В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Дълго ще се възстановява държавата след Тиквата, всичко е пропило и прогнило. Мен малко ме притеснява новата патреотарска коалиция, много добра патерица могат да бъдат.
 
Направо не знам кво ще се случи до тия избори, голяма лудница е хаха.

Дано след изборите квито и да са резултатите все пак някой да почне да управлява.

Обаче гледам старите стягат редиците, обединения а-у. Да видим новите дали ще запазят резултатите или ще ги увеличат.
 
Дълго ще се възстановява държавата след Тиквата, всичко е пропило и прогнило. Мен малко ме притеснява новата патреотарска коалиция, много добра патерица могат да бъдат.
Влизат на мястото на Майчето, ако има някаква логика в тоя свят :D

А и в едно от тия неща да положат основи, ще си струва да са вътре:

преодоляване на демографската катастрофа; защита на традиционното семейство и недопускане на еднополови бракове; прекратяване на социалния паразитизъм; въвеждане на образователен ценз при гласуване
 
Мая ще влезе в парламента, единствените, които губят вот поради разкриване на далавери са гербаджиите, а новините за далаверите им са на час, едва смогвам да изчета. Евала на Манолова за железните нерви в комисията, че издържа лайномета Мануил Манев.
Очаквам по-голяма избирателна активност, защото хората видяха, че изборите не са както са последните 10 години - ГЕРБ-БСП-ДПС.
Очаквам и повече гласове във Възраждане, имаше едно култуво право на отговор при кулезич ( Костадин Костадинов) , където и разказа играта, доста елегантно, пък и част от патриотичният вот, нормално да не се налее в патериците на властта ( старите псевдопатриоти ).

Проблема, който остава е контролирания вот на чиновници / държавни служители по общини, но със сигурност няма да е както беше на предните избори.
 
Влизат на мястото на Майчето, ако има някаква логика в тоя свят :D

А и в едно от тия неща да положат основи, ще си струва да са вътре:

преодоляване на демографската катастрофа; защита на традиционното семейство и недопускане на еднополови бракове; прекратяване на социалния паразитизъм; въвеждане на образователен ценз при гласуване
Що за глупости си натворил само в два поста? Ако Далавери ти е противен, Марешки гнусен, а Праси каракачанков - смешен, ще гласуваш ли за всички тях вкупом, щом не ги харесваш поотделно?

Няма никаква логика да се гласува за тях, при положение, че ИТН сериозно им превзе нишата. Прокламират същата куха патриотарщина, маскирана като "ценности".

Мястото на Майчето се надявам да е запазено и да вземе ако не по-голям, то поне същия процент. От гледна точка на логиката, това е правилното решение. Факт е, че изправи се мутри вън бяха най-дейни в 45-ия парламент. Аз ще си гласувам за тях този път, както планирах, когато участвах в анкетата тук.
 
Няма никаква логика да се гласува за тях, при положение, че ИТН сериозно им превзе нишата. Прокламират същата куха патриотарщина, маскирана като "ценности".

Единствената логика е малко купуване на гласове и корпоративен вот. Да не забравяме, че Марешки и Валерката са милионери отдавна, могат да си позволят някой лев за гласове, които ще избият още първия месец ;)
 
Единствената логика е малко купуване на гласове и корпоративен вот. Да не забравяме, че Марешки и Валерката са милионери отдавна, могат да си позволят някой лев за гласове, които ще избият още първия месец ;)
Епааа, щом са такива купувачи, що не пазарувАха на 4-ти април? :) :)
 
Що за глупости си натворил само в два поста? Ако Далавери ти е противен, Марешки гнусен, а Праси каракачанков - смешен, ще гласуваш ли за всички тях вкупом, щом не ги харесваш поотделно?

Няма никаква логика да се гласува за тях, при положение, че ИТН сериозно им превзе нишата. Прокламират същата куха патриотарщина, маскирана като "ценности".

