ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Най-забавното е, че протестиращите са супер неориентирани.

Искали нови лица, нова система и всичко ново, ама никой не знае какво точно иска - стъпка по стъпка.

Хайде променяме системата. ОК. КАК ? Коя система ще вземем или на паветата пред парламента за 2 нощи с хайдушки песни и бира в ръка ще измислим съвършената система.


Всички протестират срещу досегашните управници. Е ОК. Кой ги избра тия хора в парламента ?


Сега яко ще си омажат версиите. Едните ще искат това, другите другото, ще стане една какафония и накрая 7-8 месеца нищо няма да се промени.

То има едни непартийни организации с идеална цел. Може бе протестиращите трябва да се обърнат към тях за помощ - https://www.facebook.com/Dvizhenieto
Хората и без това отдавна провокират правителството за мажоритарни избори и закони за отзоваване на политици. И имат добре изготвени планове как може да стане така.
http://dvizhenieto.org/?p=686
https://www.youtube.com/watch?v=p0ExT1YzPx4
https://www.youtube.com/watch?v=BhuKcscBTow
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Абе гъзария си е, ти мани :)
image.jpg


Иначе имах пред вид нагласената овация. И по-скоро това, че той самият си ги беше викнал (и то май леко подкрепени с държавни пари), което значи, че и пак и както винаги се е действало по схема в нечия полза (не в тяхна бъди сигурен) :wink:
Вчера по обяд решава, че ще сдава власта - днес сутринта трактори пред парламента ахаха хайде хайде :rolleyes: що не дойдоха от някое училище или детска градина :D
Тоя маломощен - има-няма 120 коня. Тоя е за работа.
А ти не дърпай дявола за опашката, щото утре ще довтасат и детските градини.

traktor.jpg

img


Ей това са трактори за бизнес! Виж как им лъщи боята...
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Доган не играе, БСП ще играят сами на изборите, това мога да го гарантирам, вече е пределно ясно. И съм ти казал на тебе - като не следиш политиката и не се интересуваш - просто не пиши в политическите теми, то всеки простак и селяндур разбира от политика, не мога да ви разбера.

Тук въпроса са ще е какво ни оставя ГЕРБ - защото вмомента оставят една КАША! Днес например 800 милиона сме назад. Аз ако имам власт - вземам 800-те милиона от партия ГРОБ и от ИПОН и фирмите близки до ГЕРБ, да знаят да не правят далавери и да не тормозят народа.
Евала, направо 3 дни ще се чества тука. Всички ликуват и се радват, че тиранина падна.


БСП и ДПС да не са в комбина означава, че и двете партии са се отказали от властта и управлението :lol:
Фарт за пореден път доказва колко промит мозък има. Все повече и повече си мисля, че отиваш към пенсионна възраст. Иначе нямаше да ги защитаваш толкова тия отрепки!
Бойко си тръгна. И сега? Хващам се на бас с всеки един от форума, че ако всичко е по старому и се избират партии след 2 месеца, а не личности, ГЕРБ отново ще е първа по сила ПП. Другия момент - Атака ще задмине ДПС.
Ако бях един букмейкър щях да пусна залози, честно ви казвам!!
Студентите щяли да се включват в националния протест, в неделя. Знаете ли защо? Защото били против вдигането на таксите в университетите. Още едно доказателство, че в България всеки е сам за себе си - няма да протестират срещу монополи, цената на тока, ниските заплати, а срещу това, че на годишна база са им увеличили таксата с 50 лева. Демек, на годината ще си купят 2 парцала по-малко от Кенвело и нему подобните китайски вериги... Затова протестират!!
Аз съм студент. И що се отнася до университета, бих протестирал, срещу простотията, некомпетентността, както и нежеланието на лекторите да научат някой на нещо. За който се е засилил да учи маркетинг (както аз направих) ще му кажа, че ако чете офтопика на предприемача, ще е по-навътре в нещата, отколкото, ако ходи на лекции в държавния...

100 000 човека протестират, като всеки се бори за собствена кауза - един се бори за някой закон, друг се бори за хляб, трети за не знам си к'во си... Всеки е обиден на държавата и протестира и се бори за СВОЯТА СОБСТВЕНА КАУЗА. Когато ТОВА се ПРОМЕНИ, ТОГАВА ще успеем да направим нещо срещу политиците. Защото те, колкото и да се дърпат и да се карат, имат една обща цел - ДА ОТКРАДНАТ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ!!! И се подкрепят сто пъти повече, отколкото се подкрепяме ние.

