Желаеме ли хейтърите тук.

Желаеме ли хейтърите тук


  • Общо гласове
    46
От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Виждал съм подобни ситуации в други форуми и причината обикновено са нечии лични проблеми в реалния живот, които се проектират върху останалите потребители. При някои, като Старичанти положението е перманентно и няма оправия, докато при други може да е преходно. В случая magnit очевидно е поизперкал. Надявам се да е временно, защото ми допада като потребител тук. Когато някой се побърка така губи мярка за реакциите си и смята, че щом на него не му харесва форумът трябва да направи така, че или да стане по неговата или да унищожи общността. На всички е ясно, че този форум е проект в свободното време на админите и ако започне да им създава сериозни проблеми просто ще го затворят. Затова на моменти се появяват психопати като Кръчмата и други, които смятат, че целият свят греши, а само те са прави. Такива хора нямат задръжки в реакциите си, неспособни са да бъдат членове на каквато и да е общност и виждат в интернет възможност да общуват с нормални хора, но това разбира се няма как да се получи. За общуване са нужни социални умения и ако ги нямаш се стига до поредица от банове на различни акаунти, заплахи за физическа саморазправа и други неприятни явления, които развалят обстановката във форума. Ритуалните, почти езически, напускания на форуми пък изглеждат много смешно. Още повече, че после ако решиш да се връщаш ставаш за смях на целия форум. Имаме пресен пример на потребител, писал в тази тема, който вече никой не го взима сериозно.

Форумът не е лудница. Ако имате големи лични проблеми, които ви побъркват трябва да отидете при личния лекар, който ще ви даде направление за психиатър, а не да влизате тук и да ставате за смях, а после да се чудите защо докладите ви отивали в коша. Космосът ли е крив или ракетата?
 
От: От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Виждал съм подобни ситуации в други форуми и причината обикновено са нечии лични проблеми в реалния живот, които се проектират върху останалите потребители. При някои, като Старичанти положението е перманентно и няма оправия, докато при други може да е преходно. В случая magnit очевидно е поизперкал. Надявам се да е временно, защото ми допада като потребител тук. Когато някой се побърка така губи мярка за реакциите си и смята, че щом на него не му харесва форумът трябва да направи така, че или да стане по неговата или да унищожи общността. На всички е ясно, че този форум е проект в свободното време на админите и ако започне да им създава сериозни проблеми просто ще го затворят. Затова на моменти се появяват психопати като Кръчмата и други, които смятат, че целият свят греши, а само те са прави. Такива хора нямат задръжки в реакциите си, неспособни са да бъдат членове на каквато и да е общност и виждат в интернет възможност да общуват с нормални хора, но това разбира се няма как да се получи. За общуване са нужни социални умения и ако ги нямаш се стига до поредица от банове на различни акаунти, заплахи за физическа саморазправа и други неприятни явления, които развалят обстановката във форума. Ритуалните, почти езически, напускания на форуми пък изглеждат много смешно. Още повече, че после ако решиш да се връщаш ставаш за смях на целия форум. Имаме пресен пример на потребител, писал в тази тема, който вече никой не го взима сериозно.

Форумът не е лудница. Ако имате големи лични проблеми, които ви побъркват трябва да отидете при личния лекар, който ще ви даде направление за психиатър, а не да влизате тук и да ставате за смях, а после да се чудите защо докладите ви отивали в коша. Космосът ли е крив или ракетата?

Брато, яко грешиш, но благодаря за психоанализата! Явно от личен опит си научил всичко това...!
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Да де проблемът е че наричате този форум вашата общност . Никой то вас не се интересува че това е и нашата общност. И не искаме да ни досаждате защото сте някакви комплексари.
Ако е възможно стойте си във вашите теми и не пишете глупости, защото сте тъпи.
Знам че всяка жаба се опитва да напусне блатото си обаче ние жаби не искаме. Като станете хора добре дошли.
Много ви моля не наричайте този форум вашата общност. Но ако желаете наричайте си вашите теми вашето блато.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

И сега всички сме затаили дъх и си задаваме сакралния въпрос: Какъв ли му е личния проблем на тест гел WC, та се пъне да се направи на духовит на мой гръб за пореден път? Къв ти е проблема, бе гел??? Да съм ти изяла кашичката - не съм? Седи мирен там, нали ти бях в игнора или ти си толкова прос', та не осъзнаваш, че да се заяждаш постоянно с някой, който (уж) игнорираш е още по-смешно и жалко? Знаеш ли изобщо значението на термина ''игнорирам''???

Да ти услужа с превръзки? Ако предпочиташ и тампони мога да ти дам? :)
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Бате, всяка твоя дума е лъжа! Бих казал, че имаш хаотично държание на медуза и дадените обещания от теб не значат нищо! Само съжалявам, че системата не ми позволява да ти дам отрицателен реп (има за какво), но и това ще стане... ако не ми изтриете профила!!!

