Желаеме ли хейтърите тук.

Желаеме ли хейтърите тук


  • Общо гласове
    46
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Ами да опита да си направи собствен форум за софтуер и тогава да рине с голямата лопата...
Какво ще рине не знам като в началото Я има някой случайно минуващ.. Лесно е да се напада администрацията, а отдолу хал хабер да си нямат как се управлява многопосещаем форум.

Нека се развива човека! Дай на българина власт и глеЙ к'во става... ;)
 
От: От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Вживяваш се за някви работи и не мисля, че си права. Не хаби толкова енергия в обяснения и аргументи, влизането в спор в интернет не е много умно и е лишено от всякаква логика. Въобще комуникацията в интернет протича по много по-различен начин от това, което се случва когато си говориш с някои face2face. Няма лошо да има хейт :) Тук всички сме анонимни и ми е през дедовия, че някой ме псува в интернет..

Пробвай да играеш някоя мултиплеър игра, там нещата ескалират доста бързо :D

Пс. тогава осъзнаваш, че почти всеки 13 годишен е спал с майка ти и че страдаш от олегофрения ;d

Ако следиш бегло форумната ми активност, ще забележиш, че съвсем не съм против хейта - разбираме се прекрасно с него. :)

Изказването ми, което цитраш е адски далеч от обяснения и форумни спорове и много близо до градивна критика към Блинки. Темата на магнитчо е жив пример за пълна липса на адекватност при модерацията. Примерите са много, затова реагирам, като ми се изцепи: ''ама пускайте репорти, там няма празно...'' - Ами празно е! Даже не знам колко по-празно може да бъде?

Иначе си напълно прав за интернет войните - страхотен начин да избухнеш, без да пострадат хора, на които държиш в реалния живот, но е добре, все пак да се спазва донякъде добрият тон. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Е добре, виж репортите, или поне по-специфичните, защото хранилки идват не само от репортнатия, но и често от рипортващия. Та....по-завъртените случаи се съгласуват между двата админа и се взима действие. Кои пък ще са тия репорти, които не сме ти уважили?



Да, на моите ратаи... :D

Бате, всяка твоя дума е лъжа! Бих казал, че имаш хаотично държание на медуза и дадените обещания от теб не значат нищо! Само съжалявам, че системата не ми позволява да ти дам отрицателен реп (има за какво), но и това ще стане... ако не ми изтриете профила!!!
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Бате, всяка твоя дума е лъжа! Бих казал, че имаш хаотично държание на медуза и дадените обещания от теб не значат нищо! Само съжалявам, че системата не ми позволява да ти дам отрицателен реп (има за какво), но и това ще стане... ако не ми изтриете профила!!!

И понеже от вече месец Блинки и Кула не уважават моите репорти, ще ги помоля най-учтиво да премахнат профила ми и всички лични данни. Не за първи път ги моля за това и вече ми писна, нито да уважават репортите ми, нито пък да ме махат от този педалски форум...

За тази цел, понеже лъжат своите потребители и ги манипулират им слагам по 1 репа и нека да си водят колкото искат любовни ласки със спамерите и хейтърите! Моето място не е тук! (-) (-)
Преживяваш някаква нервна криза, която се изразява предимно при жените. Отдъхни малко, не отваряй форума поне седмица да ти почине главата..
Все пак не малко виртуални приятели и такива за бизнес си намерил тук и ще намираш с времето, казвам ти го чисто приятелски..
Не затваряй една добра страница, колкото и да е осрана.. А не е лошо иначе да има опция за изтриване на акаунта + всички мнения и пуснати теми, но.. голяма част от вече актуалните и публикувани теми с много страници ще останат "осакатени", ако през 5-6 реда пише - потребителят е затрит. Още по-тъпото е, че с всичко това ще заминават и полезните му мнения и най-вероятно утре ще се регистрира с друг ник, за да "слухти" или да предложи отново услугите си...
Тук говорим за пристрастеност, увлекателност и пр., която има ФБ например и поздравявам собственика на форума /да не се разбира четки, св*рки и подобни/, но форумът си има своя чар, темперамент и най-важното "динамика".. Така ме учеха да шофирам, не бъди дърво! И поех, сега пък се плаша, че съм твърде агресивен понякога,..
 
