В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Валентин Вацев в момента при Волгин: След олигархията винаги следва диктатура (още Платон го е казал). Диктатура под формата на ред и справедливост.
Препратката ми е към тези, които се изхвърлят, че досега сме живели в диктатура.

Спомената е и възможноста да сме вписани в неприятелсия списък на Русия, заради подписаната декларация на НАТО от Радев наскоро. И желанието му да спечели русофобите в България на изборите, чрез домакинството ни на 'Триморието'.
 
Последно редактирано:
Валентин Вацев в момента при Волгин: След олигархията винаги следва диктатура (още Платон го е казал). Диктатура под формата на ред и справедливост.
Препратката ми е към тези, които се изхвърлят, че досега сме живели в диктатура.

Спомената е и възможноста да сме вписани в неприятелсия списък на Русия, заради подписаната декларация на НАТО от Радев наскоро. И желанието му да спечели русофобите в България на изборите, чрез 'Триморието'.
Осъзнавате ли колко гротескни са опитите ви да настроите избирателя срещу Радев? Ясно е, че трудно се преглъща високият му рейтинг на фона на сриващия се на фончо, ама владейте се все пак. Какво още не сте му приписали? Канибализъм?

Необходимо е герберастите да разберете, че Радев е разглеждан от целокупния народ като антипод на тиквун. Колкото повече мразим тиквун, толкова повече харесваме/обичаме Радев. Като се махне престъпникът, може да започнам да гледаме Президента малко по-критично, стига да даде повод. Дотогава, всеки опит да му избодете очите ще води до изписването на вежди. :)
 
Осъзнавате ли колко гротескни са опитите ви да настроите избирателя срещу Радев? Ясно е, че трудно се преглъща високият му рейтинг на фона на сриващия се на фончо, ама владейте се все пак. Какво още не сте му приписали? Канибализъм?

Необходимо е герберастите да разберете, че Радев е разглеждан от целокупния народ като антипод на тиквун. Колкото повече мразим тиквун, толкова повече харесваме/обичаме Радев. Като се махне престъпникът, може да започнам да гледаме Президента малко по-критично, стига да даде повод. Дотогава, всеки опит да му избодете очите ще води до изписването на вежди. :)
Изглежда не знаеш, че няма по- яростен анти-ГЕРБ анализатор от Вацев от самото начало, както и Волгин.
 
Изглежда не знаеш, че няма по- яростен анти-ГЕРБ анализатор от Вацев от самото начало, както и Волгин.
Много "анти-герб" плюят президента, така че за мен това нищо не значи. Вацев, Мацев... цитираш ги само защото плюят Радев. Що не цитираш някой от анти-гроб постовете им? ;)
 
Новото правителство е известно, да му пожелаем успех в размазването на простащината, крадците и корумпираните гадове. Новия премиер изглежда като ангел небесен, сравнение с гнусната, неграмотна свиня, която беше до момента. Най-малкото знае 3 езика и няма да чуваме повече сахер... ъъъ... сахер... ъъъ...имам...ъъъ... Ще може да се разбира с всички значими лидери без преводач.

Стефан Янев е роден е на 1 март 1960 г. в с. Поповица, Пловдивска област.
Бил е директор на дирекциите „Отбранителна политика” и „Политика за сигурност и отбрана” на Министерството на отбраната, както и аташе по отбраната в Посолството на Република България във Вашингтон, САЩ.
Измежду постовете, които е заемал след 2003 г., са началник на отдел „Отбранителна политика и анализи” в Дирекция „Отбранителна политика“ в МО и началник департамент „Трансформации” в Центъра на НАТО за борба с тероризма, Анкара, Турция.
От 1998 г. до 2000 г. работи като офицер за анализ в Департамента по планиране и програмиране на Групата за координиране на ПЗМ, гр. Монс, Белгия, след което е назначен за старши помощник-началник в отдел “Стратегии и доктрини” в Управление “Планиране на отбраната и въоръжените сили”.
През 1996 г. става експерт в Дирекция „Международно сътрудничество” на Министерството на отбраната.
Завършва Висшето народно военно артилерийско училище (ВНВАУ) „Г. Димитров“ в гр. Шумен през 1983 г. Продължава образованието си във Военна академия “Г. С. Раковски” – гр. София и Националния военен колеж към Националния военен университет във Вашингтон, САЩ.
Стефан Янев е секретар на държавния глава по сигурност и отбрана до 11 май 2021 г. Служебен заместник министър-председател по вътрешен ред и сигурност и министър на отбраната през 2017 г.
Владее английски, немски и руски език. Женен, с две деца.

При министрите също няма нещо притеснително. Всъщност като гледам вътрешния министър и като му знам мнението за бившите корупционери.... има за какво да се притесняват копелетата :)
 
Много "анти-герб" плюят президента, така че за мен това нищо не значи. Вацев, Мацев... цитираш ги само защото плюят Радев. Що не цитираш някой от анти-гроб постовете им? ;)
Казваш, че е лъжа, че Радев се е подписал в декларацията на НАТО срещу Русия. И че Радев няма да е председател на Триморието, което ще се проведе тази година, след като го изгониха от Естония предната година?
 
