Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Добра петъчна тема сте сформирали!
giphy.gif
 
От: От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Ами може би съм решил че е прав бе душе, за това и съм го послушал.

За кое си решил, че е прав - да нарича мен и Ани курви, а теб ревльо? Може пък наистина да е бил прав, сега като се замисля.

Може и хората, които те нападаха и обиждаха да са били прави, ама аз скачах и те защитавах, защото може да съм всякаква, но имам принципи.

Човек, който не цени хората, които го уважават губи всякакво уважение. Моето към теб вече не е това, което беше.
 
От: От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Нещо ми обягва, аз си мисля, че става на въпрос за сайта ми за обяви, не помня да ви е наричал специално вас така. Инак за мен ми не пука.
За кое си решил, че е прав - да нарича мен и Ани курви, а теб ревльо? Може пък наистина да е бил прав, сега като се замисля.

Може и хората, които те нападаха и обиждаха да са били прави, ама аз скачах и те защитавах, защото може да съм всякаква, но имам принципи.

Човек, който не цени хората, които го уважават губи всякакво уважение. Моето към теб вече не е това, което беше.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Много се разводни темата с лична драма. Пускайте анкета трябва ли да се ударят 10 камшика на голо на ъпхирото за назидание и вече да се държи по-възпитано :D
 
От: От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Колкото до уважението и защитаването, мисля, че съм го правил и за теб немалко пъти душе. Бързо забравяте.
Нищо лошо просто е кофти когато зареди емоцията си към друг човек унищожаваш отношенията си с друг.
И за да довърша: Човек който цени хората, които го уважават не ги зацепва зареди това, че е на по-друго мнение от тях на дадена тема.
Колкото до кавгата ви с него, аз нямам проблеми с този човек, а и не виждам смисъл да се карам с него. Лесно е да се анатемоса някой хващат се няколко човека и го правят луд, но не това е целта.
Както и да е не ми се спори точно с теб душе. Пък какво ще ти е отношението към мен зависи само от теб самата, аз моето не съм го променил и няма и да го направя. ;)
За кое си решил, че е прав - да нарича мен и Ани курви, а теб ревльо? Може пък наистина да е бил прав, сега като се замисля.

Може и хората, които те нападаха и обиждаха да са били прави, ама аз скачах и те защитавах, защото може да съм всякаква, но имам принципи.

Човек, който не цени хората, които го уважават губи всякакво уважение. Моето към теб вече не е това, което беше.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Не натрапвам, нито налагам мнението си. Въпрос на уважение към колегите. Най-малко пък се подмазвам, както се изрази някой по-горе. И пак ще повторя - темата е безмислена. Отворете теми за всеки поименно с характеристики от/до и сме на път към БГ Татко 2 - отражение на БГ Мама.


"Доволните винаги са щастливи, недоволните са винаги нещастни."
man-women-sex-love-3.png
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Много се разводни темата с лична драма. Пускайте анкета трябва ли да се ударят 10 камшика на голо на ъпхирото за назидание и вече да се държи по-възпитано :D

Кой си ти, че решаваш, че съм се държал невъзпитано?!?
 
От: От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Колкото до уважението и защитаването, мисля, че съм го правил и за теб немалко пъти душе. Бързо забравяте.
Нищо лошо просто е кофти когато зареди емоцията си към друг човек унищожаваш отношенията си с друг.
И за да довърша: Човек който цени хората, които го уважават не ги зацепва зареди това, че е на по-друго мнение от тях на дадена тема.
Колкото до кавгата ви с него, аз нямам проблеми с този човек, а и не виждам смисъл да се карам с него. Лесно е да се анатемоса някой хващат се няколко човека и го правят луд, но не това е целта.
Както и да е не ми се спори точно с теб душе. Пък какво ще ти е отношението към мен зависи само от теб самата, аз моето не съм го променил и няма и да го направя. ;)

Последно от лична драма Уни-Нанди:
Можех да драсна и на ЛС, но започнахме публично и искам тук да завършим.
Подразни ме не това, че си в добри отношения и го защитаваш - нямам проблем с това, а думите ти, че може да е бил прав, когато ни е обиждал. Обидите към мен от страна на това лайно са толкова много и то напълно непредизвикани и очевидно не са само към мен, щом мине не мине се пуска тема срещу него.

Иначе, ти си решаваш как ще се отнасяш към хората, които те обиждат и тия, които те уважват, душе.
 
От: От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Последно от лична драма Уни-Нанди:
Можех да драсна и на ЛС, но започнахме публично и искам тук да завършим.
Подразни ме не това, че си в добри отношения и го защитаваш - нямам проблем с това, а думите ти, че може да е бил прав, когато ни е обиждал. Обидите към мен от страна на това лайно са толкова много и то напълно непредизвикани и очевидно не са само към мен, щом мине не мине се пуска тема срещу него.

Иначе, ти си решаваш как ще се отнасяш към хората, които те обиждат и тия, които те уважват, душе.

Бягай да правиш "масажи" :D
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Единия смешник му казах някой неща в темата с "услугите" му, другия да продължава да си тегли от Замунда и да не ми губят времето със сълзливи темички.
 
От: От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Бягай да правиш "масажи" :D

Ама да тичам ли или може по-бавно да си джиткам? :)

Що се държиш, като по-голям дебил, отколкото си в действителност?
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Единия смешник му казах някой неща в темата с "услугите" му, другия да продължава да си тегли от Замунда и да не ми губят времето със сълзливи темички.

5600 мнения нашляпал , пък аз съм ти изгубил времето. Казанлъшка логика :D
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Май е вундеркид голяма мафия в този форум.
Стари млади мнения, разбирачи страшна работа.
 
От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Май е вундеркид голяма мафия в този форум.
Стари млади мнения, разбирачи страшна работа.

Като не ти изнася, изчезвай. Почнахте да мрънкате и да се оплаквате без да се замисляте дали на някой му пука.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Изнася ми за празни приказки става ти кой беше да ме гониш.
Има и полезни теми но повечето са стари.
 
Последно редактирано:
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Не те гоня, на мен ми е все едно дали си тук или не. Ама няма как целия форум да се съобразява с теб, защото не те кефи някой какво пише. Капиш?
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

И кой ти ли си целия форум.
И за какво трябва някой да се съобразява с мен.
Това е забавна петъчна оф-топик тема.
 

Горе