ЗДРАВЕИТЕ!

От: ЗДРАВЕИТЕ!

Аз миналата година си изпатих от една подобна идея. Изгорях със сравнително малко пари, но имаше хора които бяха вложили хиляди долари. Сайтът беше американски, в началото всичко вървеше добре, взимах по някой долар... Докато един ден се оказа, че въпросния сайт се разследва от Федералната служба на САЩ. Затвориха го, глобиха собственика с няколко милиона, а горките потребители бяха баннати от всички международни процесори. После трябваше да си вадя нова карта, защото дори и собствената ми банка отказа да работи с тази, по която превеждаха парите.
Така, че трябва много внимателно да се проучват такива идеи, защото има реална опасност да изгорите и то с много пари.

Аз се убедих, че няма лесни пари, всичко става с много труд, много четене и малко късмет!
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Разбира се че всеки трябва да бъде предпазлив.....именно поради тази причина за да проверя и аз всъщност какво съм започнала отидох на едно обучение от световен ранг.........там присъстваха повече от 4000 човека.......доста от тях бяха с огромни резултати......Active Representative
Qualified Representative
Senior Representative
Director
Marketing Director
Regional Marketing Director
National Marketing Director
International Marketing Director
Аз съм сигурна какво правя.........и знам как.....!!!
Държа да отбележа че присъстваха членове от цял свя.....като от България бяхме само околко 20, т.е много малко хора в бг имат тази информация поне за сега!!

http://www.youtube.com/watch?v=1U-84r0oDiQ
http://www.youtube.com/watch?v=eEBd_VAYRSc На това обучение бяха W.O.W TEAM BULGARY
 
Последно редактирано:
От: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Пепи излез на разходка,като ти чета постовете и настръхвам мамка му!
Все едно някой сектант ми говори
Разбира се че всеки трябва да бъде предпазлив.....именно поради тази причина за да проверя и аз всъщност какво съм започнала отидох на едно обучение от световен ранг.........там присъстваха повече от 4000 човека.......доста от тях бяха с огромни резултати......Active Representative
Qualified Representative
Senior Representative
Director
Marketing Director
Regional Marketing Director
National Marketing Director
International Marketing Director
Аз съм сигурна какво правя.........и знам как.....!!!
Държа да отбележа че присъстваха членове от цял свя.....като от България бяхме само околко 20, т.е много малко хора в бг имат тази информация поне за сега!!
 
От: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Като не ти харесва напусни темата!!!

Хаха, тръгнала да гони от темата, дето така и не се разбра за какво е.

Uphero, да не си мръднал от тук, приятел!:beer:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Като не ти харесва напусни темата!!!

Съжалявам, че ще те разочаровам, но никой няма да прояви интерес към 'бизнес на тъмно'. Или ще му направиш светла (публична) реклама, или колегата ще продължи да те съветва за разведрителни разходки... Помисли логично и реши как ще процедираш. ;)

Успех!
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Поздравления за автора за изчерпателното заглавие на темата!!!
Не виждам как ще намериш сериозни хора за твоето начинание с този несериозен подход....
 
Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Разбира се че всеки трябва да бъде предпазлив.....именно поради тази причина за да проверя и аз всъщност какво съм започнала отидох на едно обучение от световен ранг.........там присъстваха повече от 4000 човека.......доста от тях бяха с огромни резултати......Active Representative
Qualified Representative
Senior Representative
Director
Marketing Director
Regional Marketing Director
National Marketing Director
International Marketing Director
Аз съм сигурна какво правя.........и знам как.....!!!
Държа да отбележа че присъстваха членове от цял свя.....като от България бяхме само околко 20, т.е много малко хора в бг имат тази информация поне за сега!!

http://www.youtube.com/watch?v=1U-84r0oDiQ
http://www.youtube.com/watch?v=eEBd_VAYRSc На това обучение бяха W.O.W TEAM BULGARY

Да те попитам нещо - ти прочете ли какво означава понятието Финансова Пирамида? Прочете ли за Понци? Личи си, че не си! Има информация за това под формата на линкове по-горе, няма да е никак лошо да го направиш.
Всъщност вземи прочети и това - Бернард Мейдоф, и ще разбереш, че колкото и титли да им слагат, па дори и Министър-председател-президент на Галактиката и още 2-3 съзвездия, пак се вкарваш в схема, която някой ден ще се окаже не толкова легитимна.