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Преживяваш някаква нервна криза, която се изразява предимно при жените. Отдъхни малко, не отваряй форума поне седмица да ти почине главата..
Все пак не малко виртуални приятели и такива за бизнес си намерил тук и ще намираш с времето, казвам ти го чисто приятелски..
Не затваряй една добра страница, колкото и да е осрана.. А не е лошо иначе да има опция за изтриване на акаунта + всички мнения и пуснати теми, но.. голяма част от вече актуалните и публикувани теми с много страници ще останат "осакатени", ако през 5-6 реда пише - потребителят е затрит. Още по-тъпото е, че с всичко това ще заминават и полезните му мнения и най-вероятно утре ще се регистрира с друг ник, за да "слухти" или да предложи отново услугите си...
Тук говорим за пристрастеност, увлекателност и пр., която има ФБ например и поздравявам собственика на форума /да не се разбира четки, св*рки и подобни/, но форумът си има своя чар, темперамент и най-важното "динамика".. Така ме учеха да шофирам, не бъди дърво! И поех, сега пък се плаша, че съм твърде агресивен понякога,..

Да, Колега... Може да имаш право и да ме е налегнала "критическата възраст", но това съвсем не значи че трябва да ме ебават някакви дечица постоянно, а админите да гледат сеир и да им се моля като прошляк, да модерират мненията... а те да си го местят от левия в десния крачол!

Наистина създадох тук приятелства и бизнес отношения, но негативното отношение на Админите е подкана вече да си ходя...
Няма проблем, форумът е техен, а изборът е мой!

Бъди сигурен, че няма да си направя нов-профил и да слухтя около този форум! Живота ме е научил където плюя да не лижа... Успех на всички!

Обръщам се към Админите: Къде сте бре, Готини??? Няма ли да се покажете и да решим този проблем кардинално?! Няма Ви нито на ЛС, нито тук в темите... Това ли е Вашето велико модериране???
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Бластере, радвам се че отново си тук със стария си профил. Ще ми липсва твоето оригинално писане! Бъди жив и здрав! :)

Сложи ги сичките на хураси, детта идосват и те така,,, няма са ядосваш ей, няма да даваш назад, само напред и по три нахур :wink:
Гледай от по-добрата страна на живота, ако требва смени очилата, но живота е хубав, защото е шарен и не сме еднакви,,,
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Сложи ги сичките на хураси, детта идосват и те така,,, няма са ядосваш ей, няма да даваш назад, само напред и по три нахур :wink:
Гледай от по-добрата страна на живота, ако требва смени очилата, но живота е хубав, защото е шарен и не сме еднакви,,,

Е, Язе ги слагам... ама явно много им е ГОТ, Щото все повече се Яндрат на Клона ми и накрая Ша Са Чупи! :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

:D:lol::D

Последните три-четири поста са 6! Каква еротика, каква чувственост се вихри в тая тема. Значи какво се оказа - вие не желаете хейтърите, но те ви желаят толкова много, че чак леко към изнасилване отиват нещата, а ???

Бластер, някой е медитирал и е отворил чакрите, а? Ей така трябва да бъдем всички - дзен! Магнитче и ти също. :D
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Яз съм хейтър, признавам си, даже може да съм трол
Да пусна ли друга тема с гласувание,,, я незнаю
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

:D:lol::D

Последните три-четири поста са 6! Каква еротика, каква чувственост се вихри в тая тема. Значи какво се оказа - вие не желаете хейтърите, но те ви желаят толкова много, че чак леко към изнасилване отиват нещата, а ???

