В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Интересно е да видим изискванията от поръчката. 2010-та бяха над 500 страници за тогавашния сайт.
 
Е, то е ясна поръчката - сайтът струва 18 хиляди, плащат се 180 хиляди на "приятелска" фирма, за да го направи :) Типична гробарска схема. Не ми се мисли с магистралите колко милиарди потъват, имайки предвид с какво качество се правят пътищата и как се разпадат след година.
 
Интересно е да видим изискванията от поръчката. 2010-та бяха над 500 страници за тогавашния сайт.
Само тая тема не отваряй, че какви безумици се направиха за 10 години не е истина. Във форума има поне 10 теми за измамите на гроб със сайтове за милиони, фейсбук страници за няколкостотин хиляди лева, златни тоалетни и сума още неща.
 
Нямаше ли някакво туристическо лого, което струваше над сто бона или нещо такова? Беше нещо фрапиращо :)
 
Абе тоя сайт ме заинтригува. Доколкото успях да се ориентирам е правен на това - https://getuikit.com/ Някакъв фронтеднд редактор. Може ли някой специалист да каже къде са тея 180 000 лв. Важно, което трябва да се уточни е това, че парите са за обновяване, не за изграждане от нула.
 
Нямаше ли някакво туристическо лого, което струваше над сто бона или нещо такова? Беше нещо фрапиращо :)

Забравил си мащаба на скандала, който беше колосален. Не стига че беше грозно, ами беше и изплагиатствано.

Фирмата, изработила нескопосното – и копирано, както се оказа, лого на България за 1.6 милиона лева, ще го „ремонтира“ и ще представи новия му вариант до 10 дни. Това стана ясно от брифинг на министъра на туризма Николина Ангелкова днес, която отчете първите си 100 дни работа. Средствата, с които беше финансиран творческият колектив, спечелил поръчката за логото, бяха по оперативна програма на ЕС „Регионално развитие“. След избухналия скандал за творческите достойнства, властта се отказа да използва логото, но ни заплашва глоба от 160 000 лева от Брюксел.

 
Смятай, щом 1.6 милиона отиват за некво лого, за какви пари и злоупотреби става дума в инфраструктурата.
 
Смятай, щом 1.6 милиона отиват за некво лого, за какви пари и злоупотреби става дума в инфраструктурата.
Логото все пак напомня за яйца на очи :D
 
Имате дата на новите избори, правете нова тема. @Blinky тая в коша... или поне ключ.

Изчаквам да се обявят партиите и ще има. Ще има нова коалиция вмро-нфсб, може и марешки да се лепне за някой, това чакам. Да го обявят и правим.... Не могат да се редактират анкетите, това е. Може и други нови да има.

@Blinky изчакай!
 
Имате дата на новите избори, правете нова тема. @Blinky тая в коша... или поне ключ.
Еми тя е един вид в кофата. Ако мислите, че политиката тук, както се обсъжда, не е втора Кофа за този форум. :) Не само се стига до крайности, но и такава ни е като цяло политиката, ако може да се нарече така това тук.
 
@biaaro

 
Как започна изчегъркването на мутрите.
Виж файлът 21423
Ти очакваше да ѝ шибне два шамара ли? :)

Днес имам рожден ден. :) Най-големият подарък, който получих е освобождаването на премиерския пост от най-срамното петно в новата ни история. Дано никога повече държавата ни не пада толкова ниско. Никога!
 
Ти очакваше да ѝ шибне два шамара ли? :)

Днес имам рожден ден. :) Най-големият подарък, който получих е освобождаването на премиерския пост от най-срамното петно в новата ни история. Дано никога повече държавата ни не пада толкова ниско. Никога!

Жива и здрава и все така яростна срещу простащината във всичките и разновидности! :)
 
Ти очакваше да ѝ шибне два шамара ли? :)

Днес имам рожден ден. :) Най-големият подарък, който получих е освобождаването на премиерския пост от най-срамното петно в новата ни история. Дано никога повече държавата ни не пада толкова ниско. Никога!
Честито, ама трябва да намираш одухотворение в съзидателните събития. :) Иначе ще заприличаш на Цола Драгойчева след народня съд: "Никога в живота си не съм спала толкова добре, както в утрото на екзекуцията"
 
Честито, ама трябва да намираш одухотворение в съзидателните събития. :) Иначе ще заприличаш на Цола Драгойчева след народня съд: "Никога в живота си не съм спала толкова добре, както в утрото на екзекуцията"
Мерси. :)

Тълкуваш фактите погрешно. Какво по-съзидателно от това да махнем плевелите? Че можем ли да очакваме добри плодове върху заразена и буренясала почва? :)

п.с. Ако ставаше дума за истинска екзекуция, празникът ми щеше да бъде пълен. ;)
 

Горе