Да върнем ли червените репи в "За форума"? (анкета)

Да се върнат ли репутациите?

  • Да

    Votes: 52 58.4%
  • Не

    Votes: 33 37.1%
  • Не мога да преценя

    Votes: 4 4.5%

  • Общо гласове
    89
За трейда много важно е да гледаш кой го е давал и за какво иначе просто няма смисъл от него, един келеш дал трейд на друг келеш и става келешка работа:)
Виж репите си е друго, дадеш една червена репа и некакси по-мъж се почувстваш та било то и да си жена:D, абе друго си е;)

За мен и трейда и репите нямат особена тежест, някой дори не ги и заблязват, важно е само и единствено името, просто трябва да си изградиш име, а то се гради трудно, гради се с много бачкане и постоянство, лошия имидж също е имидж, той трудно се изтрива, но пък по лесно се гради:), поне според мен, става въпрос за онлайн имиджа разбира се навън ин реалитито е друга бира, за да ти излезе имич на лошо момче примерно трее бая бой да изядеш, а и ти бая народ да пребиеш:D, но да не се отклонявам от темата

Дайте анктеата де или поне пуснете анкета да има ли анкета за анкета на анкетата;)
 
Последно редактирано:
Бобсъна беше измамил потребител от форума и имаше 13 страници тема, където обясняваше, че бил братовчед му ( и тогава над 15 души му дадоха червено много заслужено). А твоето появяване беше във връзка с това, че нещо не те кефеше бгмама и те бяха изгонили там, никога не си светила в червено, даже появяването ти беше във връзка с "успей с нас" инициативата, която беше пълен провал, и доста добре беше посрещната, дори аз съм давал доста съвети в началото като пишеше. Така че с тези невалидни аргументи си за никъде, явно се надяваш никой да не помни.

Тцъ, приятелю, бъркаш ме с някого. Прав си само за това, че са ме гонили от бг мама - така е и то многократно, даже по ip, понеже влизах там единствено с цел да линквам. :)
Относно инициативата ''успей с нас'' - не знам нищо за тази инициатива, честно, заклевам се. :)

Колкото до бобсъна - нарушението му беше в това, че е дал на друг да ползва профила му. Тъпото в темата беше, ако си спомняш (явно не), че той не спря комуникацията и направи всичко възможно парите да бъдат върнати. Некоректен беше леонс, който през цялото време се правеше на Лили Иванова и отказваше да приеме парите, докато всички му се молеха да го направи.
Проблемът с бобсъна беше в това, че вие не чувахте аргументите му, а бяхте истерясали и крещяхте ''дай парите, върни парите'', като междувременно сипехте репи, без да сте и грам обективни.

Апропо, за да се върнат репите е редно да има ясно формулирани правила и задължително поднесени на достъпен за всички потребители език. Няма как да искаш санкции за нарушаване на правилата, без да има такива. В момента имаме това и то сбутано някъде на майната си...
The providers ("we", "us", "our") of the service provided by this web site ("Service") are not responsible for any user-generated content and accounts ("Content"). Content submitted express the views of their author only.

You agree to not use the Service to submit or link to any Content which is defamatory, abusive, hateful, threatening, spam or spam-like, likely to offend, contains adult or objectionable content, contains personal information of others, risks copyright infringement, encourages unlawful activity, or otherwise violates any laws.

All Content you submit or upload may be reviewed by staff members. All Content you submit or upload may be sent to third-party verification services (including, but not limited to, spam prevention services). Do not submit any Content that you consider to be private or confidential.

We reserve the rights to remove or modify any Content submitted for any reason without explanation. Requests for Content to be removed or modified will be undertaken only at our discretion. We reserve the right to take action against any account with the Service at any time.

You are granting us with a non-exclusive, permanent, irrevocable, unlimited license to use, publish, or re-publish your Content in connection with the Service. You retain copyright over the Content.

These terms may be changed at any time without notice.

If you do not agree with these terms, please do not register or use this Service. If you wish to close your account, please contact us.
 
