Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

D.Ivanov

Well-Known Member
Властта не му била цел,не искал кръв да вижда..ии пак по неговият асфалт не искал да вижда кръв.
Абе цървул,що не си седиш на пожарникарският г*з и не спреш да се излагаш в очите на народа?С каква наглост се обясняваш?Хората нямат какво да ядат,мизерстват и се самоубиват от глад и мизерия,превъртат и избиват и семействата си,защото не могат да ги гледат гладни,а ти говориш тъпанарино за пътища и магистрали.

Като не ти е цел властта що не си управляваш фирмичката дето колеше и бесеше по Костово време във Варна и по-конкретно в Златни Пясъци,когато всичко кипеше?

Защо всеки 2ри виден престъпник те познава лично?

Кръстникът на свиневъдите - ебаси посмешището!

Отивай си наглецо,защото следва брадва за теб!
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Вземи един мегафон и го питай :wink:

В неделя софиянци дано да успеят да изгонят всичкото паплач
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

И целта на темата е ?:lol:
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Ако Бойко чете предприемач.. да отговори иначе.. и аз това се чудя :roll:
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Целта на темата Гога е такива тикви като тебе Агейнста да разберете че на вожда ви времето му изтече и народа не го иска вече - Вашият вожд го похарчиха тия дето го доведоха на власт (не си мисли че става въпрос за народа)

Сега нещата обикновено почват да се случват много бързо - наближават избори много от досегашните ви дупетати ще се усетят че за тях няма място на борда и ще изпаднат от кораба - Ще започнат вътрешните интриги кой ще успее да добута до следващият парламент да спаси кожата и ще почнат сами да се топят един друг какви кражби са правили.

А вие ще цъкате с език и ще викате бах мамаму - Той мантата ще излезе прав накрая че по крадливо управление не е имало в историята на прехода.

И ако ми е верна прогнозата - Вашият вожд ще е първият БГ политик от висок калибър който ще гледа небето на квадратчета, а вие ще се покриете както се кри новоизпеченият националист агейнста като мишока една седмица и накрая кога боко даде оставка не се сдържа и почна да вие на умрело как идвал армагедона начело с БСП и ДПС.

Има една много умна приказка точно за вашият фалшив герой

Можеш да лъжеш няколко човека цял живот - Можеш да излъжеш много хора за кратко време но неможеш да мамиш всички цял живот.

Времето за разплата дойде.
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Авторът на темата дали се е замислил, че ако некой духа супата , вероятно е той. Бойко си е уредил нещата от тук до края на живота си, както и всеки друг политик , управлявал България.
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Сигурен съм, че отдалече е лесно. Вдигаш си чукалата и после само сереш, от разстояние :mad:
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Автора вероятно ще го духа супата както всички ние дето позволихме на треторазряден актьор да язди държавата. Хубавото в случая е че ми се струва че за първи път ще има реално някой който да понесе отговорност за престъпленията си.

ПП
Гога лесно е ела да видиш. Ама на вас не ви стиска вие искате да сте си близо до вожда.
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Манта, аз искам да съм си близо до семейството, приятелите и родината!
Прав си, не ми стиска да зарежа гореизброените!
А за вождове говори на алана, по-облъчен чуек не съм виждал :lol:
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Еми вземи си и семейството - Тук не е забранено да си живееш с близките ти.

А за родината управлявана от мутри да ти кажа въобще не ми е мъчно щото явно е пълна с фенове на мутрафона - Бях се зарекъл че докато е ГРОБ на власт няма да стъпя в БГ - бях се настроил да не се прибирам поне още четири години ама като гледам тези кандидат затворници ще ме карат тия дни да си купувам билет.

Всъщност добре че ме подсети да си взема едно билетче покрай изборите :)
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Абсолютен позьор и липсата на интелект вече става очеизвадна...
Чудя се хората как му се хващат на приказките??
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Манта, а приятелите къде ги остави?
Промит комунистически мозък си, както алана...
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Аз имам едно предложение, но не съм сигурен как точно да стане.

