Държавният Резерв Празен!

Green Bars

Well-Known Member
Тъй тъй, по принцип за пръв път пускам политическа новина, но не се сдържах.
Оказва се че държавният резерв е празен.
Няма достатъчно хлебно зърно, минерална вода, лекарства.
А промишлено и котелно гориво няма въобще.

Повече четете тук: http://www.dnevnik.bg/pazari/2011/08/23/1143620_i_durjavniiat_rezerv_se_okaza_s_dupki/

Това управление ще ни закопае здраво. При една криза тази зима жална да ни е майка.
 
От: Държавният Резерв Празен!

Минералната вода не ме бърка. Аз си имам озонатор. :)
 
От: Държавният Резерв Празен!

Минералната вода не ме бърка. Аз си имам озонатор. :)

Сега ако кажеш,че и сам си произвеждаш зърно и гориво ще гласувам за теб на изборите:)
 
От: Държавният Резерв Празен!

Сега ако кажеш,че и сам си произвеждаш зърно и гориво ще гласувам за теб на изборите:)
Не. Зърното го взимам от Предприемач. Горивото го плаща банката. :p
 
От: Държавният Резерв Празен!

Предполагам бутилирана вода трябва да има в резерва в случай на някакво здраво замърсяване.
Ти може и да имаш озонатор, но 99% от хората нямат.
А без вода .....
 
От: Държавният Резерв Празен!

Предполагам бутилирана вода трябва да има в резерва в случай на някакво здраво замърсяване.
Ти може и да имаш озонатор, но 99% от хората нямат.
А без вода .....
Имам влагоабсорбатор. :twisted:

P.S. A Niks-а е още по-напред - той има консерви в мазето (за предстоящия апокалипсис).
 
От: Държавният Резерв Празен!

Празна тиква - празен резерв... кво очаквате изобщо :D













А ти оня комплексара..земи си забий озонатора директно в аналатора... кво ме интересува ти с кво и изобщо как си... "аз това, на мен онова, при мен едикак си" - комплексар! Още ли не разбра, че света не се върти около теб бе фръцкаво конте мамино.... как е щипкат ли те бабките в банката по дупето а???
 
От: Държавният Резерв Празен!

Само не разбрах какво общо има сегашното правителство с неуредени попълвания на резерва от преди идването им на власт. Изпразването на резерва си е запазена комунистическа далавера.
 
От: Държавният Резерв Празен!

Само не разбрах какво общо има сегашното правителство с неуредени попълвания на резерва от преди идването им на власт. Изпразването на резерва си е запазена комунистическа далавера.
Как какво? Ами не са направили нищо, за да попълнят дупките в резерва.
 
От: Държавният Резерв Празен!

...тъкмо днес си мислех как навремето изнесоха златния резерв...
 
От: Държавният Резерв Празен!

Как какво? Ами не са направили нищо, за да попълнят дупките в резерва.

Абе аз не съм му фен на Бойко, ма не знам някой преди него да е направил повече. То 10 мандата сигурно няма да стигнат за да се оправят лайната изсрани през последните две десетилетия.
 
От: Държавният Резерв Празен!

Чокоев а какво точно е направил ББ като изключиме големите приказки нещо на лице реално да виждате. Това че медиите го надуват не значи е направил нещо повече от останалите. Просто му е по добра медийната политика
 
От: Държавният Резерв Празен!

Чокоев а какво точно е направил ББ като изключиме големите приказки нещо на лице реално да виждате. Това че медиите го надуват не значи е направил нещо повече от останалите. Просто му е по добра медийната политика



Нищо кой знае какво, спортна зала, малко метро, малко пътища и поне за малко вкара няколко човека в ареста...

Тези преди него какво направиха?
 
Последно редактирано:
От: Държавният Резерв Празен!

Нищо кой знае какво, спортна зала, малко метро, малко пътища и поне за малко вкара няколко човека в ареста...

Тези преди него какво направиха?

И БГ Лувър май се строи :)
 
От: Държавният Резерв Празен!

Нямам думи, не може да се коментира нещо, което го няма а е само на приказки :( ... опа грешка, има глоби. Глобите са всякакви, като почнеш от това че не знаеш законите до това, че примерно не разполагаш с пари и не можеш да ги изпълняваш ... идеално е за живот в БГ, който твърди обратното, значи пропуска телевизията :) и новините по нея, които само се казват така :)
 
От: Държавният Резерв Празен!

спортна зала, малко метро, малко пътища и поне за малко вкара няколко човека в ареста...