Пич, имаш много сериозен проблем и ти казах да не ми пишеш на лично. Скоро ще ти се изпълни желанието. Но от има няма 3-4 месеца само с теб се разправяме, някак е странно. Че и ни занимаваш на хоста с тикети, ако това е нормално не знам. затваряш си акаунта и забравяш. И не се пени толкова, ще ти се изтрие. ;) Но имаш нещо да оправяш, и определено изтриването ти на профила тук няма да го реши като проблем. Моя съвет е да не дава определения на другите, а да поработиш добре върху себе си, има какво, повярвай ми. ;) Приятелски съвет е да потърсиш някой да ти помогне. Последните 3-4 месеца нещо не е Ом положението, без да те обиждам, както ти мен, но потърси помощ. ;)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Според мен глупаците с много свободно време трябва да намерят друг пристан. @nandibandi, сигурна ли си, че в bgmamma няма да ти е по - забавно?
 
  • Like
Реакции: Test
От: Желаеме ли хейтърите тук.

"Социопат е разновидност на психопат, човек, който има абнормално или патологично поведение в сферата на социалните взаимоотношения. Такъв човек притежава клинична неспособност да се пригоди и адаптира в човешката среда. В отношенията си с други хора той създава конфликтни ситуации и не се поучава от грешки или неприятни преживявания. Не проявява лоялност дори към близките си. Такъв индивид е неспособен на уважение и не спазва общоприетите норми на поведение. Социопатът никога не изпитва вина, тревога или разкаяние, тези чувства са му непознати, той се държи така, като че ли няма съвест, защото неговите понятия за критическо възприемане на поведението и за добро, и зло са силно изкривени.

Обикновено социопатите нямат стойностна система и се отнасят с пренебрежение към такава, както и към цената на човешкия живот. Напълно егоистично, те се опитват да задоволят всяка своя духовна или физическа нужда и потребност. Те лесно изпадат в състояния на гняв или ярост, трудно се владеят, лесно избухват и тази тяхна проява има признаците на обикновена психоза."

Източник
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

хайде още две гадини изпълзяха единият психо другият бг татко, обаче не виждам няколко особено гнусни дето се крият в дупките на блатото си.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

LSJwG3K.png
LSJwG3K.png
LSJwG3K.png
LSJwG3K.png
LSJwG3K.png
Уааааааа...
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

хайде още две гадини изпълзяха единият психо другият бг татко, обаче не виждам няколко особено гнусни дето се крият в дупките на блатото си.
Що по своето мнение не си кажеш каква ти е болката, да изредиш половината форум като хейтъри и не си биеш шута и ти като други социопати? Продължавам да се убеждавам, че темата ти е пусната за забава, хейтърска е, безсмислена и трябва да отиде в коша, където й е мястото. Щом не може да игнорираш "гадните" мнения и не приемаш с усмивка критика, значи не си за тук. Всъщност, ти не правиш така, че темата ти да остане по-чиста от хейтърски мнения, а обратно! Никой не те закача за нищо, а ти нарочно подклаждаш още провокации? Така нито ще спечелиш някой да гласува в тъпата ти анкета с да или не, както аз дори самия няма да гласувам, макар че се включвам с някакви си хейтърси мнения.
Пробвал съм и други форуми, напълно с добро намерение и първи пост в тях, исках да бъде полезно и тематично. Още от първото мнение бях изтрит като акаунт даже, темата и всичко свързано с нея не същестуваше 2 часа по-късно. Бях баннат по IP само заради полезното си мнение и исках да дам линк към още повече инфо.
В друг форум пък пак за същото, администраторът директно почна да се ебава с вулгарни мнения, да изтрива всичко неугодно още в самото начало и да бъде готин пред аудиторията си, ме злепостави, така че да не мога да се защитя с думи. Такива форуми не просто няма да посетя втори път, ами даже по погрешка да кликна на даден линк, ще ги затворя на секундата щом ги разпозная, защото там са бетер тиквениците.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Чудна работа! И на тест WC и на умния бизнес уж съм им в игнора, а не спират да се занимават с моята скромна персона.

Пичове, да игнорираш, значи да забравиш, че някой съществува, а вие не можете да ме збравите и тва е. Аз ви забравям напълно (без да съм настройвала някакъв дивайс), а вие не можете... Либоффф ли е туй или просто имате нужда да мразите някого???

Осъзнавате ли, колко е не-мъжко да си толкова злобен, дребнав и сприхав и то без реална причина??? Аз съм ларж - кефите ме! Вие сте любимите ми приказни (форумни) герои, заедно с ъп-ченцето, баш на едно дередже сте. Световни шампиони по завиране на кратуна в собствения си гъз.

