В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Червени пичове, ще ви изметем рано или късно, не сте вечни. Между другото все още имам тайни надежди за Слави, който се кълне, че е с десни разбирания.
Как ше коментираш факта, че най-дясната партия (СДС) не просъществува повече от 15 години, а ПАРТИЯТА е все още жива, събира гласове и влиза в парламенти вече почти век? :)
 
Как ше коментираш факта, че най-дясната партия (СДС) не просъществува повече от 15 години, а ПАРТИЯТА е все още жива, събира гласове и влиза в парламенти вече почти век? :)
Аз ще ти отговоря. Не хвана синята боя върху червената. Но хората вече са станали далтонисти, така че при новите опити дори пребоядисване няма да се прави и съответно няма какво да се лющи.
 
Как ше коментираш факта, че най-дясната партия (СДС) не просъществува повече от 15 години, а ПАРТИЯТА е все още жива, събира гласове и влиза в парламенти вече почти век? :)
Ами веднага ти казвам. В СДС имаше внедрени гадни комунисти, чиято цел беше да дестабилизира партията. И успяха. Ама и още 1 милион не го знаехме...Е, сега вече го знаем...
 
Славчо с Кови. Само да не вземе да умрере сега, че съвсем ще се заплете работата.
 
Славчо с Кови. Само да не вземе да умрере сега, че съвсем ще се заплете работата.
Ми да се е ваксинирал. 2 бона вървеше пфайзера. Можеше да ги даде, нали? Той общува с хиляди хора.
 
Днес тестът на Дългия излязъл положителен?
От неделя до сега отрицателен ли е бил? Или днес за пръв път си е направил тест и е излязъл положителен?
 
Славчо с Кови. Само да не вземе да умрере сега, че съвсем ще се заплете работата.
Славчо е от вашите:
"Aз ли пoлудявaм или дoктoр, кoйтo e cпeциaлиcт пo тoвa дa уcтaнoви oт кaквo тoчнo и кoнкрeтнo e пoчинaл eдин чoвeк, кaзвa, чe нитo eдин чoвeк, пoвтaрям - нитo eдин чoвeк - нe e пoчинaл oт кoрoнaвируc.
И тoгaвa идвaт някoлкo твърдe вaжни въпрoca:
Лъжe ли прeмиeрът Бoйкo Бoриcoв, зaeднo c Нaциoнaлния oпeрaтивeн щaб, чe в Бългaрия имa пoчинaли oт кoрoнaвируc хoрa? Кaк гo рaзбрaхтe бeз aутoпcии?"
 
Последно редактирано:
Червени пичове, ще ви изметем рано или късно, не сте вечни. Между другото все още имам тайни надежди за Слави, който се кълне, че е с десни разбирания.
Клета майка България. И пра-пра-внуците на Тедката ще разказват как преди векове Боцинката ги е спасявал от лошите комунисти :D
 
Клета майка България. И пра-пра-внуците на Тедката ще разказват как преди векове Боцинката ги е спасявал от лошите комунисти :D
Пак Боцинката. Абе тоя кошмар за теб и в сънищата те преследва. А забрави ли Станишката, Виденката, Първанката, Луканката???
 
Ау, колко любопитно.

За малко повече от 47 000 лв. можете да си купите чисто нова Тойота Корола, директно от шоурума - https://www.toyota.bg/new-cars/corolla-hatchback/

Междувременно 47 000 струва ЕДИН от новите щандове за книги на пл. "Славейков". Вероятно тези щандове, при нужда, се трансформират в леки автомобили и могат да предвижат търговците до домовете им :)

Ограбването на София продължава от самоковската харпия, но разбира се, тя е просто една пионка в случая. Грабете, грабете, пари има!
 
Пак Боцинката. Абе тоя кошмар за теб и в сънищата те преследва. А забрави ли Станишката, Виденката, Първанката, Луканката???
Не. Както не съм забравил и Костов и царя. Ти си човекът с фиксидеите, повлияни от някакви събития преди почти век. Аз по принцип никой политик не харесвам.
 
Гласуването с хартия издава купения и контролиран вот.

 
  • Haha
Реакции: Sky
Що не се спрете с глупостите, нито една партия или организация не е оспорила редовността на изборите, освен за тези в Турция.
 
Първия законопроект, който спешно трябва да бъде внесен от новия парламент, е да замкрият със закон партията на манолова, бабикян, дончева и бябикян!
 
Гласуването с хартия издава купения и контролиран вот.


Има и друго. При евентуални новини избори, те ще са лятото, а както всички знаем избирателната активност лятото винаги е много ниска. Това цели и Тиквун, защото неговите тъпунгери са под строй. Верно, малко братчеди ще му избягат в чужбина, ама пак ще има по-голям процент от сега...
 
Щом коментирате Борисов постоянно, явно още е актуален. Нали беше загубил, какво стана?
 
Не. Както не съм забравил и Костов и царя. Ти си човекът с фиксидеите, повлияни от някакви събития преди почти век. Аз по принцип никой политик не харесвам.
Еми като не харесваш никого, защо постоянно само за един говориш?
 
Еми като не харесваш никого, защо постоянно само за един говориш?
А сети се?!? Аз не съм като теб, че да живея с истории от време оно. Кой ли управлява държавата като наследствен феод през последните почти 12 години?

В момента, когато тиквата потъне в небитието ще го забравя.
 

Горе