Да върнем ли червените репи в "За форума"? (анкета)

Да се върнат ли репутациите?

  • Да

    Votes: 52 58.4%
  • Не

    Votes: 33 37.1%
  • Не мога да преценя

    Votes: 4 4.5%

  • Общо гласове
    89
https://www.predpriemach.com/threads/Софтуер-България.65569/ , не му е за първи път, спокойно
А девбг го беше осрал с още няколко акаунта, само че не мога да намеря темите, супер злетак.
https://www.predpriemach.com/threads/Желаеме-ли-хейтърите-тук.65581/ бях забравил тоя диамант също.

Ама ти верно си голяма хрътка, Ремайнд. Като си заплюеш някой, започваш да обикаляш цялото земно уеб пространство, за да събираш компромати за него. Типично ченге си, нищо чудно, че си репофил. :)
 
Ама ти верно си голяма хрътка, Ремайнд. Като си заплюеш някой, започваш да обикаляш цялото земно уеб пространство, за да събираш компромати за него. Типично ченге си, нищо чудно, че си репофил. :)
Не, просто посещавам и другия форум и знам колко спам беше хвърлял там.
 
Не, просто посещавам и другия форум и знам колко спам беше хвърлял там.

Покемон акаунт нали не е продавал? :D
 
Искаше се анкета, има анкета. Защо спорите сега? Едните няма да променят мнението на другите. Гласувайте, напишете си мнението и готово. Какво толкова се палите като че ли от това ви зависи живота :)
 
Искаше се анкета, има анкета. Защо спорите сега? Едните няма да променят мнението на другите. Гласувайте, напишете си мнението и готово. Какво толкова се палите като че ли от това ви зависи живота :)
Що па да се палим? Хортуваме си кротко. Нали трябва да има някаква форумна активност, пък и в спора се раждала истината, казват. :)

п.с. В най-добрия случай, тук ще бъдат резервирани първите репи от новата реколта, така че дискусията е все продуктивна. :)
 
@slavib да предположа ли, че в единия се редувате с Виктор Павлов ?
И това в подписа ти "най-големия" - имай едно наум за "по-по-най".
В КЗП харесват неверните твърдения и ги поощряват добре !
 
Това за по по най не се бях сетил :)
В другият форум дето пишеш че се редувам :) (що не му кажеш името) както и в този пиша сериозно
 
Последно редактирано:
Май все още не сте намерили как да пренесете "разговора" си на лично? Скрийншоти нужни ли са?
 
Ще връщаме. Решено е. Ще се съберем и ще го интегрираме модула. Ще се случи. ;)

Давай, че ми се искаше да нашаря няколко :D

На форумната среща ли ще го интегрираме :D
 
Case Fucking closed:

uA8IpyV.png
 

Горе