Мястото на Майчето се надявам да е запазено и да вземе ако не по-голям, то поне същия процент. От гледна точка на логиката, това е правилното решение. Факт е, че изправи се мутри вън бяха най-дейни в 45-ия парламент. Аз ще си гласувам за тях този път, както планирах, когато участвах в анкетата тук.

Охххх...

Все се чудих, кои са избирателите на Мая. И за кво тая женица ги играе тези циркове и кой и вярва, е вече ми е ясно. Кака ти Мая ще оправя държавата и ще бори корупцията, мх да. Я погледни откога тя се занимава с политика и каква алтернатива може да е?

Е все пак има надежда в теб, щом след изборите разбра кой стои за ДБ, надявам се след като гласуваш за Мая, после да разбереш за какво става въпрос и там, да не говорим за какъв човек като личност говорим изобщо...

Иначе междудругото свърши добра работа като омбудсман - факт, но за други неща, даже не искам да коментирам.

За патриотите е ясно, че влизат, въпросът е с колко. ВМРО сами събраха почти 4%, така че проста математика, има си хора подкрепят си ги. В някои по-малки родолюбиви градове всъщност са доста силни. Отделно трябва да ги има според мен, може само да си ля-лят, но поне да има някой да обръща внимание към някои проблеми, за които повечето се правят, че ги няма, а те вече са до мен, до теб и навсякъде около нас!
 
Всъщност сега партиотичните партии в цяла Европа общо взето бележат успехи и все повече гласове ще печелят с оглед ситуацията. Просто нашите са зле като цяло, иначе една силна патриотична партия, която и реално върши нещо би имала гарантирано място в парламента ни.

На Слави нещото изобщо не е патриотично, там гласуват за личност, щото е известен и му вярват. Още повече, когато бачкаш в чужбина и се връщаш 1 път на Коледа или Великден, удря те носталгията и редовно с други българи пиете на песни на Слави всеки петък, е ясно, че тва е твоят човек. И тва е твоята версия на патриотизъм.

Но ги разбирам де, бил съм в чужбина знам кво е, и азис да ти пуснат се кефиш, щото е нещо българско...

И все пак дано там да запазят проценти или се намалят малко по някакъв начин, не знам как, но са му много и на Слави са му много и на нас като народ са ни твърде много :D

П.П. Доколкото чувам за следващите избори Слави вече изобщо няма да се появява, не че сега се показа някъде, но след следващите партията ще си продължи без него - не знам дори дали ще е депутат.
 
Влизането им, няма да има особен ефект, защото ГЕРБ ще имат минус някакви проценти от последните избори. Не виждам самоубийци в парламента, които биха се коалирали с ГЕРБ, освен шкембевойводите.

@webstil Защото се коалираха с ГЕРБ, от началото на ГЕРБ, която партия се коалира с тях, само губи - е , явно далаврите са апетитни, но чисто електорално, може да връщаме още от Яне Янев, Бареков, и т.н.... , до патриотите. Тя самата партия така оперира, слагат се калинки, после се уволняват, и така, с вота е същото.

Гледам това отново, още повече респект за Рашков, ужасно много неща сподели като информация, не сме свикнали от мноого години да чуваме такива неща от министри.


@webstil слуша ли интервюто на слави в БНР?
 
Не не съм, но съм си отделил време довечера за Божков, може после и Слави да го чуя, защото определено тва дето се случва в момента отдавна не е било и е супер интересно. Медии, сайтове, навсякъде е чудо - лудница, само вземаш пуканките и гледаш, то е като Биг Брадър, ама по-яко.

Тва, обаче кво говори Слави не е особено меродавно, той едни неща говореше и преди да влязат, после се отметна. Там други решават, не Слави. Той само ще монетизира тва е.

Иначе за коалициите си прав, баш така си е, но то това си им е стратегия на ГЕРБ и то изключително успешна. Ще видим за новия парламент какви ще са резултатите и каква ще е играта. ГЕРБ може да са си опозиция, мисля че им е ок, стига някой друг да се навие да управлява. Сега има нови избори, защото Слави не искаше, но и да има още повече гласове пак няма да иска сигурно и така служебното продължава.