Готов съм да изляза на протест в неделя. Но не знам колко човека от тълпата ще споделят моето мнение и виждане за нещата (а това за мен е важно - да се борим за едно и също нещо). Точно при тая мисъл се разубеждавам да ида където и да било...

Имам и още един въпрос към всички тука - колко от вас не правят достатъчно пари и не са успяли да се справят дори и с двойните сметки за ток?? (аз споменах какво направих, но ще го кажа още веднъж - тениска + блуза + одеяло = 10 лева сметка за ток. А с останалите 100 (които ЕОН не можаха да ми измъкнат) реших да финансирам едни добри хора от Добринище, които 3 дни ме храниха и поиха за тия пари. Съгласен съм, че не всеки може да кара на студено, а много хора имат и малки деца.)

Освен за закон, който най-накрая да ни изкара на светло и да получим данъчни облекчения, за друго не можем да ревем, ние, дето сме от тоя форум...

Аз съм готов да протестирам в неделя, защото ако аз имам късмета да си плащам сметките, някои хора нямат тоя късмет, а аз съм съпричастен! Искам всеки да живее що-годе нормален живот. Защото аз не съм Андрей Райчев, за когото Левски е конекрадец и "момче с отклонение в поведението" - за мен Левски е велик българин и примерът му трябва да се следва. Сега времената са къде-къде по-мирни и никой няма да тръгне да ни коли, ако отстояваме своето. Не и ако сме всички заедно. Не и ако всички заедно се борим за едно и също нещо.

П.С.
Забравих да кажа нещо на ReminD - Станишката така облиза гъза на Доганя преди години, че устата му още мирише на лайна! Колкото и да разправя врели-некипели, освен дъртите комунисти и наследствените комунисти, като теб, друг няма да гласува за БСП. Така че, приятелю, колкото и грубо да звучи, БСП имат още 10-тина годинки живот като партия... След това няма да могат и ДПС да минат по вот... Радвайте се , докато можете :) Народната памет е по-силна, отколкото смятате! И всичко се връща ;)
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Нортрант понеже е яко куха лейка и не може да измисли нещо съществено колкото да участва и той в кяриза..ама понеже е върл ентусиаст, нека тогава каже защо батко му боко твърдо и упорито се беше заинатил да не дава оставка, ноооо след нема и 10 часа се извърна на 1000 градуса (както винаги) и се направи на сърдит, вместо да ПРЕДПРИЕМЕ мерки ааааааааааааааааа????? И също ако е баш-чак-толкова ентусиаст нека сподели как така цъфнаха неква шепа с чисто нови тракторчета (бая бързо са усвоили май май 860 милиона от ФИСКАЛНИЯТ РЕЗЕРВ) още сутринта десет часа след обявяването, че ще се подава оставка, при положение, че им трябваше с тия тракторчета да пътуват поне 15 часа от 400км :rolleyes:
Айде норти бате, ТИ СИ :lol:

е една дума:
2528072_F.gif


а с няколко: да разбирам, че мислиш, че симпатизирам на герб? (10х:lol:)
интересно ми е с кой коментар затвърди това подозрение...
че съм "против" БКП, не означава че съм "за" Герб ? wtf?

oтносно другото - колкото ти знаеш , толкова и аз...
но за сметката не си прав - ако карат с 60 км/ч им трябват 3-4 часа (дори по-малко - нз от къде са дошли)
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Гледам едно стихче се върти във Фейса,обобщаващо обстановката:)

Дядо Тошо, дядо Тошо,
ти ни управлява лошо,
Но каква след теб настана
майката ни - разкатана.
Вместо пълна демокрация
пак е пълно с бюрокрация.
Пълни са ни магазините,
пълни са и лимузините,
пълно с хиляди съблазни,
но джобовете – пак празни.

Уж дъската ни не хлопа -
пак сме си за смях в Европа.
Пак управниците днешни
ни са криви, ни са грешни.
Обещаваха: “България
ще е новата Швейцария!”
Но не казват от амвона,
колко получават бона.
Пак с усилена охрана
ту са в Банкя, ту в Бояна,
пак със суми многозначни
си купуват безгръбначни.