Никой не ме дразни, а и има игнор лист който е доста пълен.
Просто отбелязвам. И дали ще има или няма ми е през ***, просто е тъпо да кажете, че не поддържаха куалитито на форума.
Форум без модерация и никакъв контрол от потребителите е обречен.
Бате, айде да не си говорим за качество на форума, защото се сещам за 2-3ма които винаги влизат много рязко на всеки, а новите направо се чудят какво им се случва. Често казано аз мисля, че качеството ако зависи от репи, не форума е обречен, с цялото общество. Малко по-сериозен е проблема, ако са ни нужни репи, за да контролираме качеството на форума. ;)
 
Възможностите за отрицателен вот, който да е общодостъпен на масата потребители е силно субективен метод за оценка. Доказано, е че народа реагира първосигнално и гласува не по обективни причини, а по емоция и тръгнат ли един-двама, стадото ги следва. Точно за това в реал живота "народния съд" е бил актуален в средновековието, но днес провинилите се биват съдени от хора/съдии, които носят пряка отговорност за действията си и в известен смисъл биват контролирани от тези, които са ги избрали. Та, изберете/създайте си фoрумна комисия от 5-10 души от различните раздели, които са се доказали като компетентни и уравновесени. Нека те да има права да предупреждават или да дават наказателни оценки след гласуване вътре в тази комисия, нещо като съдии, след като държите да има някакъв контрол.
 
С разрешението на уважаемия администратор @Blinky пускам анкета,
***
Моля потвърдете кога да пусна анкетата.


Смееееххх, е така се пускат и качествени теми дето се джвакат едни и същи тъпотии в 15 теми вече и пуснатата анкета не е пусната и положението си е същото, ама това а маркетинг това е предприемачество :D

Искрено ваш Свети Петър
Мир Вам
 
Възможностите за отрицателен вот, който да е общодостъпен на масата потребители е силно субективен метод за оценка. Доказано, е че народа реагира първосигнално и гласува не по обективни причини, а по емоция и тръгнат ли един-двама, стадото ги следва. Точно за това в реал живота "народния съд" е бил актуален в средновековието, но днес провинилите се биват съдени от хора/съдии, които носят пряка отговорност за действията си и в известен смисъл биват контролирани от тези, които са ги избрали. Та, изберете/създайте си фoрумна комисия от 5-10 души от различните раздели, които са се доказали като компетентни и уравновесени. Нека те да има права да предупреждават или да дават наказателни оценки след гласуване вътре в тази комисия, нещо като съдии, след като държите да има някакъв контрол.

Чудесна идея, но нали се сещаш кои ще влязат в комисията - тези, които шареха с репите като лудия с картечницата.

Отново повдигам въпроса за правилата на форума. Не може да говорим за санкции, без да сме дефинирали и посочили ясно кое ще се смята за нарушение. Първо, админите да направят правила на официалния за страната ни език, да ги сложат на видно място, и тогава да се мисли за наказания. Не можем да избираме конституционен съд, без да имаме конституция.
 
Какви са тези глупости? Комисия, комитети - за едни репутации? Такива репутации има почти навсякъде, както и във форума имаше откакто съществува. Та освен този бобсъна, който дори беше БАННАТ, някой друг да е почервенен? Стига с тъпите драми.
 
Репите са просто начин да запушиш устата на хората, които имат различно мнение от общоприетото... А когато става въпрос за конкурентни теми и за пари, конкурентен бизнес, това ще накара много хоро просто да се откажат от форума вместо да бъдат опозорени или опозорено делото им от "старите участници" на форума с авторите пред останалите . Реално на кого се слагат репи по степен на важност:
  1. Конкуренти
  2. Новорегистрирани конкуренти
  3. Хора търсещи отговор и питащи "глупави въпроси" защото не знаят докрай тематиката и биват наказани, за това, че са дръзнали (толкова глупав въпрос) да попитат знаещите.
  4. И накрая в други редки случай
 
Последно редактирано:
Репите са просто начин да запушиш устата на хората, които имат различно мнение от общоприетото... А когато става въпрос за конкурентни теми и за пари, конкурентен бизнес, това ще накара много хоро просто да се откажат от форума вместо да бъдат опозорени или опозорено делото им от "старите участници" на форума с авторите пред останалите . Реално на кого се слагат репи по степен на важност:
  1. Конкуренти
  2. Новорегистрирани конкуренти
  3. Хора търсещи отговор и питащи "глупави въпроси" защото не знаят докрай тематиката и биват наказани, за това, че са дръзнали (толкова глупав въпрос) да попитат знаещите.
  4. И накрая в други редки случай
6. Такива които не могат да разберат, че нета им е скапан и обвиняват за това добавка в сайта и губят времето на хората.
 