Всъщност като ти чета мненията, ти си неспасяем случай :) Спряха се бъкс простотиите в последно време, появиха се MLM милиардери.
 
В общи линии :)

Впрочем не е моя логиката, финансови експерти са констатирали нещата в по-голямата част от написаните в уикипедиа статии :)
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Аз миналата година си изпатих от една подобна идея. Изгорях със сравнително малко пари, но имаше хора които бяха вложили хиляди долари. Сайтът беше американски, в началото всичко вървеше добре, взимах по някой долар... Докато един ден се оказа, че въпросния сайт се разследва от Федералната служба на САЩ. Затвориха го, глобиха собственика с няколко милиона, а горките потребители бяха баннати от всички международни процесори. После трябваше да си вадя нова карта, защото дори и собствената ми банка отказа да работи с тази, по която превеждаха парите.
Така, че трябва много внимателно да се проучват такива идеи, защото има реална опасност да изгорите и то с много пари.

Аз се убедих, че няма лесни пари, всичко става с много труд, много четене и малко късмет!


http://www.youtube.com/watch?v=EVqPprbtfdI&list=PLe5mQiur-d9OKMUe5OW7iNyZtgqNlUD2n
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Аз миналата година си изпатих от една подобна идея. Изгорях със сравнително малко пари, но имаше хора които бяха вложили хиляди долари. Сайтът беше американски, в началото всичко вървеше добре, взимах по някой долар... Докато един ден се оказа, че въпросния сайт се разследва от Федералната служба на САЩ. Затвориха го, глобиха собственика с няколко милиона, а горките потребители бяха баннати от всички международни процесори. После трябваше да си вадя нова карта, защото дори и собствената ми банка отказа да работи с тази, по която превеждаха парите.
Така, че трябва много внимателно да се проучват такива идеи, защото има реална опасност да изгорите и то с много пари.

Аз се убедих, че няма лесни пари, всичко става с много труд, много четене и малко късмет!

http://www.youtube.com/watch?v=EVqPprbtfdI&list=PLe5mQiur-d9OKMUe5OW7iNyZtgqNlUD2n
 
Re: От: Re: ЗДРАВЕИТЕ!

http://www.youtube.com/watch?v=EVqPprbtfdI&list=PLe5mQiur-d9OKMUe5OW7iNyZtgqNlUD2n НЯМА ЗНАЧЕНИЕ....НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА СПОРЯ С ТЕБ!!!

Защо? Нещо не ти изнася? Не ти се чете? Не можеш да асимилираш написаното? Не искаш да приемеш написаното? Мислиш си, че си хванала господ за шлифера?

Доста хора се опитаха да ти помогнат в тази тема и да те "спасят" от глупостите в които мислиш да се въвлечеш. Да не би случайно да си овен?

Впрочем, прочети коментарите под клипчето, което си пуснала :D
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

petyageorgieva,
Ще разбереш дали една програма е скам, едва когато изгориш. Но то си е твоя работа. Ние само се опитваме да те предпазим, а пък ти си имаш глава, не е лошо да я ползваш по предназначение.

ktomov,
Не обиждай овните. И ние сме хора, нищо че сме вироглави.:cry:
Ама нали знаеш вица за влака и овена - накрая влака се отдръпва да мине овена.:D
 
Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

ktomov,
Не обиждай овните. И ние сме хора, нищо че сме вироглави.:cry:

Извинявам се :)

Не съм искал да обиждам колегите родени под този знак. Беше си просто и единствено закачка :p И все пак овните сте страхотни инати :D
 

Горе