Да върнем ли червените репи в "За форума"? (анкета)

Да се върнат ли репутациите?

  • Да

    Votes: 52 58.4%
  • Не

    Votes: 33 37.1%
  • Не мога да преценя

    Votes: 4 4.5%

  • Общо гласове
    89
Неее, и ти ще си тука - да мрънкаш, както правиш сега :)
Аз мога да спра и да мрънкам, мога да спра и въобще да влизам тук.
Въпроса е ти след като всички спрат да влизат на кого ще даваш червените точки? На себе си ли?
 
Точно в това е проблемът. Репите не се използват по предназначение, а за избиване на комплекси, затова и аз гласувах ''против''. Оправданията за въдворяване на ред са просто смешни. Малко хора са наистина способни на обективност, за да бъдат коректни при раздаване на червените точки, а тук такива почти няма - не и сред РЕП-тилите. ;)
 
Аз мога да спра и да мрънкам, мога да спра и въобще да влизам тук.
Въпроса е ти след като всички спрат да влизат на кого ще даваш червените точки? На себе си ли?

Бъркаш ме с някой, явно. Но ти не си тормози мозъчето да ме мислиш аз какво ще правя. И ти като други си си повярвал, че без теб живот във форума няма да има. Знаеш ли какво ще стане ако спреш да влизаш? News flash! На никой няма да му дреме! Спрете да мрънкате.
 
Не разбирам какво толкова се палите и вживявате и се нервите с глупости. За Sky(uphero) обаче аз не съм съгласен, понеже и мен ме е зачервявал обаче пича си е компетентен и не веднъж ми е хелпвал ей така за спорта и си е кадърен, друг е въпроса, че винаги го прави на лично, но е факт, че помага.
Репите не са проблем на форума, проблема е чистата липса на модерация, ако има модератори които да трият спама и шит коментари. Не знам, защо си мислите, че всеки ги е ползва да праска червено наляво и надясно, примерно блинки може да покаже, колко зелени репи съм поставил за благодарност и колко малко са негативни и то на брутални индивиди.
 
Е, тебе като те мързи или те дразнят питащите - или не пиши, или въобще не чети...
Аз помня как преди време за всяко мое мнение ми слагаше червена точка ...
Само да отчиташ дейност.
Ти с нищо не си полезен на хората в тоя форум, само дразниш, обиждаш и даваш червени точки...
Не случайно хората тука не те харесват и не те взимат на сериозно.
Просто твоите комплекси за малоценност нямат място тук.
И специално заради теб аз гласувах да няма репутации ...
Това, че си си сменил името не те прави различен.
Ангел, всичките ти теми са с въпроси, тоест консуматор.
Като такъв нямаш думата.
 
Бъркаш ме с някой, явно. Но ти не си тормози мозъчето да ме мислиш аз какво ще правя. И ти като други си си повярвал, че без теб живот във форума няма да има. Знаеш ли какво ще стане ако спреш да влизаш? News flash! На никой няма да му дреме! Спрете да мрънкате.
Ок, аз съм само консуматор и мрънкало.
Вече ме няма
Трия се.
 
Ок, аз съм само консуматор и мрънкало.
Вече ме няма
Трия се.
Ох, ама много сте тънкообидни, тва мъжете. То пък бива нежни души, ама чак толкова изтънчени не трябва да бъдете. Я го давай малко по-лежерно и да не ти пука. Ти за хорското мнение ли живееш или за собствен кеф?
 
Ох, ама много сте тънкообидни, тва мъжете. То пък бива нежни души, ама чак толкова изтънчени не трябва да бъдете. Я го давай малко по-лежерно и да не ти пука. Ти за хорското мнение ли живееш или за собствен кеф?

Една мъжка приказка и тя да е от НЕмъж :D Аз като ви казвам, че света на нищо не е заприличал вече...
 
Ха ха форумбабаитите (троловете) явно не могат да се примирят с единственото сексуално изживяване което имат и сега им е отнето - червените репи. :)
 
Знаеш ли колко ляб трябва да изядеш докато стигнеш моите маркетингови успехи :)

Затова ли заличаваш следите на "маркетинговите успехи":
CKLn6An.png


Impressive!
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе