ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Що ли имам чувството че прехода или тези 24 години ни върнаха в изходна позиция и пак на ново?!

Върнаха ви не 24 години назад, а два века назад. Само тогава България е била както сега - най-зле в Европа.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ха-ха

Че в момента не си ли купуват гласовете

Купуват ги и още как.
А мажоритарния вот трябва да е по общини или по области, зависи колко депутата ще са, и от всяка община/област да се борят няколко човека за депутатско място и тогава нека да купуват гласове, ама да видим кой повече ще даде :)

общините са 264 а областите 28. Ако приемем че депутатите ще са приблизително 120 или по-добре да са 28 по 4 = 112. Така от всяка област ще има 4 депутата. На мажоритарен принцип ще се заят кои са те много добре и какво правят за региона си от когото са избрани.

А след някой друга година като циганите станат още повече и значението на българските гласове се намали кое ще попречи на хората от криминалния контингент да се набутат във властта. Сега си отиде една мутра тогава ще влязат 100. Вервай ми ще драпат със зъби и нокти за да влязат и ще много по-лесно от сега. Пък това да ли ще се избира по области, общини или махали е все тая.

Не ми се спори, па и ме мързи да пиша и да развивам дълги тези. :)
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ако една махала или район иска някой престъпник да ги представлява в НС, в едно демократично общество това не би трябвало да е проблем. Щом народът го иска, значи точно този трябва да ги представлява. Лоши или добри ние се запознаваме с тази информация и ако не е проблем за нас, гласуваме за този или онзи.
Разликата спрямо сегашната система е, че при мажоритарен вот не гласуваме за мними партии, а за конкретни лица, които реално да ни представляват. Дали са читави или не ние трябва да определяме.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Бойко не знам как си изигра картите, ама из фб го изкарват жертва, най-вече с аргумента че не искат старите и по-добре да е той.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Бойко не знам как си изигра картите, ама из фб го изкарват жертва, най-вече с аргумента че не искат старите и по-добре да е той.

aми не е ли така?
и аз не искам серГЕЙ
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

БСП-то като мишки пък ги вадят, че искат оставка но пък няма влизат в служебното?! И както те и ДПС искат колкото се може по бързи избори. Това какво означава париране на народното недоволство да си изгради организация за партия. Норода видимо помни не само ББ. То и затова може би има такава подкрепа, нещо като омагьосън кръг е сега?!

Аз лично не бих гласувал за сЪрГеЯ каквото и да стане. Най-добрият вариант е ако се изгради някаква партия от гражданите(да не се бъка с Куневата), но това не става от днес за утре. Точно и затова БСП и ДПС искат до 2 месеца да са изборите!
 
Последно редактирано:
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Я гледайте:

551437_534523226587461_1488398953_n.jpg

Сега чакам Хари Потър и компания да направят неква магия :D :D :D :D :D
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Всичко обаче беше перфектно подготвено, от най-малкия детайл на пъзела до сваляне на правителството от 100 човека лумпени, т.нар. националисти, и няколко души от младежкото БСП и ДПС. Естествено, че не говоря за нормално протестиращите, сред които бях и аз във Варна. Говоря за онези хулиганчета, които гледахме по телевизията при Сашо Диков. Аз съжалявам, че много хора в този форум са силно подведени от масовата психоза за т.нар. "купени" от ББ медии, липса на свобода на словото, поличейщина, мутризация, Буди-муди и тем подобни, но БСП и ДПС си знаят работата. Аз лично не съм забелязал подобно нещо, но мога да кажа, че се чувствах последните няколко години по-безопасно на улицата като се прибирах през нощите. Съжалявам и, че ще получа малко червени точки от хора с лика на истинския червен вожд за аватар. И не, не ми сравнявайте положението сега и преди 4 години, не може да става сравнение, сега е криза, далеч по-сериозни и богати страни са на прага на фалита и който е ходил малко по Европа е видял съществената разлика преди и сега.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

така ще е (да избираме по-малкото зло) докато партии управлявали (дпс) изхвърлени със шут от една чисто нова партия имат място в парламента (представи си колко зле е било щом обещанията на нова партия е ила достатъчно да получи три пъти повече гласове)

според мен не трябва една партия след като е изгубила изборите да е в парламента
също така трябва нещо да се направи за партиите които са участвали в коалиции и тези които не са - но вече 30 години не могат да съберат мнозинство - да изчезват, значи не стават.

