Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА

  • Да, да се изтрие

    Votes: 34 45.9%
  • Не, трябва да го има раздела

    Votes: 17 23.0%
  • Не ми пука

    Votes: 23 31.1%

  • Общо гласове
    74
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

. .
 
Последно редактирано:
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

. .
 
Последно редактирано:
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Много се изтормозих с този форум
То не бяха обвинения, то не бяха обиди, ами и ми трият мненията
Да сте живи здрави и пак ме блокирайте, но искам да пусна и една тема за нови потребители в "офтопик"
Може ли
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Беше си поръчка...

Уфффф изакал си се преди 15 години и още мирише. Тва "есе" за пример ли ми даваш хвалипръцко? Хейтърска помия изпълнена с клишета....и вече сме горди есе-творители! По-добре да не го беше давал за пример ама гледам мине се не мине и се фалим с него....смешна работа. Поне си признай, че тогава си бил млад и глупав, а сега само глупав.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Въъх и спама.... човек не може да разбере за какво става на въпрос.
Нека седи и без това не влизам там, иначе offtopic-а направо се спука от политика.

Той страна, така или иначе ще си сее руска пропаганда в целия форум.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Имам питане към администраторите по колко време им е нужно да се изтрие мнение по репорт гледам, че под ден не пада ? Защо вместо първо да обработвате репортите и тогава да пишете в теми като 8-ми декември не се обработват тези неща ?
Пуснах мнение за тест в руския форум и репортнах за тест, след 3 минути и 50 секунди получих лично от модератора, че нещата са оправени и то в 3 през нощта. Блинки разбирам те, че не ти се занимава вече, но не виждам какъв е проблема да намериш човек който да следи за тези неща и да рине с лопатата рязко без либералщина, по чуждите форуми се предлагаха услуги форумна модерация, трябва и в България да се вкара :D

Ако ви е толкова страх, че ще ви баталиса форума дайте му достъп само репортите да обработва, поне да има смисъл от тях да се делкат мигновено и готово, в повечето случай изобщо не е нужно да се чете темата за да се види, че мнението е спам понеже то си личи от 5-6 километра на тъмно...
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Елементарно за проверка.

Поглеждаме профила на strana и се оказва, че този никнейм има само една тема (Произведено в Русия) и пише активно в само една рубрика (Политика).

При това темата му постояннно се зацапва и се чака по близо седмица да се изрине гюбрето от нея.

Явно ситуацията се различава от твърдението на krisopk за "пропаганда навсякъде".

А сега да погледнем кой произвежда гюбрето (може да се видят производителите накуп в темата на strana).

Оказва се, че от близо 150 форумни потребители общо, десетина от тях серат по целия форум, не казват нищо полезно, интересно или умно, а само се чудят с кого да се заядат.

Тяхната хиперактивност влияе на общото възприятие на форума от читателите (нерегистрирани потребители). Всеки случайно попаднал във форума читател остава с едно и също впечатление - че нивото на форума се определя от тези десетина гюбрепроизводители.

Е какво се чудите тогава, че форумът запада? Съвсем логично е това да се се случва.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Услугата отдавна е вкарана, аз я предлагам, ама конкуренцията е в повечко :D

Да пази господ ти да си модератор където и да е!

Ивайло, ти си толкова неадекватен, че сигурно у вас ползваш GPS, за да откриеш кенефа - ако успееш да го включиш, разбира се. Не се сърди, ама в речника срещу думата ''объркан'' сигурно има твоя снимка за илюстрация.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да пази господ ти да си модератор където и да е!

Ивайло, ти си толкова неадекватен, че сигурно у вас ползваш GPS, за да откриеш кенефа - ако успееш да го включиш, разбира се. Не се сърди, ама в речника срещу думата ''объркан'' сигурно има твоя снимка за илюстрация.

Този път няма как да не ти го призная :lol:
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Имам питане към администраторите по колко време им е нужно да се изтрие мнение по репорт гледам, че под ден не пада ? Защо вместо първо да обработвате репортите и тогава да пишете в теми като 8-ми декември не се обработват тези неща ?
Пуснах мнение за тест в руския форум и репортнах за тест, след 3 минути и 50 секунди получих лично от модератора, че нещата са оправени и то в 3 през нощта. Блинки разбирам те, че не ти се занимава вече, но не виждам какъв е проблема да намериш човек който да следи за тези неща и да рине с лопатата рязко без либералщина, по чуждите форуми се предлагаха услуги форумна модерация, трябва и в България да се вкара :D

Ако ви е толкова страх, че ще ви баталиса форума дайте му достъп само репортите да обработва, поне да има смисъл от тях да се делкат мигновено и готово, в повечето случай изобщо не е нужно да се чете темата за да се види, че мнението е спам понеже то си личи от 5-6 километра на тъмно...

Може да се каже, че форума е една малка "държава". Факт е, че резултатите на управляващите са спорни. Но пък са направили раздел където да се плюе по други управляващи...
Това не мога да го разбера...
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да пази господ ти да си модератор където и да е!

Ивайло, ти си толкова неадекватен, че сигурно у вас ползваш GPS, за да откриеш кенефа - ако успееш да го включиш, разбира се. Не се сърди, ама в речника срещу думата ''объркан'' сигурно има твоя снимка за илюстрация.

Брааво, брааво... нека сега ми обясниш - как да си пусна GPS-то, че май огладнях?
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Аз пък мога да кажа, че на репортите се обръща внимание бързо, стига да не е за някоя глупост (примерно тема в Политика).
Боли го х*я Банко за вашите(и моите) препирни, то да е веднъж, дваж ама то всеки и по цял ден...
Пусни тема в Пазара и яко някой я "осира" ще видиш, че бързо се вземат мерки.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Брааво, брааво... нека сега ми обясниш - как да си пусна GPS-то, че май огладнях?

Кой хлопа в този късен час?
- Дъската ти - отвърна глас. :)
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Според анкетата досега трябва да се изтрие раздела. Ай да видим....
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Според анкетата досега трябва да се изтрие раздела. Ай да видим....

И здравей отново Оффтопик
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

И здравей отново Оффтопик

тотва няа смисал

идеята е да не сепише изопщо по тъпта политика а не дасе вкара в оффа
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Гласувах да остане, защото политиката е тясно свързана с бизнеса.
 

Горе