ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

хем да си довърша някои от нещата", обясни Дянков.

П.П: Човека си има, да си свърши някои нещица :D
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ако има протест имам предложения разбира се могат да се допълват:

1.Намаляване цените на горивата и електроенергията
Има инструменти и възможности, с които това е възможно да стане до седмица!

2.Незабавни мерки във финансовата сфера
Тук трябва да се съберат много експерти всеки да сподели мнение и да се приеме консенсус спешно за спасяване на малкия бизнес.

3.Редуциране броя на депутатите и даване на квоти по области за мажоритарен вот. В парламента 50% от листи и 50% мажоритарни, като мажоритарните трябва да могат да се отзовават при недоволство в района от който са израни. Мажоритарния вот за парламент не е най подходящ защото няма да се състави правителство

4.Да се наблегне на здравеопазването и образованието.

5. Редуциране на броя на полицаите.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Абе всичко е въздух под налягане,само си разменят кокала,сега кокала ше отиде в старите вълци,лошото е,че кокала е нашия гъз и месо не ни остана вече.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Данков се върна. Циркът е пълен. Сега остава само, утре да не се приеме оставката.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Кои може да поема държавата ако на герб им се приеме оставката. Освен досегашните БСП, НДСВ и т.н. Някаква организация от народа или ? Че не съм много запознат и ми е интересно.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Революциите най-често се извършват не защото едната страна е станала по-просветена, а защото другата е сътворила твърде много глупости. — Антоан дьо Риварол
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Протестите продължават до свикване на ВНС и промяна на конституцията, отпадане на партийната система.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

734732_10151386843284819_679541383_n.jpg
 

Прикачени файлове

  • 734732_10151386843284819_679541383_n.jpg
    734732_10151386843284819_679541383_n.jpg
    62.7 KB · Преглеждания: 2
Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Кои може да поема държавата ако на герб им се приеме оставката. Освен досегашните БСП, НДСВ и т.н. Някаква организация от народа или ? Че не съм много запознат и ми е интересно.

значи може всички да се завъртят като предложение за мандат ама трябва да се гласуват с мнозинство щом герб не иска няма да се гласуват те вече май всички се отказаха предварително .... и след това следва служебно правителство което има право само да проведе избори който да след 70 дни

досега казаха
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

ахахх това последното ме разби хахаха :D (станишев + Белене = нов Чернобил ? :) )
 
От: Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

значи може всички да се завъртят като предложение за мандат ама трябва да се гласуват с мнозинство щом герб не иска няма да се гласуват те вече май всички се отказаха предварително .... и след това следва служебно правителство което има право само да проведе избори който да след 70 дни

досега казаха

Служебното правителство се избира от президента, а хората в това служебно правителство не се ли избират от досегашните партии, демек казва ти, ти, и ти и създава служебно правителство. Тоест ново правителтво със старите ку*ви. Толкова ли няма един свестен, които да поеме държавата...
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Как може да защитавате Борисов.
С тази оставка той постави черешката на педерасткото си и страхливо поведение.
Избяга от отговорност за ЕРП-тата , Парк Пирин , Заема за земеделците и кой знае от какво още, скоро ще почнат да излизат най-кирливите ризи.

ГЕРБ опоскаха всичко, източиха резерва, пенсионните фондове, здравната каса , направо ебаха мамката на икономиката на България. Години ще трябва да се оправят пораженията нанесени от тази крадлива пасмина.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Протестите продължават до свикване на ВНС и промяна на конституцията, отпадане на партийната система.

Подкрепям с две ръце, стига толкова с партии и цветове! Те доказаха че са оцветени всички до една в лайняно кафяво, нямаме нужда от такива отрепки. Сега ни трябва точно това свикване на ВНС и коренна промяна на управлението на държавата, НИКАКВИ партии. Стига са яли и пили на нашата маса...

п.п. Забравих нещо....
Един Министър ПРЕДСЕДАТЕЛ... предпочете да си подаде оставка ... само и само да не пипа монополите.. ЗАЩО?!? Някой зададе ли си го тоя въпрос?!?! Страх ли го е?!?! Защо не каза нищо по въпроса?!?!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ако се свика ВНС и стане мажоритарно, няма ли да са пак старите л..на ама без партии..
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

И мен ми се струва че ще трябва да избираме пак от един и същи хора

мажоритарни или не.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Сега чета, че извънредно е казано че процедурата по отнемане на лиценза на ЧЕЗ и намаляването на тока е замразена, http://m.dariknews.bg/11043654 Протестите ще продължават със сигурност.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

И мен ми се струва че ще трябва да избираме пак от един и същи хора

мажоритарни или не.

Мажоритарните кандидати ще бъдат отново същите, БСП и ДПС имат електорат. Въпроса е за имунитета и отзоваването по времето на мандата.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ако се свика ВНС и стане мажоритарно, няма ли да са пак старите л..на ама без партии..

Тогава всеки ще може да се кандидатира за депутат, народен представител и т.н. Но само ако е издигнат от граждански организации и е събрал нужната подкрепа примерно. Ще отпаднат партии, субсиди и за партии и всички разходи свързани с партиите. Ще се гласува за личности, експерти, граждани.
 
риска на мажориталния вот е че ако имаме 240 депутат при 6 000 000 имащи право на глас

или един депутат ще се избира с 25 000 гласа

ако гласуват 4 000 000 като на предните избори ще са нужни 16 000 гласа

а при три милиона само 12500 гласа...

демек ще е лесно да си купиш депутатско място даже ще е много лесно...
 

Горе