Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА

  • Да, да се изтрие

    Votes: 34 45.9%
  • Не, трябва да го има раздела

    Votes: 17 23.0%
  • Не ми пука

    Votes: 23 31.1%

  • Общо гласове
    74
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Гласувах да остане, защото политиката е тясно свързана с бизнеса.

Хубаво е свързана, ама какво променяш при положение, че само коментираш "на маса", някой чува ли те, изобщо какъв е смисъла? Това си е чист спам и губене на време да чета в раздела new posts само бълвоч, генериран от политиката. Поне сложете опция да не виждам, че е постната нова тема, защото определено ме дразни и губя време, за да намеря темите, които са свързани с форума и ме интересуват. Репортвам си поста, за да го види Банко и ако е възможно да се направи поне това. Така си мисля, че всички ще са доволни. :)
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Гласувах да остане, защото политиката е тясно свързана с бизнеса.

Все пак нека правим разлика между "политика" и "политиканщина", на каквато се обръща всяка една дискусия в този раздел (и не само).
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Това мисля е направено много отдавна. За какво мислиш, че са два бутона горе!


Поне сложете опция да не виждам, че е постната нова тема, защото определено ме дразни и губя време, за да намеря темите, които са свързани с форума и ме интересуват. Репортвам си поста, за да го види Банко и ако е възможно да се направи поне това. Така си мисля, че всички ще са доволни. :)
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Глас народен , глас Божи - затривайте раздела :)
Е нали преди време се гласуваше да го има, сега дай да го затрием...Българска работа, както е лафа:)
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Първо да се отвори анкетата, че да видим кой как е гласувал. Тука има хора с по 5-6 акаунта и повече.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Щом потребителите влизащи тук искат да се затрие мисля е време вече. Пък колко общо има политиката в този му вид и темата на форума няма какво да говорим даже.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Хубаво е свързана, ама какво променяш при положение, че само коментираш "на маса", някой чува ли те, изобщо какъв е смисъла? Това си е чист спам и губене на време да чета в раздела new posts само бълвоч, генериран от политиката. Поне сложете опция да не виждам, че е постната нова тема, защото определено ме дразни и губя време, за да намеря темите, които са свързани с форума и ме интересуват. Репортвам си поста, за да го види Банко и ако е възможно да се направи поне това. Така си мисля, че всички ще са доволни. :)

Казвам ти, че си неадекватен, ма ти не вярваш!

По твоята логика дай да бутнем сградите и кварталите, понеже ще ти бъде по-лесно да стигнеш от Люлин до Младост.
Не знам защо си мислите, че като си играете на референдум някой ще вземе насериозно вашето мижаво решение. Отговор се дава когато те пита този, който ще вземе крайното решение, а не когато ти си играеш на демокрация. Нито в живота, нито в този форум (както се разбра) има реална демокрация, така че дръжте се естествено.

Наистина не ми пука дали ще има раздел политика или спорт и музика в тоя форум, но ми е тъжно, че сами ограничавате свободата на словото, вместо да се възползвате от него. Нормалните хора се борят за свобода и права, простия Ганьо умре сам да си тури хомота, стига да може така да прецака другарчето.


п.с. Па и чак си репортнал мнението, та да го види Банко?! :D:lol: Ти или си на 10 или си умствено на толкова...
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

сори, двоен пост. :)
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

То па квато ни е политиката такъв ни е и бизнесо! Но страната почна да си трие постовете значи вървим на добре....закриваааааааааааааай! Един раздел там "Офф..." и пей сърце, аман от политика бля! Ама аз пък кво давам акъл, аз гласувах "Не ми пука".....срам ме е.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Аз гласувах с "Не" и съм 100% сигурен, че админите нямат никакво намерение да забраняват обсъждането на политически теми. Подобна забрана не би била в духа и традициите на форума. Освен това, ограничение от такъв тип е комунистически тип решение на даден проблем. Демократично мислещи хора няма как да подкрепят нещо подобно. Правото да споделяш мненията си от широка трибуна е плод на хиляди години човешка еволюция и е твърде ценно.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Каква е тази шибана анкета,,, да не си мислите, чи нешо зависи от вас
Утре шистане някво шибано политическо пърдламентарно ришение и тгука шиса напълни с политичиске теми
Верно чиможи и ф оффтопика,,, ама ако се забрани и ниго