Пак за министерски вили
цял народ напряга сили,
колко върли кожодери
пак са си милионери.
Пак във зоните секретни
зимни хижи, хижи летни,
като бели гълъбици
все от нашите парици.

На оградите изправени
надписи стоят поставени,
че при всякакво движение,
стрелят без предупреждение.
Няма само Асамблея,
няма го и Мавзолея,
но за новите фондации,
пак се труди цяла нация.
Нямаме си вече мини,
някой бързо ги зарина,
И за сделката изгодна
тлъста хапка някой бодна.

Где е нашето богатство? -
пак си пита наш’то папство.
Пак продадено в чужбина!
В чужди каси пак премина!
Де са ни сега хотелите,
де заводите, де резервите?

Борд до борд и все с роднини -
що да ходят във чужбина? -
като с долари в Швейцария,
пак ограбват си България.
А народът гладен, беден –
той кому ли е потребен?
Само данъчните власти
го залъгват с празни ясли.
Леят пак в калъпи нови
стари данъчни окови.

Който имаше преди,
той и днес се нареди.
НАТО още не видели,
пак конците сме оплели −
Армия по бели гащи
демонстрира яки плещи
с коридори и канали −
нас пак кучета ни яли.

Ей я близката чужбина,
кой ли вече не замина!
Уж, ще ходиме в Европа,
а опело пее попът,
че след някоя година
вече няма да ни има –
младите ще са заминали,
старите − ще се споминали!
Нацията от преди −
НЕЯ − Бог да я прости!
Радой Ралин
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Радой Ралин... Замина и тоя човек, ей... Майката си ебал тоя живот - на никой не прощава!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

И в другата тема зададох въпрос не виждам някой да отговори

Боко ли си даде оставка или го уволниха?

На единят ден уволни Дянков - На другият ден Дянков се върна и уволни Боко

В момента се гласи Дянков за Премиер

КОЙ Управляваше това правителство - Чии интереси защитаваше то?

Предстоят интересни събития а всички дето ревете за боко ще викате - Ай стига бе не може да е верно.

Още вчера ви обърнах вниманието към едно изказване на говорителката на ЕК от което ясно си личеше че са обърнали палачинката и са свалили доверието си от Боко - Никой не подава оставки хей тъй на - Ако кървищата на орлов мост бяха проблем Боко в негов стил щеше да направи бързо разследване и щеше да е уволнил полицаите които биеха паднали на земята хора.

Сценарият е интересен даже няма да се учудя ако не включва вкарването на Боко в панделата за назидание - Гледайте сега как службите изведнъж ще се сетят че имат достатъчно материали за него.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Какво очакваш да чуеш?
В момента трябва да се предвидят следващите ходове, за да се защити народа.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Смешно е да се говори за защита на народа в парламентарна република без действащ парламент. Предстоят ни няколко месеца със служебно правителство, само че то няма законодателна инициатива и кажи речи нищо не може да направи. Бойко Борисов погоди на народа си възможно най-гадния номер, който беше възможен в тази ситуация. Хората поискаха от него да спре със самохвалството и да свърши една полезна работа, като свие сърмите на ЕРП-тата, а получиха един нацупен, застаряващ чичка в оставка, който остави държавата в пълния хаос, който сам създаде. На всичкото отгоре се заговори, че ГЕРБ смятат да саботират новия парламент и да не разрешат да бъде сформирано правителство, което ще доведе до още едни избори и до есента ще сме в политическа криза и без парламент. Междувременно частните монополи така ще се налапат, че може да се стигне и до истинско проливане на кръв, а не нагласено, като това на протестите, които уж свалиха сегашното правителство. Толкова гнусна е сегашната ситуация, че който може по-добре да се спасява в чужбина, защото тук ще се случват само лоши неща. Това сегашното нищо не е в сравнение с предстоящите събития.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Смешно е да се говори за защита на народа в парламентарна република без действащ парламент. Предстоят ни няколко месеца със служебно правителство, само че то няма законодателна инициатива и кажи речи нищо не може да направи. Бойко Борисов погоди на народа си възможно най-гадния номер, който беше възможен в тази ситуация. Хората поискаха от него да спре със самохвалството и да свърши една полезна работа, като свие сърмите на ЕРП-тата, а получиха един нацупен, застаряващ чичка в оставка, който остави държавата в пълния хаос, който сам създаде. На всичкото отгоре се заговори, че ГЕРБ смятат да саботират новия парламент и да не разрешат да бъде сформирано правителство, което ще доведе до още едни избори и до есента ще сме в политическа криза и без парламент. Междувременно частните монополи така ще се налапат, че може да се стигне и до истинско проливане на кръв, а не нагласено, като това на протестите, които уж свалиха сегашното правителство. Толкова гнусна е сегашната ситуация, че който може по-добре да се спасява в чужбина, защото тук ще се случват само лоши неща. Това сегашното нищо не е в сравнение с предстоящите събития.

