Да върнем ли червените репи в "За форума"? (анкета)

Да се върнат ли репутациите?

  • Да

    Votes: 52 58.4%
  • Не

    Votes: 33 37.1%
  • Не мога да преценя

    Votes: 4 4.5%

  • Общо гласове
    89
И на мен ми е интересно да споделиш найстина ли мислиш, че с ряпа, ако искаш и аспержи би го спрял? Детска ви радост е това! Само репорт! ☺


Репорта ще направи така, че съобщенията да изчезнат и той да почива известно време. А след това? Ще има "чисто досие". Репите, аспержите и соевите кълнове ще светят и ще покзват, че нещо там не е било като хората, имай едно на ум.
 
За къф чеп са тия репутации, пак не ми стана ясно.

Ако те кефи на някой мнението си има "пост лайк"
Ако някой "сере" /не спазва правилата/ по темите си има "докладвай"

Ето един пример за какво се ползваха РЕПИТЕ преди.


Съответно после получих 2,3 зелени РЕПИ за регулиране... Т.е. пълна безмислица.

Аз по-скоро искам:
- 2,3,4,5,6 модератори, които да действат по репортите и при всеки редакция/заключване или друго действие да цитират конкретно нарушеното правило.
- Пазара да се дооправи, Фрееланса да се раздели на Дизайн и Текстописци и Кодери.
- Трейдъра да се вижда под аватара във всички форуми, не само в пазара.
- Подфорумите да не са с падащо меню, а да се виждат като линк още в главната.
 
Аз по-скоро искам:
- 2,3,4,5,6 модератори
Blinky likes this
Шефа харесва да има 6 модератора. :D
Остава да се намерят тези човека, да се сключи трудов договор с тях. И да се намерят пари за заплати и осигуровки. :p
 
Blinky likes this
Шефа харесва да има 6 модератора. :D
Остава да се намерят тези човека, да се сключи трудов договор с тях. И да се намерят пари за заплати и осигуровки. :p

И 1 мармот да завива шоколада :D
 
В кулоарите на парламента се носят слухове, че връщането на репутациите в "Предприемач" щяло да съвпадне със завършването на магистрала "Хемус".
 
Твърдо "НЕ", защото:

Форума е пълен главно с три вида хора, които аз съм забелязъл:

- Хейтъри - предполагаемо опцията ще се използва предимно за даване на червена репутация, която ще усложни работата на новите потребители и на тези, които искат да направят нещо.
- Лапета - същото важи и за тази категория.
- Добри хора - хората, които най-добре ще използват опцията за даване на репутация.

Нищо лично... просто изказвам мнение, а на такова всеки има право... в този форум! :)
 
В кулоарите на парламента се носят слухове, че...
Ти остави, но и до Брюксел е достигнала мистерията и са наели Поаро да изясни случая.
 
Тази тема и анкета са пример за днешната система в ЕС - "Вашият глас няма никакво значение за нас".
 
Тази тема и анкета са пример за днешната система в ЕС - "Вашият глас няма никакво значение за нас".
Не е така пич. ;) Има значение. Наистина не сме стигнали до там. Айде, ще пиша кога ще го има вече, да се успокои народа с това да почервенява другите. :)
 
Не е така пич. ;) Има значение. Наистина не сме стигнали до там. Айде, ще пиша кога ще го има вече, да се успокои народа с това да почервенява другите. :)
Казах го аз - НЯМА КОЙ ТЕХНИЧЕСКИ ДА ГО СВЪРШИ. Ама не си призна тогава ....
 
Ами свърши го ти. Не си допринесъл с нищо за форума, но настояваш. Сигурно и с включен адблок идваш тук?
Ти за сметка на това яко допринасяш. Изявите ти на форумен клоун вдигат трафика поне 3 пъти :D
 
Гласувах с "Не", защото от прочетеното много хора не са наясно как да ги ползват и повече ще навредят, отколкото да помогнат.
 
Гласувах с "Не", защото от прочетеното много хора не са наясно как да ги ползват и повече ще навредят, отколкото да помогнат.
Ако ги имаше щеше да разбереш много бързо с тоя спам за трупане на мнения.
 

Горе