Хубаво ще е някой да напише едно кратко ясно ръководство по макроикономика/дъжавни финанси/ и т.н.
Целта е да се запознае обикновения човек как стоят нещата. Кое е причина, кое следствие и за кое от двете да се протестира. Да са наясно хората, как точно стават нещата в една модерна държава. Нещо като кратък, но ясен наръчник на необразования човек.
Иска ми се да се подеме една инициатива, която да накара хората да мислят, да видят къде са проблемите и т.н. В момента ми се спи вече и не съм в кондиция да опиша всичко, но предполагам разбирате за какво става дума.
И да се помисли как да се разпространи до максимален брой хора! Знам - интернет. Но идеята е максимален брой хора. Интернет не е цяла България.

Ако се организира нещо такова може да съберем финансов ресурс за реализацията!
Иска ми се хората да знаят "що е то гласуване", "как се гласува", "какво да искаме", "какво можем да получим", "кога можем да го получим". Без политически агитации и насочености. Чисто информативно и приятно четиво с линк към по детайлна информация за по младите.
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

А бе на вас като не ви е мъчно за родината защо се обаждате? Стойте си тихичко там, където сте и не коментирайте, щом не ви пука.

Не защитавам Бойко, но ми идва в повече, когато виждам как някой прави опит да засили аргументите си, отричайки Родината.
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Гога половината ми приятели са тук другата половина са в БГ - Няма как да угодиш на всички.

А промит мозък си ти щото гледаш много Бунак ТВ и са ти полирали мозъка от пропаганда като билярдна топка.

Винаги съм се чудел как може да си фен на партия чийто председател е тъп като гьон няма никаква култура и единствената книга която е прочел в живота си е Винету - Хубавото на Панделата е обаче че там ще има достатъчно време да се образова тоест да навакса пропуснатото - Ще може да прочете и останалите произведения на Карл Май
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Абсолютен позьор и липсата на интелект вече става очеизвадна...
Чудя се хората как му се хващат на приказките??

Очевидно обаче не за всички. Все още зомбираните от огромната манипулация на всички медии все още си го искат, ама нека са спокойни той вече не ги покровителства, и сега както са му набрали за това, че ги държеше три години и половина на синджир, ще си му го върнат тъпкано!
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Е колко теми ще пускате?
Разбрахме вече, че Бойко си отива. И във всичките ви питам, кой ще дойде на негово място? И какво ще направи?

Дайте 1 (словом ЕДИН), който не е забъркан в далаверата, и е достатъчно умен да ви "оправи".
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Е колко теми ще пускате?
Разбрахме вече, че Бойко си отива. И във всичките ви питам, кой ще дойде на негово място? И какво ще направи?

Дайте 1 (словом ЕДИН), който не е забъркан в далаверата, и е достатъчно умен да ви "оправи".
Този не ни кефи и го махаме. Аз лично искам смяна на системата с безпартийна - мажоритарен вот за народните представители. Дори това да не стане, просто ще гласувам за някой дето още не се е издънил. И единият червен вожд се издъни и другият преди него. Единият от тях за бонус иска да продължи допотопния проект Белене. Това му е супер минус и ще го усети на изборите под какъвто и регламент да се проведат.
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Манта, а приятелите къде ги остави?
Промит комунистически мозък си, както алана...

Вземи и приятелите :oops: и те техните, техните и те да вземат своите... и така до
d245777abca64ece2d5d7ca0d19fddb6.png
(може да стигнеш и до мен :lol:)

Този не ни кефи и го махаме. Аз лично искам смяна на системата с безпартийна - мажоритарен вот за народните представители.

това ако стане - всички (особено съседните) ще се юрнат и те да искат :D
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Това с мажоритарната система нЕма да стане. Как иначе доживотните "професионални" депутати ще си запазят хранилката.
Никога няма да го гласуват ако ще цяла година протести да има.
 

Горе