В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Еми да, те комунисти като теб могат само да обиждат, друго смислено не могат да кажат.
Че тогава ти си най-големият комунист бре. Мисъл нула, само тъпотии :D
 
Мхм, точно така! Иначе евала - този път успя яко да се изложиш!
Пред кого се изложих бре? Тук да не е някаква комисия? Хората с различно на твоето мнение са идиоти, които се излагат. Ти си някакъв пишман-предприемач, не знам какво правиш тук изобщо. А, да, сетих се. Раздаваш обиди на хората, които казват истината. Прост народ, слаба държава.
 
Че тогава ти си най-големият комунист бре. Мисъл нула, само тъпотии :D
И що съм комунист, я се обоснови? Ти нещо ме познаваш ли, та ми даваш квалификации? Мони да се запознаем да ри покажа какъв комунист съм.
 
И що съм комунист, я се обоснови? Ти нещо ме познаваш ли, та ми даваш квалификации? Мони да се запознаем да ри покажа какъв комунист съм.
Веднага. Долният цитат те описва перфектно.
Еми да, те комунисти като теб могат само да обиждат, друго смислено не могат да кажат.
 
Павката тъпото, я се погледни малко себе си, преди да даваш "умни" квалификации. Ти дори едно изречение не можеш правилно граматически да напишеш. На мен си ми смешен. В училище спал ли си по български език? Не знаеш ли, че има запетаи, точки? Ама какво пък, тук нали си говорим като на улицата, нормално е да пишеш като ромче.
 
Пълна загуба на време беше едночасовото интервю на кандидат-президента по 'Хоризонт.' Не отговори конкретно и отклоняваше всеки въпрос. Като на въпроса накрая защо не взема отношение за руските шпиони, направи едно 5-минутно изречение, като вмъкна че ГЕРБ(Борисов) прикривали шпионите.
Абсолютно нищо, неясно. Излъга,че Елена Павлова не е била член на 'Българско лято' (дори беше депутат, а после си оттегли)
Ей лъжецо, кого точно се мъчи да заблуждава? Радев беше безпощаден, точен, ясен. Президент за пример!
 
Павката тъпото, я се погледни малко себе си, преди да даваш "умни" квалификации. Ти дори едно изречение не можеш правилно граматически да напишеш. На мен си ми смешен. В училище спал ли си по български език? Не знаеш ли, че има запетаи, точки? Ама какво пък, тук нали си говорим като на улицата, нормално е да пишеш като ромче.
Още нещо тъпо ще кажеш ли или си стигна тавана? :D Много долЕ падна, но съм сигурен, че можеш още! :)
 
Ей лъжецо, кого точно се мъчи да заблуждава? Радев беше безпощаден, точен, ясен. Президент за пример!
Радев бил за пример...Егати червеният варненец, честно!
 
Радев бил за пример...Егати червеният варненец, честно!
Ти си болен мозък, ако беше слушал интервюто, нямаше да напишеш и тая простотия. Човек, верно му изтърва края....
 
Българинът ЗАСЛУЖАВА да страда от такива като теб.
Ти нали беше загрижен за хората ... освен пенсионерите, които те нервят защото са пребиване, когато не си пазаруват в зеления коридор.
 
Ти нали беше загрижен за хората ... освен пенсионерите, които те нервят защото са пребиване, когато не си пазаруват в зеления коридор.
Кречеталото, айде няма нужда. Те си БЯХА за пребиване. Аз нищо не съм нарушавал все пак. Ама всъщност беше ОК да ги заразя може би? Ти кажи, нали си ценител на живота на възрастните хора?
 
И що съм комунист, я се обоснови? Ти нещо ме познаваш ли, та ми даваш квалификации? Мони да се запознаем да ри покажа какъв комунист съм.
Още една обосновка:
Те си БЯХА за пребиване.
Явно и дядо ти е бил за пребиване ...
 

Горе