така ще има по-голямо движение и ще намерим правилните хора адски бързо :D

И не, не ми сравнявайте положението сега и преди 4 години, не може да става сравнение, сега е криза, далеч по-сериозни и богати страни са на прага на фалита и който е ходил малко по Европа е видял съществената разлика преди и сега.
подкрепям това
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Нищо не направиха, нито за малкия, нито за средния бизнес, да не говорим за децата, майките, пенсионерите едно голямо НИЩО!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Митинг в подкрепа на БОКО 500 човека - СМЕХ СМЕХ СМЕХ

120 дупетата 20 министри 50 замминистри 30 областни управители - 100 замобластни управители - един булюк началници на кабинети

Ми те само те да беха излезнали щяха да са повече а вие ревете за БОКО

Приличате им на лелките дето едно време ревеха за Виденов че си отива а бил такова добро момче. Продажните правителства трябва да си заминават защото получават усещането за безнаказаност.

Освен това не тъжете толкова утре пак ще ви се появи вожда целия в бело да прави ново правителство - Преобул се Илия и па в тия.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Добре бе, само едно не мога да разбера всички, или като процент от изказалите се в темата 80%, от две години плюем боко, и цялото му управление. Сега не мога да разбера как така изведнъж си сменяте мненията?
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Митинг в подкрепа на БОКО 500 човека - СМЕХ СМЕХ СМЕХ

120 дупетата 20 министри 50 замминистри 30 областни управители - 100 замобластни управители - един булюк началници на кабинети

Ми те само те да беха излезнали щяха да са повече а вие ревете за БОКО

Приличате им на лелките дето едно време ревеха за Виденов че си отива а бил такова добро момче. Продажните правителства трябва да си заминават защото получават усещането за безнаказаност.

Освен това не тъжете толкова утре пак ще ви се появи вожда целия в бело да прави ново правителство - Преобул се Илия и па в тия.

Нямат 500 и не са ги и имали, и мисля видя как са се събрали. Цял ден са си стотина човека дето плещят пак разпоредени глупости да промиват мозъци.
 
Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ако една махала или район иска някой престъпник да ги представлява в НС, в едно демократично общество това не би трябвало да е проблем. Щом народът го иска, значи точно този трябва да ги представлява. Лоши или добри ние се запознаваме с тази информация и ако не е проблем за нас, гласуваме за този или онзи.
Разликата спрямо сегашната система е, че при мажоритарен вот не гласуваме за мними партии, а за конкретни лица, които реално да ни представляват. Дали са читави или не ние трябва да определяме.

хехе всъшност си прав то реално погледнато в тази държава законите са такива че всички са престъпници :) Ама ще миe забавно да видя Митьо Пищова евродепутат например :) да им обясни в европарламента за жакузито :D
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ако една махала или район иска някой престъпник да ги представлява в НС, в едно демократично общество това не би трябвало да е проблем. Щом народът го иска, значи точно този трябва да ги представлява. Лоши или добри ние се запознаваме с тази информация и ако не е проблем за нас, гласуваме за този или онзи.
Разликата спрямо сегашната система е, че при мажоритарен вот не гласуваме за мними партии, а за конкретни лица, които реално да ни представляват. Дали са читави или не ние трябва да определяме.

Да, само дето това може да стане в един приказен измислен свят. :)
 
От: Re: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Защо никой не предложи Сашо Диков се чудя той е човек дето на всички ще им си каже истината в лицето...

Братле, аз не предлагам на никой, просто искам тиквата да се махне. Няма и никога не е имало по-голям глупак който да е стоял на чело на държавата. Малко ли са изгъзиците и глупостите сторени от него, или всички ги забравиха?
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

aми не е ли така?
и аз не искам серГЕЙ
Ок гласувай за когото желаеш.То е ясно че не можем да си внесем политици.
Проблема сега е друг. Обществото по никакъв начин не може да контролира депутатите.
Политиците декларират, че гласувайки за дадена партия сключваме обществен договор. Добре де но ако група Граждани искат да развалят договора с някой от депутатите какво правим? Хората сега искат да се променят тези неща.
 

Горе