Да идват предсрочни избори и това е

От: Да идват предсрочни избори и това е

@irgy.net който е анти-герб искаше статистика. Има я наготово.
Да видим какво има да каже.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Отивай да пируваш и да се веселиш, че ще цъфнеш и вържеш, не се занимавай със статистики. Не чу ли, че твоите хора 3 дни ще пият и ще се веселят, заминавай


[video=youtube;epWcUuFL6i8]https://www.youtube.com/watch?v=epWcUuFL6i8[/video]
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Отивай да пируваш и да се веселиш, че ще цъфнеш и вържеш, не се занимавай със статистики. Не чу ли, че твоите хора 3 дни ще пият и ще се веселят, заминавай

Щях да пусна "О колко си прост", но реших че тази е по-подходяща, Алъне!

ПП: Обърни особено внимание на началото и края 8)

[video=youtube;JGH72v5CHGY]https://www.youtube.com/watch?v=JGH72v5CHGY[/video]
 
Последно редактирано:
От: Да идват предсрочни избори и това е

@irgy.net, мамин сладък, иска статистика - получи я
цифрите са елементарни, колко време ти трябва за да си изсмучеш от пръстите нещо :D
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Измислени герои с гласовете под натиск или купени в мангалските махали. Нали виждате цифрите. В големите градове и българите гласували извън България , Герб бие , ама бие с много. Това е реалния вот.

съгласна съм
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

С кое си съгласна? С това, че гроб имат 90+ общини и, че всичко му се слага вилата от държавната администрация ли :lol:
Това сте смешни направо гробарите.....
Или може-би в глупостите на тоя тиквеник бърнхикс, дето даже и не живее в бг. , а тръгнал да ми оправя тук нещата.....
съгласна съм
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

С кое си съгласна? С това, че гроб имат 90+ общини и, че всичко му се слага вилата от държавната администрация ли :lol:
Това сте смешни направо гробарите.....
Или може-би в глупостите на тоя тиквеник бърнхикс, дето даже и не живее в бг. , а тръгнал да ми оправя тук нещата.....

чай бе човек ТЯ е СЪГЛАСНА!
знайш ли колко е трудно в днешно време ей тъй да е съгласна някоя :p за самата идея...
иначе си прав :)
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

Мен, ако питаш е решила да гони лимита за продажба на страници, ама това е друг въпрос :)
чай бе човек ТЯ е СЪГЛАСНА!
знайш ли колко е трудно в днешно време ей тъй да е съгласна някоя :p за самата идея...
иначе си прав :)
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

Ало , препечения на слънце.... когато статистиката говори и ромите мълчат. Кви общини , кви фантасмагории..... по писания от Мая общата изборен кодекс Герб би с разлика. А Мая като го приемаха се биеше в гърдите- никога повече Герб няма да спечелят избори. Е спечелиха - за пореден път. Колкото да не им се иска на хората от селата и малките населени места. В големите градове няма Бобов дол - няма " ако не гласувате , няма бонуси" . И за последен път ти казвам - аз имам право да оправям нещата, защото гласувах. Ти нямаш защото не си.

С кое си съгласна? С това, че гроб имат 90+ общини и, че всичко му се слага вилата от държавната администрация ли :lol:
Това сте смешни направо гробарите.....
Или може-би в глупостите на тоя тиквеник бърнхикс, дето даже и не живее в бг. , а тръгнал да ми оправя тук нещата.....
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

При тая избирателна активност, и като знам какво правят, трудно бих се съгласил, че са спечелили, ама щом ти е кеф вярвай си , че е така. ;)
Ало , препечения на слънце.... когато статистиката говори и ромите мълчат. Кви общини , кви фантасмагории..... по писания от Мая общата изборен кодекс Герб би с разлика. А Мая като го приемаха се биеше в гърдите- никога повече Герб няма да спечелят избори. Е спечелиха - за пореден път. Колкото да не им се иска на хората от селата и малките населени места. В големите градове няма Бобов дол - няма " ако не гласувате , няма бонуси" . И за последен път ти казвам - аз имам право да оправям нещата, защото гласувах. Ти нямаш защото не си.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

