Гей парада в София

От: Гей парада в София

Имам антипатии към ВМРО и Атака. Няма ли някоя по-нормална (т.е. без нацистки елементи) партия, която да защити болшинството си нормални избиратели от този психотормоз?
 
От: Гей парада в София

Никоя "нормална" партия не би рискувала ЕС и САЩ да спрат да ги галят по главите и да ги ....любят. А пропагандирането на педерастията като гледам се превръща в национална политика на САЩ, а пък и на ЕС.
 
От: Гей парада в София

Аз не мога да разбера вас да не ви е страх да не обърнете резбата като гледате такива паради - Ако ви е подсъзнателно страх значи вече с единият крак сте на другият бряг.
Като не искате децата ви да гледат такива паради не ги водете и няма да ги гледат - А децата на хомотата и да ги водят на парада и да не ги водят едва ли много ще ги впечатлят защото за тях това е ежедневие - Помежду другото познавам деца на педали нито едно от тях не е станало педал - в същото време всички обратни които познавам имат нормални родители дето не са ги водили на гейпаради така че теориите ви малко издишат.
 
От: Гей парада в София

Допускането, че има гей пропаганда означава, че хората вярват във възможността да се заразят или прихванат нещо обратно, което ще ги прати на другия бряг. Досега не съм виждал доказателства или твърдения, които да сочат, че това е възможно. Самата идея на пропагандата е да привлечеш някой към своята партия. Всъщност наскоро бяха писали за някакъв спортист, който бил нормален, но си ударил главата, изпаднал в кома и когато се събудил вече бил 100% гей.

Удар в главата превърна ръгбист в гей
 
От: Гей парада в София

Допускането, че има гей пропаганда означава, че хората вярват във възможността да се заразят или прихванат нещо обратно, което ще ги прати на другия бряг. Досега не съм виждал доказателства или твърдения, които да сочат, че това е възможно. Самата идея на пропагандата е да привлечеш някой към своята партия. Всъщност наскоро бяха писали за някакъв спортист, който бил нормален, но си ударил главата, изпаднал в кома и когато се събудил вече бил 100% гей.

Удар в главата превърна ръгбист в гей

Ами има лесно - да си удари главата още веднъж, и всичко ще си дойде на мястото. :) Ще стане пак нормален мъж както си е бил преди, че даже и ще се върне в ръгби отбора :) Явно от удара нещо му се е изместило, и за това. :p След втория удар ще се намести отново :lol:
 
От: Гей парада в София

Аз не мога да разбера вас да не ви е страх да не обърнете резбата като гледате такива паради - Ако ви е подсъзнателно страх значи вече с единият крак сте на другият бряг.
Като не искате децата ви да гледат такива паради не ги водете и няма да ги гледат - А децата на хомотата и да ги водят на парада и да не ги водят едва ли много ще ги впечатлят защото за тях това е ежедневие - Помежду другото познавам деца на педали нито едно от тях не е станало педал - в същото време всички обратни които познавам имат нормални родители дето не са ги водили на гейпаради така че теориите ви малко издишат.
Аз не мога да разбера, защо прибягваш до демагогски похвати при обсъждането на темата и не коментираш сериозните неща, които съм пуснал. Дай като обсъждаме сериозна тема като тая да не ми казваш какво познаваш и от какво ме било страх, а да коментираш и обориш аргументите, които съм изложил.

Допускането, че има гей пропаганда означава, че хората вярват във възможността да се заразят или прихванат нещо обратно, което ще ги прати на другия бряг. Досега не съм виждал доказателства или твърдения, които да сочат, че това е възможно.
Приличаш ми на водещия на сутрешния блок на БТВ, не бъди толкова буквален. Твърдиш, че няма гей пропаганда ли?


Политическата пропаганда, която промива мозъците на млади и несигурни в себе си индивиди, наистина може да ги прати на другия бряг. Защото "в това няма нищо лошо", "това е напълно нормално", "защо да не пробват"? Смяташ това за невъзможно ли?
 
Последно редактирано:
От: Гей парада в София

mantaman, и аз ще се включа в нападките срещу теб по темата.
Мен не ме е страх, че ще обърна резбата, тъй като вече съм я минал детската и тийн възрастта. В тези години децата/тийновете все още не са съвсем наясно със себе си и живота си и с достатъчно пропаганда лесно могат да бъдат подведени. Това важи не само за сексуалната ориентация, а и за "модни" тенденции, модели на поведение в даскало "за да си популярен" (ламерикански модел ненадейно прехвърчал и тук) и тем подобни. Това да гледате само себе си и да казвате "аз нямам проблем" е егоистично и безотговорно.
 