ПС,,, Па и страната къде шиси пуска платената политическа дрисня,,, можи да дойде увас да агитира :beer:
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Вече 2 дни репортите не се обработват, просто си правя експеримент да засеча както написах в предния пост.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Вече 2 дни репортите не се обработват, просто си правя експеримент да засеча както написах в предния пост.

Кви репорти в политически раздел, дане са намираш в Русии
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Вече 2 дни репортите не се обработват, просто си правя експеримент да засеча както написах в предния пост.

За коя тема става дума?
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Ей ного ме кефи, га бай руснак си мисли, че сичката му пропаганда е позволена, без никой да оспорва или да опонира с нешо
България е свободна страна и вашите СеСеСеРе амбиции не ма вълнуват
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Вече 2 дни репортите не се обработват, просто си правя експеримент да засеча както написах в предния пост.

От коя тема са репортите?

Защо мислиш така, това че нещо не е изтрито както ти се иска, не значи че не е обработено или ти искаш персонална ауденция и да ти се обясни що?

Мисля, че съм пускал 2 репорта към 2 различни потребителя единият намери нови висоти в каруцарските псувни, а другият сипеше смъртни заплахи, те си знаят кои са - след има няма 1 час бяха премахнати и темата заключена заради ескалирането на някой хора. Това е нормална форма на редакция, а не че ти си писал слънцето изгрява от запад, а друг ти казва от изток и се сопваш.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Човече що филосовстваш с тъпоти сега. Темата е ПРОИЗВЕДЕНО В РУСИЯ като заглавието загатва за какво да се пише вътре, така поне е в Българският език и вътре има такива дебилски мнения дето нямат нищо общо с темата даже от потребители с 15 бана. И както казах аз си правя лично експеримент в руския форум репортнато мнение от раздел политика бе отработено за 4 минути като получих и лично съобщение, че всичко е готово и как и що, докато тука мнения без НИКАКЪВ смисъл си седят 3-ти ден. Опа и руския форум е на същата тематика като този.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Човече що филосовстваш с тъпоти сега. Темата е ПРОИЗВЕДЕНО В РУСИЯ като заглавието загатва за какво да се пише вътре, така поне е в Българският език и вътре има такива дебилски мнения дето нямат нищо общо с темата даже от потребители с 15 бана. И както казах аз си правя лично експеримент в руския форум репортнато мнение от раздел политика бе отработено за 4 минути като получих и лично съобщение, че всичко е готово и как и що, докато тука мнения без НИКАКЪВ смисъл си седят 3-ти ден. Опа и руския форум е на същата тематика като този.

Свободен си с кеф да даваш репорти в руските форуми и там да се радваш, че правиш нещо "значимо". Ако толкова се палиш и толкова е велико в руските форуми и ги даваш за стандарт, се пита къв го дириш тук?
Аз съм бил в редица западни форуми с подобни политики като предприемача, и и в тях всеки си споделя каквото пожелае дори и не по темата стига да се пази добрият тон.

Има си определение правила за чистене и това не е философия - ти като влизаш в строго регулирани и цензуриращи форуми що си седнал да се сопвашкато ощипана девойка, че никой не те бръсне за нищо - щото някой е казал нещо не по темата според твоите виждания! Това не е руски форум, тука няма приет закон за директна цензура и ограничавания, тук е либерален форум - ако не можеш се справиш с правото си на свобода, то наистина ти трябва някой те регулира. Сравняваш круши с ябълки и мислиш, че крушата трябва да е като ябълката - човече не знам, кой философства!
 
Последно редактирано:

Горе