разбира от нещата ( програмиране ) и си има критично мнение особено към новаците, харесва ми такова отношение към новите, хубаво е да се натиснат здраво до стената, че иначе прекаляват с простотията си ( cross и онзи писател поет например). Оставете го човека, а пък аз по ме дразнят някакви които хич нямат място в тоя форум затуй пишат само в офтопик / кофа.

Уж си много голям, па ходиш и цивриш по темите, като вдовица за....

Стегни се малко, че ставаш още по-смешен.
 

Горе