В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Ох, и ти си от селективните демократи, очевидно. Не питая нито симпатии, нито антипатии към Лукашенко, но пък начинът, по който го съпоставяш с "цивилизования свят", ме кара да се зачудя към кой свят да квалифицирам САЩ и Израел, които окупират суверенни държави и прилагат геноцид над цивилното им население.

Двойният аршин при мерене на нивото на демокрация винаги ме е дразнил ужасно. Нищо лично. :)
Израел пък какво са окупирали?
Даже са прекалено толерантни, вместо да разчистят всичкото арабел от малкото територия юдейска дет имат.
 
  • Haha
Реакции: Sky
Аз не коментирам САЩ и Израел, но Лукашенко конкретно е тотално изпляскал легена. На такива трябва да им се налага пълна изолация. Но както написа един познат във ФБ - на такива като Лукашенко не им дреме за санкции и прочее, защото докато народът му мизерства, той ще си остане милиардер.
 
Иначе ето още един, дето е изпляскал легена :)

Лидерът на ГЕРБ дори изказа хипотезата, че у нас се подготвя преврат по подобие на този от 1944 г., когато е бил избит елитът на нацията и навлязъл комунизмът.
 
Израел пък какво са окупирали?
Даже са прекалено толерантни, вместо да разчистят всичкото арабел от малкото територия юдейска дет имат.
How dare you?!! Мръсната еврейска сган окупира суверенната територия Палестина, създавайки там своя държава. Най-тъжното е, че постъпи с местното население, както окупаторите на Северна Америка постъпиха с индианците - затвориха ги в резерват. Категорично не съм фен на ислямските народи, но в случая говорим за категорична несправедливост. Въпросът е принципен.

на такива като Лукашенко не им дреме за санкции и прочее, защото докато народът му мизерства, той ще си остане милиардер.
Това абсолютно не е вярно. Стандартът на живот в Беларус е значително по-висок от този в останалите руски републики. Освен това, тук става въпрос за вътрешно-държавни проблеми, а аз визирам "стари демокрации", които си позволяват да нападат и окупират чужди суверенни територии, понякога дори в разрез със санкциите на ООН.
 
How dare you?!! Мръсната еврейска сган окупира суверенната територия Палестина, създавайки там своя държава. Най-тъжното е, че постъпи с местното население, както окупаторите на Северна Америка постъпиха с индианците - затвориха ги в резерват. Категорично не съм фен на ислямските народи, но в случая говорим за категорична несправедливост. Въпросът е принципен.
Доста великодушно това с резервата, като се има предвид, че израилтяните биват затваряни в концлагери, а тия дето са имали нещастието да се окажат в ислямска държава - направо избивани (и в съвремието!)

Въпросните излямски народи не заслужават нищо по-добро от геноцид. Понеже исторически никога не са се поколебавали да го приложат върху иноверно население. Дори и в недалечното минало. За справка: Арменците в Турция.

При първа възможност биха повторили и поентили процедурата. Няма значение за коя точно ислямска д-ва става дума - всичките са приравнени в това отношение.
 
Доста великодушно това с резервата, като се има предвид, че израилтяните биват затваряни в концлагери, а тия дето са имали нещастието да се окажат в ислямска държава - направо избивани (и в съвремието!)

Въпросните излямски народи не заслужават нищо по-добро от геноцид. Понеже исторически никога не са се поколебавали да го приложат върху иноверно население. Дори и в недалечното минало. За справка: Арменците в Турция.