Казваш, че е лъжа, че Радев се е подписал в декларацията на НАТО срещу Русия. И че Радев няма да е председател на Триморието, което ще се проведе тази година, след като го изгониха от Естония предната година?
Казвам, че Президентът в момента е стена. Хвърляйки кал по него, ти и другите тролове се цапате. Спрете да се катерите по главата на човека. :)

Новото правителство е известно, да му пожелаем успех в размазването на простащината, крадците и корумпираните гадове...

Най-после военните взеха властта. :)

Малко ме е яд, че спряганият за силов министър Николай Цонев не влезе в кабинета. След случката "ти си абсолютен престъпник", можехме да очакваме чудеса от него.

Най-важното - гнусната смрадлива мутра вече не скверни титлата "премиер на България". Днес е един чудесен ден за българската демокрация. Честито! Дано никога повече не допускаме такава катастрофа, а да тръгнем нагоре.
 
Казваш, че е лъжа, че Радев се е подписал в декларацията на НАТО срещу Русия. И че Радев няма да е председател на Триморието, което ще се проведе тази година, след като го изгониха от Естония предната година?

Ще почна да те обиждам, ей. Курвенския номер дето му погодиха курвите от гроб с Ковито не е изгонване. Няма да ни правиш на балъци, ще те..... Помним малко повече от дебилите ви фенове.
 
Казвам, че Президентът в момента е стена. Хвърляйки кал по него, ти и другите тролове се цапате. Спрете да се катерите по главата на човека. :)



Най-после военните взеха властта. :)

Малко ме е яд, че спряганият за силов министър Николай Цонев не влезе в кабинета. След случката "ти си абсолютен престъпник", можехме да очакваме чудеса от него.

Най-важното - гнусната смрадлива мутра вече не скверни титлата "премиер на България". Днес е един чудесен ден за българската демокрация. Честито! Дано никога повече не допускаме такава катастрофа, а да тръгнем нагоре.

За жалост да, Цонев щеше да мъсти яко. Може би точно затова не е той, че щеше да стане твърде лично :) От военни знам, че това е най-уважавания военен министър за последните 30 години. Най-мразения е Аню Ангелов, Аню Ньойски, както му викат.
 
Ще почна да те обиждам, ей. Курвенския номер дето му погодиха курвите от гроб с Ковито не е изгонване. Няма да ни правиш на балъци, ще те..... Помним малко повече от дебилите ви фенове.
Да разбирам, че подкрепяш инициативата "Три морета", насочена срещу Русия?
 
Ще почна да те обиждам, ей. Курвенския номер дето му погодиха курвите от гроб с Ковито не е изгонване. Няма да ни правиш на балъци, ще те..... Помним малко повече от дебилите ви фенове.
Днес гледам и друга "новина", че Радев бил подписал тайно декларация, която осъжда поведението на Чехия и България спрямо Русия. Демек, ту русофил, то русофоб го изкарват в един и същи ден, троловете. Това е индикация, че им бърка яко по дупките и просто няма какво да направят. :)
 
Днес гледам и друга "новина", че Радев бил подписал тайно декларация, която осъжда поведението на Чехия и България спрямо Русия. Демек, ту русофил, то русофоб го изкарват в един и същи ден, троловете. Това е индикация, че им бърка яко по дупките и просто няма какво да направят. :)

Според мен бъркането по дупките сега започва :) Ако не бяха толкова тъпи, щяха отдавна да са разбрали, че тая война, дето я почнаха, не могат да я спечелят. Според мен се закопават все повече.
 
Днес гледам и друга "новина", че Радев бил подписал тайно декларация, която осъжда поведението на Чехия и България спрямо Русия. Демек, ту русофил, то русофоб го изкарват в един и същи ден, троловете. Това е индикация, че им бърка яко по дупките и просто няма какво да направят. :)
Хайде на бас, че е сложил подписа си под тази декларация :)
 
Да разбирам, че подкрепяш инициативата "Три морета", насочена срещу Русия?

Бахти безмозъчния трол. Ти изобщо чел ли си я тая инициатива или повтаряш като папагал, каквото ти спуснат от горе? Дай тук цитат къде тая инициатива е насочена срещу Русия.
 
Бахти безмозъчния трол. Ти изобщо чел ли си я тая инициатива или повтаряш като папагал, каквото ти спуснат от горе? Дай тук цитат къде тая инициатива е насочена срещу Русия.
Да разбирам, че подкрепяш инициативата "Три морета"?
 
Да разбирам, че подкрепяш инициативата "Три морета"?

Нито я подкрепям, нито не я подкрепям. Външнополитически инициативи, които не засягат пряко живота в страна не ме бъркат. Вътрешната политика ми е достатъчна.

Ти като си толкова заинтересован на каква позиция си?

Знам че имаш някаква малоумна герберска опорка, която се опитваш да пробуташ, ама няма как да стане. Всички ви знаят номерата вече.
 
Хайде на бас, че е сложил подписа си под тази декларация :)
Първо, силно се надявам, че го е направил, защото цялото заяждане с Русия е под диктат на сенилния старец в белия дом. Вмешателство във вътрешната политика на една огромна и силна страна е недопустимо!

Второ, ето и ти, като един истински гробаджийски трол обвиняваш Радев едновременно в русофилия и русофобия. Тъпо е някак, но пък ви отива. :)
 

Горе