бърни, внимавай с култа към личността :p
bidstrup02.jpg
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

При тая избирателна активност, и като знам какво правят, трудно бих се съгласил, че са спечелили, ама щом ти е кеф вярвай си , че е така. ;)
9 поредни избори , различна избирателна активност всеки път. Все най-много гласове , Герб -1во място... оплачи се да ти спускат по състоятелни опорни точки , че се излагаш.
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

Все-едно слушам Бойко.....
9 поредни избори , различна избирателна активност всеки път. Все най-много гласове , Герб -1во място... оплачи се да ти спускат по състоятелни опорни точки , че се излагаш.
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

Ще си намажа една филия с мас по-тоя случай и ще поритам топка :D
Това с 9те поредни изборни победи , не трябва да съм Бойко за да го кажа. Това са факти не твърдения. Даже и Станишев може да го каже - той НИКОГА не е печелил избори срещу Герб. Никога няма и да спечели...
Все-едно слушам Бойко.....
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

Прав си с такъв пиар, аз ако бях ми стигаше само да пускам клипчета на боко от управлението му и щях да го срина.
Е, можеше и да не ми стигне времето ама кво да направим , че ги твори постоянно :(
Ще си намажа една филия с мас по-тоя случай и ще поритам топка :D
Това с 9те поредни изборни победи , не трябва да съм Бойко за да го кажа. Това са факти не твърдения. Даже и Станишев може да го каже - той НИКОГА не е печелил избори срещу Герб. Никога няма и да спечели...
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

Прав си с такъв пиар, аз ако бях ми стигаше само да пускам клипчета на боко от управлението му и щях да го срина.
Е, можеше и да не ми стигне времето ама кво да направим , че ги твори постоянно :(
И Сергей е с твоя акъл... все го срива , все клипчета пуска и все след избори като препикано мушкато ходи.
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

Щом казваш, нека е на твоето вие не сте свикнали да е по друг начин. ;) Гледам Ви всеки ден в форума. ;)
И Сергей е с твоя акъл... все го срива , все клипчета пуска и все след избори като препикано мушкато ходи.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Дали са ни да избираме от две крадливи крайности и се джавкате за глупости. Докато няма тотална смяна на системата, който и да дойде ще сме все така, за съжаление това ще стане едва, като се сблъскаме с третата национална катастрофа, която се очертава да е най-тежката. За който не е забелязал, Герб са в коалиция с ДПС по много общини и крадат задружно, същото се отнася и за БСП.

Давам за пример така прочутата Lafka, уж Дебелян Беевски е голям враг на Герб, а лафките в градовете, където Герб е на власт са му дадени без проблеми. А вие гледайте цирка в парламента за пред хората, скачайте по форумите, ограбването тече с пълна сила.

Докато няма вкарани политици в затвора, за кражби и далавери, ще е все така, защото нямат страх.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Баницата е разделена предварително,мнимите пререкания,скандали и гръмки обвинения са за овчиците,все едно спорим за футбол,единия крещи за Левски,другия за ЦСКА,Локо,Литекс или Лудогорец.Истината е,че всички мачове са уговорени,но за по-сигурно са купени и съдиите,и значителна част от публиката.Не се чувствах добре нито при крадливия Цар,нито при пожарникаря-грандоман,нито пък сега се чувствам добре при украинския евреин и сол скротумните му торбички.В Конституцията пише,че властта произлиза от Народа и е за Народа,а не някакви алчни продажни псевдополитици да обричат бъдещето на поколенията ни на мизерия!
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

Щом казваш, нека е на твоето вие не сте свикнали да е по друг начин. ;) Гледам Ви всеки ден в форума. ;)

Ти нема ли да спреш да пишеш в тоя раздел и да спреш да се излагаш?
Олигофрена го разбирам, ама теб не мога да те разбера... Правиш се на малоумен или ... нз
 

Горе