И смартбизнес, не няма да ми е по-добре в бг мама, но ти ще се впишеш там идеално... ;)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Ти пак си в игнора, но когато искам да се позабавлявам ти отварям мненията. Неделя е. От утре започва работна седмица (знам, че не можеш да ме разбереш) и е добре да се посмея докато си настройвам приоритетите за утре. Злобен, дребен и сприхав - айде са - аз се опитвам да те насоча във форум в който наистина ще блеснеш. Тук хората правят пари, имат работа.... няма как някой да те вземе насериозно. А там можеш и политическо движение да направиш.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Що по своето мнение не си кажеш каква ти е болката, да изредиш половината форум като хейтъри и не си биеш шута и ти като други социопати? Продължавам да се убеждавам, че темата ти е пусната за забава, хейтърска е, безсмислена и трябва да отиде в коша, където й е мястото. Щом не може да игнорираш "гадните" мнения и не приемаш с усмивка критика, значи не си за тук. Всъщност, ти не правиш така, че темата ти да остане по-чиста от хейтърски мнения, а обратно! Никой не те закача за нищо, а ти нарочно подклаждаш още провокации? Така нито ще спечелиш някой да гласува в тъпата ти анкета с да или не, както аз дори самия няма да гласувам, макар че се включвам с някакви си хейтърси мнения.
Пробвал съм и други форуми, напълно с добро намерение и първи пост в тях, исках да бъде полезно и тематично. Още от първото мнение бях изтрит като акаунт даже, темата и всичко свързано с нея не същестуваше 2 часа по-късно. Бях баннат по IP само заради полезното си мнение и исках да дам линк към още повече инфо.
В друг форум пък пак за същото, администраторът директно почна да се ебава с вулгарни мнения, да изтрива всичко неугодно още в самото начало и да бъде готин пред аудиторията си, ме злепостави, така че да не мога да се защитя с думи. Такива форуми не просто няма да посетя втори път, ами даже по погрешка да кликна на даден линк, ще ги затворя на секундата щом ги разпозная, защото там са бетер тиквениците.

Не си познал тук много ми харесва. Ще си седя и ще се кефя на мъдрите ви коментари.
Е то явно никъде не те искат - само тук те приемат. А и много не ми се вярва да си успял да пуснеш някакво полезно мнение.

Да бе много ви се иска на всички да ми изтрият темата - ама нали тук си показвате най големите магарии и блестящият си ум.
Поне сега пишете само тук и може да сте оставили нормалните хора намира.
Ако си погледнете мненията ще видите колко силно миришат.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Генерално сбъркана ти е представата за това как функционира един форум. Това че си пуснал първото мнение и си поставил началото на някаква тема не я прави твоя. Като искаш твои теми, направи си блог или сайт. Тук всички потребители са равнопоставени и не получават привилегии само защото са поставили дадена тема на обсъждане. Ти нямаш думата за това какво и къде ще пишат останалите потребители. Нищо чудно, че ти игнорират докладите. Лаик си на тема форуми, а се правиш на разбирач, което е още по-лошо.
 
От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Не си познал тук много ми харесва. Ще си седя и ще се кефя на мъдрите ви коментари.
Е то явно никъде не те искат - само тук те приемат. А и много не ми се вярва да си успял да пуснеш някакво полезно мнение.

Да бе много ви се иска на всички да ми изтрият темата - ама нали тук си показвате най големите магарии и блестящият си ум.
Поне сега пишете само тук и може да сте оставили нормалните хора намира.
Ако си погледнете мненията ще видите колко силно миришат.
Обичаш мириса на Ако, затова ти препоръчвам тази книга. Наскоро си я взех и има върху какво да се размишлява.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Ти пак си в игнора, но когато искам да се позабавлявам ти отварям мненията. Неделя е. От утре започва работна седмица (знам, че не можеш да ме разбереш) и е добре да се посмея докато си настройвам приоритетите за утре. Злобен, дребен и сприхав - айде са - аз се опитвам да те насоча във форум в който наистина ще блеснеш. Тук хората правят пари, имат работа.... няма как някой да те вземе насериозно. А там можеш и политическо движение да направиш.

Е, щом вече не съм ти в игнора, да взема да си те приема в ''приятели'', тогава? :rolleyes:

п.с. Ти много важна работа ли вършиш? Сигурно си неврохирург и правиш мозъчни операции всеки ден? Успех ти пожелавам във важната работа, в такъв случай... :)
 
От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Обичаш мириса на Ако, затова ти препоръчвам тази книга. Наскоро си я взех и има върху какво да се размишлява.
Ти четеш книга - много ме изненада - ако искаш прочети още 100 и да продължим разговора,
Вие наричате тази тема моята.
 

Горе