В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Да започва, но в това тема, с ново заглавие. Тази се изчерпа. @nandibandi да направи нова тема, а тази - за коша. (@Blinky)

Политическа тема в раздел политика, какъв кош? Другото ще се случи по естествен път, както с другите подобни теми....
 
@nandibandi да направи нова тема, а тази - за коша.
Връчваш ми мандат за съставяне на тема, разбрах. ;)

Доизносва завалийката...
Според мен си е мърльо, а тоя, дето го пере на кофти програми - още по-голям. Имам по-стари пуловери в по-добро състояние и не са маркови...
 
Според мен си е мърльо, а тоя, дето го пере на кофти програми - още по-голям. Имам по-стари пуловери в по-добро състояние и не са маркови...

Това не е прано месеци наред, вероятно не го сгъва, а го подпира на стената.... Просто си е мизерник.
 
Да започва, но в това тема, с ново заглавие. Тази се изчерпа. @nandibandi да направи нова тема, а тази - за коша. (@Blinky)
То за това Политика е до Кофата. Има си защо. А защо още се дъвчи тук. Мисля, че темата беше актуална само за съответния ден на изборите? Или просто си се дъвчат някакви неща? :)

Като цяло цирка започва. Моят съвет е да се отпуснете, да се заредите с пуканки и нещо алкохолно и да наблюдавате. Друго не ни остава.
 
Леле, ти си малоумен трол. Какво правиш в този форум? Бегай в бгмамма по-добре! :))))
Драга ми поцинкована герберутчице твоят път води направо към тийн проблем. Така че само след теб :D
 
Драга ми поцинкована герберутчице твоят път води направо към тийн проблем. Така че само след теб :D
Не ти отива на претенциите да ползваш граматиката на кварталните пиянки - герберутки и тн
 
Мая Манолова есента: Влacттa ce oпитвa дa зaлъжe пeнcиoнeритe c пo 50 лв.
Мая Манолова тази сутрин: Ние ще настояваме тези 50 лв, да са продължени поне до края на тази година.
 
Мая Манолова есента: Влacттa ce oпитвa дa зaлъжe пeнcиoнeритe c пo 50 лв.
Мая Манолова тази сутрин: Ние ще настояваме тези 50 лв, да са продължени поне до края на тази година.
Ахахахахахахха, т.е. тя ще продължи залъгването?!? И после нямало по-малко зло...
 


Аз нали ви казах, че ще се скарат още в началото! Е как да гласуваш за някого. Двамата лидери се крият, третите правят напук, класика!
 
Роналдо и Меси на политиката. Време е да му дадат златна гума, нищо че го заболя тринадесетия менискус :D
 
Роналдо и Меси на политиката. Време е да му дадат златна гума, нищо че го заболя тринадесетия менискус :D
Тролски пак се изсра в темата неадекватно. Бойкоооо, в много джЕбове си бръкнал, брато!
 
Тролски пак се изсра в темата неадекватно. Бойкоооо, в много джЕбове си бръкнал, брато!
Знаем, знаем. Лошо комуниста доди - бие Тедка дядо ...
 
Така както върви, може да има летни избори. Ако ГЕРБ предложат кабинет без Бойко, твърдо заставам зад тях. Видяхме ги другите какво могат, абсолютно неподготвени за управление на България. Най-лошо впечатление правят ДБ. Та те са по-леви и от БСП! То направо Корнелия ми стана симпатична! Искам да попитам хората от форума защо по дяволите гласуваха за тази партия??? От тях слушам 10 месеца едно и също - говорене против ГЕРБ. Ама иначе бягат с 200 като им предложат някакво участие в управлението. Те какво се надяват, да вземат повече ба следващи избори ли? Ха-ха, даже обратното ще стане. А мълчанието на Слави вече е разочаровало половината, които го подкрепиха. Пълна трагедия са всички, на техен фон ГЕРБ без Бойко са класа отгоре.
 
Ако ГЕРБ предложат кабинет без Бойко, твърдо заставам зад тях.
Теди, на коя планета живееш по принцип? Още миналия петък беше ясно заявено, че премиер ще е къдравата Сю, а вчера дори му/ѝ връчиха мандата за съставяне на кабинет.

Като цяло постът ти казва ясно, че хич не следиш политическите събития в момента. :)

п.с. Заставай където искаш. Утре връщат мандата. Абстрахирай се от медията, която цитирам. Истина е.

 
Теди, на коя планета живееш по принцип? Още миналия петък беше ясно заявено, че премиер ще е къдравата Сю, а вчера дори му/ѝ връчиха мандата за съставяне на кабинет.

Като цяло постът ти казва ясно, че хич не следиш политическите събития в момента. :)

п.с. Заставай където искаш. Утре връщат мандата. Абстрахирай се от медията, която цитирам. Истина е.

Говоря за евентуални предсрочни избори, знам новините по-добре от теб. Но дали Митов ще е предложение в бъдеще не е ясно. Само да ти кажа, че Митов, Биков, Дилов, Марков и Румен Христов са 20 пъти по-десни от Атанасов и Иванов от ДБ. Та ако Бойко се оттегли и има нови избори не виждам причина да не ги подкрепя.
 

Горе