Бластер, някой е медитирал и е отворил чакрите, а? Ей така трябва да бъдем всички - дзен! Магнитче и ти също. :D

Магнитчето вече приключи своята мисия тук. Цитирам ЛС с Админите, за да няма после оправдания, че не са получавали нищо и бягане по тъч-линията:
" Моля, да бъде изтрит целият ми профил, заедно със всички лични данни! В случай на отказ, ще сезирам органите на КЗП! Благодаря! "
Извинявам се на всички, които съм обидил заслучено или незаслужено, като им желая Здраве и Успех!
Ако трябвам на някой от хората с които съм работил, знае как да ме открие! Хубав и спокоен ден!
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Магнитчето вече приключи своята мисия тук. Цитирам ЛС с Админите, за да няма после оправдания, че не са получавали нищо и бягане по тъч-линията:
" Моля, да бъде изтрит целият ми профил, заедно със всички лични данни! В случай на отказ, ще сезирам органите на КЗП! Благодаря! "
Извинявам се на всички, които съм обидил заслучено или незаслужено, като им желая Здраве и Успех!
Ако трябвам на някой от хората с които съм работил, знае как да ме открие! Хубав и спокоен ден!

@magnit, нидей тъй,,,
чесно казано, язе не разбраф шо са идоса,,, ко трява напрай тема
ама да са измъкваш по терлици кат никой ней разбрал за кво става на въпрос е в твой ущърб
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

@magnit, нидей тъй,,,
чесно казано, язе не разбраф шо са идоса,,, ко трява напрай тема
ама да са измъкваш по терлици кат никой ней разбрал за кво става на въпрос е в твой ущърб

Ти пък... Ако не си присъствал на всички "часове", аз нямам вина. :) Ще кажа само, че "политиката" на водене на този форум не ми допада и поне 10 пъти досега съм писал да ми махнат профила. Не бих казал, че това е измъкване по терлици...

Блинки ми беше дал дума, че мога да разчитам на него и нещата във форума ще се подобрят. Но уви, кучетата лаят, кервана си върви... всичко по старому. Просто не харесвам безхарактерни и неадекватни хора! Медузи !!! А, помежду другото къде е Блинки... и великото му модериране ???!
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Аве то мени ма немаше известно времи, можи дасъм пропуснал нешо, ама ако знайш как мей ядосвал Блинки,,, даже му теглих една няколко пъти, ама той зачисти всичко истествено
Админите съм ги сложил на хура си и даго духат сички слаби духом,,, ама от мени не могат са отърват
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Админите съм ги сложил на хура си и даго духат сички слаби духом,,, ама от мени не могат са отърват

Те това е правилната политика, браво Бластер! Изобщо не мисля, че си заслужава да драматизираме и да се ядосваме, заради отношението на някакви форумни герои към нас. Животът ни дава толкова много поводи да се тормозим, а ние сме седнали да си създаваме допълнителни, понеже са ни малко, явно.... Релакс - всичко е временно в това измерение. ;)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Аве то мени ма немаше известно времи, можи дасъм пропуснал нешо, ама ако знайш как мей ядосвал Блинки,,, даже му теглих една няколко пъти, ама той зачисти всичко истествено
Админите съм ги сложил на хура си и даго духат сички слаби духом,,, ама от мени не могат са отърват
Не се притеснявай никой не е разбрал че те няма. И да си тук и да не се все тая.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Човек много кофти впечатление правиш.
В реалния живот пак ли така се "справяш" с проблемите и всички са ти виновни?

Щом не са обърнали внимание на докладите ти явно има защо. Ти си някакъв радетел за ред и против спама, а твоите теми си ги наспамил яко. Защо ги "вдигаш" тия теми, форума си има търсачка?!?
Просто твоите виждания и идеали са сбъркани. Явно трудно се вписваш в стадото и все си отстрани него и затова си станал (като мен) онлайн нинджа.
Проблема е в теб и е време да си намериш жена. Ако не поне си вземи куче.
 
От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Човек много кофти впечатление правиш.
В реалния живот пак ли така се "справяш" с проблемите и всички са ти виновни?

Щом не са обърнали внимание на докладите ти явно има защо. Ти си някакъв радетел за ред и против спама, а твоите теми си ги наспамил яко. Защо ги "вдигаш" тия теми, форума си има търсачка?!?
Просто твоите виждания и идеали са сбъркани. Явно трудно се вписваш в стадото и все си отстрани него и затова си станал (като мен) онлайн нинджа.
Проблема е в теб и е време да си намериш жена. Ако не поне си вземи куче.

Да ти еба майката, Дрисльо!
 

Горе