При първа възможност биха повторили и поентили процедурата. Няма значение за коя точно ислямска д-ва става дума - всичките са приравнени в това отношение.
Айде и тука мерим с различни мерни единици... Горките евреи, които прилагат 50-годишен геноцид над народ, чиято държава са превзели и окупирали. С какво действията на Израел се различават от тези на Османската империя на Балканите и в Армения, да ми кажеш? :)
 
Айде и тука мерим с различни мерни единици... Горките евреи, които прилагат 50-годишен геноцид над народ, чиято държава са превзели и окупирали. С какво действията на Израел се различават от тези на Османската империя на Балканите и в Армения, да ми кажеш? :)
Евреите не са прилагали никакъв геноцид.
Пълно е с араби в Израел и даже не се смятат за 2-ра категория хора, ко да говорим за геноцид.
 
Пълно е с араби в Израел
Ама нека правим разлика между араби и палестинци, щото палестинците са зад металните мрежи и чифутите решават дали да имат лекарства, ток и вода.

Исторически и чисто антропологично евреите са си араби, ама по-алчни и кофти като характер, заради което са яли доста бой - и с основание. Това обаче им помогна да влязат в ролята на вечна жертва, дори когато те са реалния агресор.
 
Ама нека правим разлика между араби и палестинци, щото палестинците са зад металните мрежи и чифутите решават дали да имат лекарства, ток и вода.

Исторически и чисто антропологично евреите са си араби, ама по-алчни и кофти като характер, заради което са яли доста бой - и с основание. Това обаче им помогна да влязат в ролята на вечна жертва, дори когато те са реалния агресор.
Арабел е събирателно за всички индивиди, граждани на "държави", в които ислям е официална религия. Такива неща като конкретен етнос и генотип нямат никакво значение, щом са "йебани у главу" от малки.

Не съм кой знае какъв фен на евреите обаче имат тъмбс ъп от мене щото само те прилагат ефективна "политика" спрямо въпросните.
 
А, те щото евреите не са яко fucked up in the head... Както и да е..

Полезен материал по темата Беларус, показващ двойния аршин, по който мерят действията на Лукашенко.

 

мОжел да стане президент или премиер хахаха
Е да, какъв мислиш, че е Виталий Кличко? :) Кралев пък е бивш шампион по гребане. Що спортисти стават депутати. Честно казано каквото и да сложат, ще вдигне рязко нивото.
 
Е да, какъв мислиш, че е Виталий Кличко? :) Кралев пък е бивш шампион по гребане. Що спортисти стават депутати. Честно казано каквото и да сложат, ще вдигне рязко нивото.
Аз не смятам че Кубрат може да вдигне нивото... ама изобщо.. и виждам разлика между него и Кличко от тук до марс.. :)
 
Предлагам @Blinky да заключи тази тема и да преминем към актуалната, както се предложи преди време.

Тук: https://www.predpriemach.com/threads/Избори-за-Народно-Събрание-11-юли-2021-г.87190/
Ако сте ок. Казвайте, ще се направи. То тук стана леко енергия от предишните избори. Ако нещо ври и кипи другаде, тази така или иначе ще си "умре" натурално. ;)
 
Ако сте ок. Казвайте, ще се направи. То тук стана леко енергия от предишните избори. Ако нещо ври и кипи другаде, тази така или иначе ще си "умре" натурално. ;)

Принципно да, ама нали имаше претенции преди врем... На мен ми е все едно.
 
Предполагам тук продължаваме да си диплим политиката? Пускам един много интересен материал, осветляващ за пореден път огромните вреди, нанесени на страната ни от фончо

 
Еха, ако Радев чак сега, като е отишъл в Брюксел е разбрал за т. нар. Европейски зелен пакт, за къде е тръгнал...
 
Еха, ако Радев чак сега, като е отишъл в Брюксел е разбрал за т. нар. Европейски зелен пакт, за къде е тръгнал...
По-важният въпрос е защо престъпникът Тиквун подписва споразумения, които никога не е имал намерение да изпълни? Ще му счупят държавата, а? Наистина като бащиния я приема той нашата държава..

п.с. И вместо да питаш къде е тръгнал Радев, вземи се замисли, че Радев в момента ходи и чисти мръсотията, оставена от козируващия идиот в ЕС.
 

Горе