Съгласен съм!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

България е в траур!..........


А може би ГЕРБ трябваше да се влее в БСП? И да заживеят всички мирно и щастливо!...
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Сори за оффтопика,

Вискяр Бг
като видях това и не можех да не ти го покажа :)
644325_404138866349736_1488653247_n.jpg
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

България е в траур!..........


А може би ГЕРБ трябваше да се влее в БСП? И да заживеят всички мирно и щастливо!...
Абе какво да ти кажа, според мен мисля, че е някаква драма, която да им подсигури повече гласове на изборите. Народа като погледне назад не е много оптимист. Но как да е като се види какво иде зад ГЕРБ. По някакво радио предаване слушах как водещия си биеше главата с ръка и се чудеше как така не останаха умни, красиви, кадърни и честни хора в тази държава. И в заключение спомена нещо, за което ще се съглася с него - не трябва в новото правителство да има от старите. Това била не формула за успех, а по-скоро мярка за минимални поражения.

Президентът също ми хареса в само едно негово изказване, че на народа не му трябва ново правителство, а решаване на проблемите, които са застъпили на дневен ред. Да, така е. А викат хората скандираха оставка, защото просто никой нищо не предприема, а реално това е нужно.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Това е от Пловдивския панаир. Ама от 1936 година... :confused:

colorful_veggies.jpg


Докато чакаме кого ще титулуваме Нов Месия на България, можем да го посудокваме - кое е българско производство и кое не.
Не бързайте да се хващате за яйцата от кокошки като сигурна отправна точка в судокуто - внасяме и яйца, и яйчен прах.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Вискяре, онзи ден луканката, кашкавала, кътъка и ощя няколко стоки дето ги взех, си бяха БГ мейд - такъв кеф ми беше! Супер качествени и в мрежата на Кауфланда, проблемацията е не знам къв марж им е останал на самите производители. Но всички плодове зеленчуци и прочие от земеделието дето им се даде 1 милярд от ЕС, не го видях по щандовете! Най-накрая ми харесаха и едни домати, не бяха толкова пластмасови - мейд ин Испания.
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

е една дума:
2528072_F.gif


а с няколко: да разбирам, че мислиш, че симпатизирам на герб? (10х:lol:)
интересно ми е с кой коментар затвърди това подозрение...
че съм "против" БКП, не означава че съм "за" Герб ? wtf?

oтносно другото - колкото ти знаеш , толкова и аз...
но за сметката не си прав - ако карат с 60 км/ч им трябват 3-4 часа (дори по-малко - нз от къде са дошли)

Ми те си казаха/оплакаха се - от 400км идвали, даже един се провикна "кой плаща нафтата??!" :D

Не те знам от герб ли си от майната ли си си, ама ти чета глупостите дето пишеш, това е малко по-различно от добавяне на спам в директории и инсталиране на нулнати темплейти :wink:
И е време вече да се ограмотиш, че разликата между комунизъм и социализъм е буквално космическа. Ако малко ги разбираше тия, щеше да знаеш, че точно политиката на герб беше възможно най-близко до идеите на комунизма
Иначе и аз съм против бкп, то кой нормален не е, ама да правиш сравнения с бкп и бсп (не че защитавам бсп) е точно сравнения тип БОКО, защото само той си позволи да печели масите, като изкарваше, че щом гласуват за него значи гласуват против комунистите - посредствени методи като за посредствен народ/оФце :)
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

незнам, аз лично няма да гласувам за Герб
и ако те спечелят - ще са виновни другите оФце (или там както обиждате тази голяма група хора) сред които е доста вероятно да има ваши прители и роднини :wink:

тук има и такива които са гласували за БСП (и ще го правят отново) - не мога да разбера толкова ли по-добре е било тогава
и как правят такова заключение като не може да се сравнява - защото става въпрос за управление през различни години
 

Горе