Чудесна идея, но нали се сещаш кои ще влязат в комисията - тези, които шареха с репите като лудия с картечницата.
Отново повдигам въпроса за правилата на форума. Не може да говорим за санкции, без да сме дефинирали и посочили ясно кое ще се смята за нарушение. Първо, админите да направят правила на официалния за страната ни език, да ги сложат на видно място, и тогава да се мисли за наказания. Не можем да избираме конституционен съд, без да имаме конституция.
Ми нищо не се сещам, защото изобщо не съм в час с форумните войни. Регистрация имам от 8 год. почти, но никак не съм активен. Чета от време на време за спорта. Дори не знам, че няма правила, още по-малко да познавам някой. С изключение на 2-3 човека, които са ми направили впечатление с компетентно мнение. Инак форума не е нов и тези правила, за които говориш на база опит могат да се наредят за има няма 1 час, а това може да стане от въпросните избрани.

Какви са тези глупости? Комисия, комитети - за едни репутации? Такива репутации има почти навсякъде, както и във форума имаше откакто съществува. Та освен този бобсъна, който дори беше БАННАТ, някой друг да е почервенен? Стига с тъпите драми.

Омбре, нещо си се напрегнал ми се струва, ама залудо. Земи си малко въздух и не ми се напиняй такъв, защото по принцип ми е през дедовия, че да ми говориш за "тъпи драми". Ни ти знам "бобсън" ни никой и както отгоре казах, изобщо не знам какви проблеми има да си решавате. Като страничен наблюдател дадох просто идея, а ти ако имаш някакви нерешени грижи се оправяй, отпускай или там каквото ще правиш, но не съм аз човека дето ще ги решава.
 
рушенето на фирмена репутация е нещо много сериозно.
Също така, ако обичаш, дръж се учтиво.

Ти на това дето се молиш на хората да ти пишат отзиви - репутация ли му казваш?

Молбата ми е да не ми викаш колега, че рушиш моята репутация!!! :D:D:D
 
  • Like
Реакции: Sky
От подобна дискусия няма никакъв смисъл. Топлата вода вече е открита и всички я ползваме, въпреки че има риск да се опарим. Преди добре правиха админите, че следваха сляпо и без мислене принципите, по които са построени най-успешните форуми по света. Сега форумът е лицемерна социална мрежа, където е задължително всички да се харесват и резултатът никак не е добър, да не кажа, че са на път на практика да го унищожат, както направи мозъчният тръст на конкурентния Сърченджинс (мир на праха му).
 
От подобна дискусия няма никакъв смисъл. Топлата вода вече е открита и всички я ползваме, въпреки че има риск да се опарим. Преди добре правиха админите, че следваха сляпо и без мислене принципите, по които са построени най-успешните форуми по света. Сега форумът е лицемерна социална мрежа, където е задължително всички да се харесват и резултатът никак не е добър, да не кажа, че са на път на практика да го унищожат, както направи мозъчният тръст на конкурентния Сърченджинс (мир на праха му).
Едните искат репи, защото да слагат на "незаслужени" потребители, други не искат, защото не се чувстват достатъчно хейтъри, за да го ползват. Авторът не сложи никаква анкета. Ще сложа по късно аз. Защото само си коментираме, без дори да знаем общата картинка. Не е идеята да сме мега социалния портал, но някак ми се искаше малко да се наблегне повече на помощта и добронамереността, ни явно не се получава в нашата родна родина. Тук ако не си хейтърите, не си жив някак. :)
 
Ако изобщо може да се каже че ми е през *** за репите добавяме и - когато се пишат откровени глупости, които само ще навредят на питащия.
Пример 90% от постовете на Бежев.
 

Горе