В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Тц-тц-тц. Боки загуби власта и последва епидемия от смъртни и нещастни случай на бизнесмени и финансисти...

Каролев опитен планинар винаги движещ се в група, леко се лъзнал с борда. Баща и син в рамките на два часа ковид и сърдечна недостатъчност крупни хотелиери от Сандански...
 
Един от Гугъл Стрийт каза, че пускат отново колите си у нас. Налагало се актуализира, заради новите магистрални и първокласни пътища.
 
Един от Гугъл Стрийт каза, че пускат отново колите си у нас. Налагало се актуализира, заради новите магистрални и първокласни пътища.
Ще ме умориш от смях :)
 
първокласни пътища.
Това е добро. Днес си особено забавен, пък аз те смятах за сухар. :)
 
Ще ме умориш от смях :)
Какво смешно има тука? Трябва да картографират обходните пътища на участъците в ремонт. Иначе на една празна и права магистрала какво да й снимаш??? Хората ползват Гугъл улици най-вече на места, където е трудно да се ориентираш!!!
 
Какво смешно има тука? Трябва да картографират обходните пътища на участъците в ремонт. Иначе на една празна и права магистрала какво да й снимаш??? Хората ползват Гугъл улици най-вече на места, където е трудно да се ориентираш!!!
Контекста е смешен, кое не разбираш?
 
ахаха човека просто не знае, че тук има интрига :D и всеки втори пост е със скрит замисъл, най-често - злорад :love:
 
Бойко Рашков започва обещаващо още първия ден. Първия таен агент на Тиквата е аут още с влизането, утре още :)

Освободен е бил административният секретар на МВР Бойко Славчев. Това е най-висшият държавен служител в министерството. Славчев заема длъжността от повече от 6 години, като преди това е работил в БОРКОР в Министерския съвет. А в периода 2009-2013 г. е бил началник на кабинета на тогавашния вътрешен Цветан Цветанов.

Браво, Рашков!
 
DMS BOIKO

boko.jpg
 
Понеже само тук не сте разбрали, че 'Триморието', което ще се председателства тази година от Радев, е насочено срещу Русия, ако го чуете от проф. Иво Христов, може и да го проумеете (ако не сте от онези 80% дебили, разбира се).

след 18-19 мин.
 
Понеже само тук не сте разбрали, че 'Триморието', което ще се председателства тази година от Радев, е насочено срещу Русия, ако го чуете от проф. Иво Христов, може и да го проумеете (ако не сте от онези 80% дебили, разбира се).

след 18-19 мин.
Не се притеснявай разбрахме го всички и точно затова на есен ще гласуваме за него. Но иначе е добре, че най-накрая и ти разбра, че Радев е точният президент и очевидно на есен и ти ще гласуваш за него.
 
Аз се притеснявам за Тедката. С падането на тиквун от власт, може да е станал още по-нестабилен. Допускам, че е отишъл да се ваксинира ритуално.... с хероин! o_O
 
 
Темата така или иначе е политическа, та викам да коментираме и конфликта в близкия Изток? Аз съм твърдо на страната на Палестина. Пускам тук интересно видео как е редно да се държи истинският политик. За жалост ние никога няма да имаме нещо различно от мижитурка на хранилка.

 
Аз се притеснявам за Тедката. С падането на тиквун от власт, може да е станал още по-нестабилен. Допускам, че е отишъл да се ваксинира ритуално.... с хероин! o_O

Вече няколко дни го няма. Притеснявам се, че комунистите са го арестували с тайна акция и в момента е в някоя килия, където го измъчват със стари сталински методи за разпит.
 
Вече няколко дни го няма. Притеснявам се, че комунистите са го арестували с тайна акция и в момента е в някоя килия, където го измъчват със стари сталински методи за разпит.
Със сигурност чука камъни в Белене. Жалко, такъв буден ум... :cry:
 
Незнам дано не съм лош пророк! Но това което се случва е потресаваща злоба и омраза дори.


По всички коментари под статии във фейсбук, псуват въпросната жена, че е калинка, гербаджийка и всякакви гадости :) а тя нито е член на герб нито е тяхен симпатизант...
 
Еййй, бях забравил с какви калинки е пълно и в Столична община, където за последните 10 години потънаха милиарди. Сега пък е-системата за детските градини не работела.

https://www.mediapool.bg/zaradi-gre...klasiraneto-za-detski-gradini-news321802.html

Язък за милиончетата, дето изчезнаха и там. Типична герберска история :)
 
Незнам дано не съм лош пророк! Но това което се случва е потресаваща злоба и омраза дори.


По всички коментари под статии във фейсбук, псуват въпросната жена, че е калинка, гербаджийка и всякакви гадости :) а тя нито е член на герб нито е тяхен симпатизант...
Най-вероятно новият шеф е свършил някаква работа на някого, като зам-министър и сега му се отплащат.
 
Така трябва. За да се промени нещо в България, трябва да се почне от всички високи постове, та до най-простите администратори, които са се впили като пиявици на държавните си постчета и смучат яко държавата.
 

Горе