От: Гей парада в София

0000025467-middle.jpg
 
От: Гей парада в София

Хаха това е много добро !
 
От: От: Гей парада в София

Политическата пропаганда, която промива мозъците на млади и несигурни в себе си индивиди, наистина може да ги прати на другия бряг. Защото "в това няма нищо лошо", "това е напълно нормално", "защо да не пробват"? Смяташ това за невъзможно ли?

Продължавам да не вярвам, че човек може сам да си избере сексуалната ориентация. Това му звучи много... невероятно твърдение. Пропагандата е заблуда за постигане на някакви користни цели. Какви са им користните цели, освен да ги приемат за пълноценни членове на обшеството, които не са застрашени от пребиване или убиване, защото така се е случило, че са обратни? Ако имаш предвид осиновяването на деца, нормално е всеки да иска да има деца, тъй като в това общо взето е смисълът на живота.
 
От: Гей парада в София

Аз не разбирам едно - хем не си запознат, хем не вярваш. Въобще какъв е смисъла да спориш, след като явно нямаш базата за този спор. Ето ти цитат от уикипедия (имай предвид, че този сайт не е анти-гей)

Не съществува единно мнение по въпроса дали половата ориентация е вродена или придобита, но в общия случай при формирането и влияние могат да окажат множество фактори — хормонални, генетични, конституционални, социални и чисто психологически. Тя се отличава от сексуалното поведение, тъй като засяга чувствата и самоопределянето. Човек може и да не показва своята сексуална ориентация в поведението си или да поддържа поведение, несъответстващо на реалната му ориентация.

А за това:

Пропагандата е заблуда за постигане на някакви користни цели. Какви са им користните цели, освен да ги приемат за пълноценни членове на обшеството, които не са застрашени от пребиване или убиване, защото така се е случило, че са обратни? Ако имаш предвид осиновяването на деца, нормално е всеки да иска да има деца, тъй като в това общо взето е смисълът на живота.

Изгледай клипът с руския журналист и ще ти стане ясно. Целта им е културна революция.

Целта на живота, от чисто биологична гледна точка, е да създадеш собствено потомство, от твоя генетичен материал. Хомосексуалистите сами са си избрали съдбата генетичният им материал да изчезне от лицето на земята.

Между другото, попадам на разни случаи на запад, в които бащи правят бебета на дъщерите си, внуци се женят за бабите си и прочее. За тях либералните идиоти говорят така "Преди 30 години и гейовете не се възприемаха, щом се обичат, няма лошо, ще мине време и хората ще започнат да считат и това за нормално". Правете си изводи за каква изродщина става въпрос, светът буквално ще си е*е майката.
 
От: Гей парада в София

Наистина не съм запознат, но в първия ти цитат под "половата ориентация" се разбира дали човек се възприема като мъж или жена, а не дали иска да спи с мъже или жени, което е сексуална ориентация и е съвсем различно.
 
От: Гей парада в София




Доста тъп слоган като се замисля.:lol::lol:

Тук пък дискриминират аналния секс и нарушават феминизацията. Де факто, ако си жена и даваш на мъжа ти да те оноди отзад, следавателно:lol::lol:

Много ме разсмяха.

А този дето си ударил главата...и станал гей... по-скоро това му е мотивът, за да се разкрие, така че да не изглежда като лъжец пред останалите и "приятелката" си. Има ли направено изследване с полиграф ?
 
От: От: Гей парада в София

Това не е нормално да се прави парад за сексуалната ориентация :)
Нямам нищо против тези хора. Да правят каквото си искат, но мен не ме вълнува и не искам да ми го навират в очите, че са различни.
Да си парадират вкъщи с това...
 
От: Гей парада в София

Наистина не съм запознат, но в първия ти цитат под "половата ориентация" се разбира дали човек се възприема като мъж или жена, а не дали иска да спи с мъже или жени, което е сексуална ориентация и е съвсем различно.
Полова (сексуална) ориентация и полова принадлежност са различни неща.
 
От: От: Гей парада в София

Доста тъп слоган като се замисля.:lol::lol:

Тук пък дискриминират аналния секс и нарушават феминизацията. Де факто, ако си жена и даваш на мъжа ти да те оноди отзад, следавателно:lol::lol:

Много ме разсмяха.

:twisted::twisted::twisted:
А този дето си ударил главата...и станал гей... по-скоро това му е мотивът, за да се разкрие, така че да не изглежда като лъжец пред останалите и "приятелката" си. Има ли направено изследване с полиграф ?

