ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Те и да не киснат в което се съмнявам има много жалки и бедни душици членове или гости на форума изявяващи се като щатни или не щатни пачаври (доносници) от ДАНС които с радост изпълняват тези функции.
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Докато е толкова изкривен (и подкупен) аршина - ще има почва за всякакви бурени
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Откога качването на един филм в интернет е престъпление, което е толкова тежко, че изисква арест? Какво, страх ги е че може да се укрият и да качат още няколко филма ли?
От както качването е БГ филм. Там много ги гонят, защото уж са ги предопредили, пък и студиата си мрънкат да си е тяхното. Ако не бъдат защитети тези студиа, то те пък от своя страна ще прат да плащат данъци, като обявяват малки печалби. Така държавата иска, не иска ще е принудена да защити дойната си крава.

Всичко, което може да се измисли и да рефлектира върху държавата и бюджета й, ще се води престъпление и ще се гони. В това число и глобите, те са гарант, че няма да имат много дупки по бюджетите. :)

Все пак доста смело решение да качваш и сидваш БГ филм, при положение, че не е практика и тук всяко студио може да подгони дадения потребител дръзнал да го направи.
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Грешката на момчетата е, че са ги качнали в бг тракер и в бокса. Ако го бяха направили през пиратскиязалив или мининова много щеше да ми е любопитно какво съдействие щяха да получат за разкриване на самоличността им.

В момента проверих - в пиратскиязалив филма е качен и се сиидва здраво
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

В момента проверих - в пиратскиязалив филма е качен и се сиидва здраво

Еми освен да почват да дирят и арестуват хората по цял свят, не знам как биха могли да го спрат това. Проблема им е много по-голям от това да затворят 2-3ма тук. Една приятелка пък от Гърция ми каза, че от ПИРАТСКИЯ ЗАЛИВ си е свалила Стъпки в пясъка, и видяла други подобни. Сега чакала Кецове. :)

Аз лично няма да си позволя да го направя, но тя намя избор, защото филмите не стигат до чужбина или поне не всички. Не знам точно. А тя реално не вижда замундата и арената от Гърция. За това искам да кажа на господата, че другаде трябва да дълбаят. Тукашните торент тракери няма да си позволят да станат обект на преследване, при положение, че наистина си ги гонят за тези филми. ;)
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Сега чакала Кецове. :)

Умолявам те, кажи ѝ да не го гледа. Иначе ще се почувства изнасилена и ще усети как никога няма да си върне тези часове от живота. Аха-аха да се случи нещо и филмът свършва.
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Има достатъчно педофили, изнасилвачи и измамници в Интернет. Когато искам да отида на кино отивам, а когато ми се лежи и пърди в неделя си дърпам филм от тракер. СПОДЕЛЯНЕТО на Файлове, информация, музика не е престъпление. Престъпно е да манипулираш общественото мнение, че работиш (за справка виж Явор Колев), престъпно е да налагаш цензура и да всяваш страх ("Внимавайте с пазаруването по интернет" - пак същия). Никой не забрани на тракерите да качват трейлърите на Лове . Нет, никой не забрани на блогерите да пишат и да правят безплатна реклама - айдеее маршшшш
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Явор е дърво

Всъшност името му е псевдоним — означава дървен (яворов) кол. Вероятно от времето когато е работил в министерството на земеделието.Колкото за кол върши работа.

Листото от явор често се използва в средновековното изобразително изкуство за да прикрива срамотиите на разни хора. Което е и основната дейност на Явор Колев. Вероятно и целува задници. Възможно е да е просто съвпадение…

Яростно защитава престъпления свързани с кражба на интелектуална собственост. Вероятно защото е потърпевш. Със сигурност някой му е откраднал собствения интелект.

Най-блестящият служител в НеСееБОБ. Поне докато си бръсне главата.

Не може да бъде обявен за светец, докато е жив, но всички се надяват да стане възможно най-бързо.

:lol::p:-o
 
Re: От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Грешката на момчетата е, че са ги качнали в бг тракер и в бокса. Ако го бяха направили през пиратскиязалив или мининова много щеше да ми е любопитно какво съдействие щяха да получат за разкриване на самоличността им.

В момента проверих - в пиратскиязалив филма е качен и се сиидва здраво

Каквото получават всички останали http://thepiratebay.org/legal :)
Отговора към Dreamworks кърти!
 
От: Re: От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Каквото получават всички останали http://thepiratebay.org/legal :)
Отговора към Dreamworks кърти!

ХАХАХА Томов, оправи ми деня!!!!
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Може и тубата да се опитат да ударят бобовете. :D

[video=youtube;Jz0EYB2HrTM]http://www.youtube.com/watch?v=Jz0EYB2HrTM[/video]
 
Последно редактирано:
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Интересно и качеството е супер. Иначи филма честно казано погледах първите 15 мин. и го спрях за мен не струва.
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Къде бега бозата, само Гошо Кръчмето ще да е репортнал
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Не можах да го изгледам.. Спря тока - после изчезна и клипа.
Кой беше?
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Хаха, removed by the user, да не го закопчаха и ъплоадера вече.

Аз успях да го гледам, реклама на елмаз.ком моля ви се и на подобни пффф... както и да е,
някои от актьорите ме кефят по принцип и затова не прескачах много много хахах, доста локумджийска история,
имаше и хубави моменти де, но малко... абе зависи, знам, че на някои хора би им харесало много,
въпрос на вкус и настроение...
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

На мен ми допада.
Но в момента сайтовете за запознанства са превърнати в голяма пародия, което никак не е на добре. Бранша е развiт/потръгнал по грешен начин.
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

http://www.razkritia.com/128417/love-net/
ХАхаха, тука даже цитират форума:clap::lol:
„90% от потребителите ползват нелегален Windows, укриват доходи от Адсенс, и прочие чалъми”, пишат в predpriemach.com. „Това значи ли, че всички сме за арест”, риторично питат в форумци.
 

Горе