Тоест, за да има други управляващи след изборите Слави трябва да има по-малко, за да може да бъде заобиколен от другите, което ще стане трудно. Така го виждам пък не знам. Накрая хората ще решат.
 
Всъщност не забравяйте и ДПС, те няма да изпуснат шанса, който им дадоха "патриотите" на Слави, който и да иска да управлява ще трябва да се съобразява с тях, защото ще вдигнат доста гласовете си. ДБ ще ги запазят горе-долу, според мен, нито нагоре, нито надолу ще са като брой, може би съвсем малко долу, че ще има доста младежи тогава на море.

Но развръзката ще е между първите 3 партии. Дали и с колко ще паднат гласовете на ГЕРБ? Дали и с колко ще вдигне Слави? И дали БСП могат повече?
 
Щото си повярваха :)
Не мисля. Просто няма какво да купят. Продажните гласуват за буци, а служителите на варели и вазелин са твърде малко, за да ги вкарат където и да е. ВМРО си има твърда лумпенска маса, която явно са успели да запазят по някакъв начин. Аз лично виждам падане на рейтинга им с обвързването с аптекаря-бензинджия и с наглеца Симеонов. Ще видим скоро..
 
Големи маневри в бг политиката, гледам по новините.
Танчето Дончева, АБВ и партията на Кадиев (сега разбрах, че има такава) - обратно у бе се пе-то.

Варели Симеонов пък на въпрос "герб ли е вашият партньор в следващото правителство?" отговори: "по-скоро не, защото ние отнесохме негативите за чекмеджетата". "По-скоро не", значи: не, освен ако не ни предложат достъп до поне едното чекмедже. :)
 
Не мисля. Просто няма какво да купят. Продажните гласуват за буци, а служителите на варели и вазелин са твърде малко, за да ги вкарат където и да е. ВМРО си има твърда лумпенска маса, която явно са успели да запазят по някакъв начин. Аз лично виждам падане на рейтинга им с обвързването с аптекаря-бензинджия и с наглеца Симеонов. Ще видим скоро..
Най-големия купен вод е за Бошков, Мутрите вън, проверявай си информациите :)
Това, че герб имат 1300 гласа в столипиново не означава, че слави нямат 1000 гласа там :) Основната част от циганския вод е за Бошков, Мая и Слави, сама може да си направиш изводите :)

И не твърдя, че слави са купували гласове, е сугурно са купували но вероятно просто харесват музиката му и гласуват за него :)
 
Голямата ми надежда е ИТН да направят много силен резултат и да вземат управлението не мисля, че са някви тотални злетаци, такаче няма дерт с тех.
Но и съм твърдо обеден в тезата си, че те не искат да управляват, а искат да са вътре само за супсидията и да са ТВ 7/8 опозиция...
 
Най-големия купен вод е за Бошков, Мутрите вън, проверявай си информациите :)
Това, че герб имат 1300 гласа в столипиново не означава, че слави нямат 1000 гласа там :) Основната част от циганския вод е за Бошков, Мая и Слави, сама може да си направиш изводите :)

И не твърдя, че слави са купували гласове, е сугурно са купували но вероятно просто харесват музиката му и гласуват за него :)
Ти си много забавен човек. Могат да те вземат за сценарист на шоуто на Рачков, че там доста куцат нещата концептуално. :)
 
Ти си много забавен човек. Могат да те вземат за сценарист на шоуто на Рачков, че там доста куцат нещата концептуално. :)
От ИТН ме искът даже ама не ми се занимава с политика - там автоматично ставаш крадец и нещастник :) Рано ми е да се занимавам с хорската помия, още съм малък :) А и на пук на очакванията от депутатството не се печели много...
 
От ИТН ме искът даже ама не ми се занимава с политика - там автоматично ставаш крадец и нещастник :) Рано ми е да се занимавам с хорската помия, още съм малък :) А и на пук на очакванията от депутатството не се печели много...
Нарочно ли допускаш по 10-15 правописни грешки в пост?
 

Горе