Метро - проект преди Боко тиквата да влезе на власт
Спортна зала - тоя всичко даде да се построи това съоръжение преди залата в Пловдив. Видиш ли има прокет, започнат строеж... но всичко трябваше да се замрази, за да се построи такава в София и за повече пари.
П.С. Да не говорим за национален стадион на отбора ни по футбол.

Всяко правителство има такива момента, в които да вкара за малко някой, -и в затвора.
За магистралите нищо няма да кажа, освен, че ако изпълни срока до 2012 да има магистрала от Сф до Бс: ЕВАЛА!!!


Както се вижда не съм му фен, симпатизант на този униформения, така че приемете мнението ми, както сметнете за добре! А и без това не съм спал вече повече от 24 часа...
 
От: Държавният Резерв Празен!

Хехе то толкова дупки имаше оставени, че не остана материал се кърпят ниско приоритетните. Да имат грешки и то не една две, но за всичко да са ви виновни не го разбирам. Отделен е факта, че и селективно чететете:

"отсъствието на координация между институциите, промени в пазарната конюнктура и липсата на достатъчно средства от бюджета заради финансовата криза"

"Последната поръчка на държавната агенция за хлебна пшеница например е от края на 2010 г. Доставка обаче така и не се е състояла, тъй като не са получени никакви оферти. Прекратени са и поръчките за доставка на котелно и промишлено гориво от началото на 2009 г."


Това с източванията на резервите е запазена марка на предишните, я си кажете кой и как източи златните ни резерви?! А да не говоря за 3ните с тези фиктивни/неуредени/ държавни поръчки за стойност над 2 милярда, директно бе павиран пътя да стане бюджетния дефиците близо двуцифрен и редица други неща ама айде да не изброявам.

Това което направи сегашното правителство, е че направи малко от това което, казва, но силният + на това правителство е че не влоши нещата, да бяха 3ните на власт и просто щяха се чувстват като лапета в детски магазини - Кредити от МФВ/СВ, яко вдигане на данъци, емитажи на много дългове, само и само да си подръжат бизнес средите - е разбира се обикновения гражданни да го духа. Бойко говорил просто :D, ами така си е бе колеги прост народ как да му се говори. Мазни станишев, димитров и ко. като говореха супер елитарно и всеки ден ни го слагаше - Дянков казва няма пари правим икономи, ще харчим с толкова колкото разполгаме не повече. Ако бяха 3ните така щяха го изфабрикуват, че вкупон всички, щяха се радвам че взимам милярди дълг както примерно Мамалигите. А да ако направи магистралата равен няма да има, като гледам всичко върви по план график.


П.С. Редно е да се опоменава, кой дръжавен резерв как и защо, каква е алтернатива и какви са действията ни от тук нататък, това трябва се коментира. Иначе за плюенето, това най-лесното.

Кво ви е мененеито?
ами - Д му еба мамата и едно яко плюене
Добре а какво трябва се промени, дайте някво конструктивно мнение?
Е аз го казах вече.

:D :D :D Яка дискусия ще стане, Айде и преди да сте ми се нахвърли - Успешен ден
 
От: Държавният Резерв Празен!

Да Бойко говори просто за това простите хора му се кефят.
Останалите в които първичното не взема връх обръщат повече внимание на факти като този ЛОШИТЕ КРЕДИТИ С РЕКОРДЕН ДЯЛ
 
От: Държавният Резерв Празен!

А за останлите, дето се мислят за елетирани и четат само подбрани селектирани новини с изцяло манипулриан характер им предлгам да прочетат истиснкате новини с реалните цифри. Щото както виждам и те се отдават на първичното, а това говори лошо граничещо с двуличност.

http://www.infostock.bg/infostock/control/news/details/31811


А до факта за лоши и преструктуирани кредити, правителстватото няма пряко касателство, че потребителите са теглили кредити без да са имали реален план да ги върнат. Вижте кво става в гърция, стандарт висок ама от много кредити, без ясна визия за връщане, сега реват още искат. В цяла Европа се води дългова криза и 3 държави фалираха, а да не споменавам най-силната икономика в света бе на 12 часа от фалит, това пак ли е виновен Боко Тиквата?!?! :D :D :D С такива Елементарни доводи не става, ме оборите. Да не вив връшам във Виденовата зима и кой е бил на власт и какво стана на следващата година и вече от тогава колко години сме под борд и нямаме много възможност да маневрираме с фискалните и монетарните лостове, които ги имат другите държави.
 
Последно редактирано:

Горе