На плаката е написано в мъжки род "този" а не "тази" :) Ама иначе е написано точно и вярно де. Преди малко говорихме с един авер по скайпа по случай днешния гей парад, и според него е добре да имало повече гейове, защото по този начин ще има повече жени за нас мъжете, димек няма да ни крадат жените, ще има свободни амазонки. Ама аз му казах че греши, защото колкото се увеличават гейовете, след тях и жените лесбийки, а нека да не забравяме че те са мъжемразки и не лягат с мъже! Така че и жените взеха да избягват да ласките на мъже, а търсят себеподобни което ме вбесява. Вместо да си вкара истински мъжки инструмент от плът и кръв в оная си работа, тя си предпочита пластмасов атрибут пред натуралния, и се целува с жена, вместо да целуне мъж. С кеф да ги пребиеш. Та свършиха мъжете че жена с жена ще ми ляга, с изкуствени атрибути... пфууу мамицата им лесбийска... :twisted::twisted: Само да се молят да не възкръсне или да не се прероди Хитлер, че газовите камери ще бъдат препълнени, даже ще трябва нови да се строят. Ей такива боклуци е изчиствал освен еврей и цигани. Накрая ще излезе че скинарите в Швабия ( Германия ) са прави, според тяхната идеология и кауза.
 
От: От: Гей парада в София

На плаката е написано в мъжки род "този" а не "тази" :) Ама иначе е написано точно и вярно де. Преди малко говорихме с един авер по скайпа по случай днешния гей парад, и според него е добре да имало повече гейове, защото по този начин ще има повече жени за нас мъжете, димек няма да ни крадат жените, ще има свободни амазонки. Ама аз му казах че греши, защото колкото се увеличават гейовете, след тях и жените лесбийки, а нека да не забравяме че те са мъжемразки и не лягат с мъже! Така че и жените взеха да избягват да ласките на мъже, а търсят себеподобни което ме вбесява. Вместо да си вкара истински мъжки инструмент от плът и кръв в оная си работа, тя си предпочита пластмасов атрибут пред натуралния, и се целува с жена, вместо да целуне мъж. С кеф да ги пребиеш. Та свършиха мъжете че жена с жена ще ми ляга, с изкуствени атрибути... пфууу мамицата им лесбийска... :twisted::twisted: Само да се молят да не възкръсне или да не се прероди Хитлер, че газовите камери ще бъдат препълнени, даже ще трябва нови да се строят. Ей такива боклуци е изчиствал освен еврей и цигани. Накрая ще излезе че скинарите в Швабия ( Германия ) са прави, според тяхната идеология и кауза.

Това пък е голяма причина да има повече "гей". Ами не виждам защо не е неопределен род. Все пак има и лезбийки. Моето мнение продължава да е, че еднополовите не стават за родители, независими дали 2 по мъж или 2 по жена. Няма да коментирам какво правят в леглото... важното е, че аналният секс не е признак на хомосекс, ако се прави от противоположни полове (тук не съм много убеден, че съм съгласен с това, но както и да е?)
 
От: Гей парада в София

Всяко дете има право на майка и баща!
 
От: От: Гей парада в София

Това пък е голяма причина да има повече "гей". Ами не виждам защо не е неопределен род. Все пак има и лезбийки. Моето мнение продължава да е, че еднополовите не стават за родители, независими дали 2 по мъж или 2 по жена. Няма да коментирам какво правят в леглото... важното е, че аналният секс не е признак на хомосекс, ако се прави от противоположни полове (тук не съм много убеден, че съм съгласен с това, но както и да е?)

Разбира се че еднополовите не стават за родители. Аз в по предните ми постове бях писал че трябва със закон да им се забрани не само да осиновяват деца, но и даже и да ги доближават в радиус от 500 м. минимум.

П.П. Смених си аватара в знак на протест срещу гей парада днес! Не съм чел литература за фашистката идеология и кауза, но поне съм наясно че фашагите са против хомосексуалистите, като бях в Швабско поне това научих. :) Гейове и лесбийки - да правят какво искат в къщи, ама скрито да не се вижда, или в специални дискретни клубове, ама не и по улиците да ми правят паради и да се млящят и лигавят. Kampfen fur einen sauberen moralischen Nation
 
Абе някакви материали, информация? Нещо? Как минава, какво се случва, има ли изцепки нещо. Мен реално би ме интересувало дали е имало някакви много деградарски изпълнения, както и някакви конфликти между протестиращите и техните не-фенове. :)

Все ми се искаше да видя какво представлява, защото съм виждал само отделни части, под формата на снимки и това е. Нямам ясна представа какво е реално и как протича, както и всичко други. А нарочно ли бе избран тези топли дни? За да могат да си позволят голотии? Сигурно не е случайно или съвпада с някоя подобна международна дата. :)
 

Горе