Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

От: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Тази тема е по-скоро за "Кофата", защото дори не е и от нормалния "офтопик" (доколкото нормален и недразнещ такъв може да има).

Но ми прави впечатление, че напоследък въпреки достатъчната толерантност на админите, се наблюдава едно сякаш нарочно омазване с не несъществени битовизми, които никого не интересуват, ами направо с откровени тъпотии. Това се надявам, да не е умишлено саботиране и превръщане и на малкото място за разпускане в неприятна и смръдлива клоака.

....



крадеца вика дръжте крадеца :)))))))))))))))))))
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз си мисля, че съм грозен по принцип, но се смятам за не тъп.
Питах жената до себе си: "Аз хубав ли съм или съм грозен?"
Отговорът й бе доста противоречив:
- Когато искаш си хубав, когато искаш си грозен!

Аз лично си правя извод, че явно зависи от мен самия как ще изглеждам в очите на този отсреща и не е важна физическата красота за една жена. Кратко и ясно ;)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

аз имам мезонет. печеля по красота :D
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Сега се сетих за Оноре дьо Балзак. Не стига, че бил грозен, ами и мърляв. Обаче постоянно някакви красиви знатни жени се влюбвали с него и го издържали и му плащали дълговете. Само една му отказала, защото бил прекалено грозен за нея. Голямата му любов е Евелина Ханска, също доста грозновата и на всичко отгоре женена за друг.

Пфф, заради Амуня видях част от мнение на Касиопея. Не си достойна да даваш съвети на същества с повече интелект от този на чехълче или зелена еуглена, независимо от техния пол, националност и външен вид.
 
Последно редактирано:
От: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

крадеца вика дръжте крадеца :)))))))))))))))))))

Нищо не "викам". Изразявам мнение като повечето потребители.

Мога ли да те помоля, да не коментираш мои мнения, ако не са изрично насочени към теб?!Не ми е приятно. Но по-важното, че не ми дреме за дупликите ти.
Тъй като ще те игнорирам и няма да имам "удоволствието" да следя какво отговаряш, разчитам на твоята съобразителност и отзивчивост. Ще върна жеста при реципрочно създала се ситуация, ако ме помолиш учтиво.
Друг път цитирай цялото ми мнение, за да се оцени якото сравнение с Алф :lol:

:twisted:
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Хитър Петър развеждал свой гост из селото, ходили те къде ходили и накрая стигнали край реката където жените перели.
На висок глас хитър Петър се обърнал към госта си:
- Искаш ли да ти кажа сега коя от тези жени е луда?
След тези му думи една от жените се развикала и почнала да го нарежда до девето коляно.
Тогава той прошепнал на госта си:
- ЗА ЛУДОТО НЕ ПИТАЙ ТО САМО СЕ ОБАЖДА. :lol:

Та и нашата работа в тази тема е така, хубаво на докараха :p
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Хаха добре казано, ама гледам заглавието но темата е споменато че е за дамите тази тема, пък много коч тука се намесихме, включително и аз
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Сега се сетих за Оноре дьо Балзак. Не стига, че бил грозен, ами и мърляв. Обаче постоянно някакви красиви знатни жени се влюбвали с него и го издържали и му плащали дълговете. Само една му отказала, защото бил прекалено грозен за нея. Голямата му любов е Евелина Ханска, също доста грозновата и на всичко отгоре женена за друг.

Пфф, заради Амуня видях част от мнение на Касиопея. Не си достойна да даваш съвети на същества с повече интелект от този на чехълче или зелена еуглена, независимо от техния пол, националност и външен вид.

Ти с това ли се успокояваш? Със съдбата на Балзак, че не му е било толкова зле, макара и грозен, ама мъж! За грозните жени е друго. Стават професионални завистливи ...(дума в множествено число, женски род, най-добрия приятел на човека) които за щастие могат да се коригират с някоя пластична операция, но не и да си насапунисат и изплакнат злобната душичка.

Относно това, дали съм достойна за каквото и да било, дори да правя фелацио, аз си решавам. Разбирам, че вероятно, това сте го обсъдили на годишния пленум на чехълчетата и зелените еуглени и ти е било възложено като поръчение да ни осветлиш по темата, но следващия път ги посъветвай да не си губят времето, а да си обезмиришат малко блатото, след като разкарат стария диван с лайняните възглавници.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ти с това ли се успокояваш? Със съдбата на Балзак, че не му е било толкова зле, макара и грозен, ама мъж! За грозните жени е друго. Стават професионални завистливи ...(дума в множествено число, женски род, най-добрия приятел на човека) които за щастие могат да се коригират с някоя пластична операция, но не и да си насапунисат и изплакнат злобната душичка.

Относно това, дали съм достойна за каквото и да било, дори да правя фелацио, аз си решавам. Разбирам, че вероятно, това сте го обсъдили на годишния пленум на чехълчетата и зелените еуглени и ти е било възложено като поръчение да ни осветлиш по темата, но следващия път ги посъветвай да не си губят времето, а да си обезмиришат малко блатото, след като разкарат стария диван с лайняните възглавници.

Идеята за Балзак беше, че красотата не е от първостепенно значение понякога - особено за мъжете. Той е притежавал интелект, умение да говори и да кара жените да се чувстват специални и единствени. Не е бил красив, не е имал пари, дори не е бил чистоплътен, но е можел да избира измежду най-големите красавици, а не е избрал такава.
На твое място не бих разправяла какъв урунгел е сегашната приятелка на бившия ти, доколкото видях и ти не си нещо особено, но ако, да речем, си в пъти по-добре от нея, първото нещо, което ще си помислят евентуалните кандидати е, че сумарният пакет от качества, който предлагаш ти, съдържа нещо много гнило, за да е предпочел другата.
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

аз имам мезонет. печеля по красота :D

на опашкатаааааааааа
 
Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Само не ми е ясно - бракуваните защо се бутат в А група? :lol:

Те това е... тамЪн да изплувам и някой ме натисне обратно в казана...
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Не може ли да е имал голяма и работлива пиЖка?..

Някой се е разгонил на ранинЪ 8)
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ани от централни бани, много рано си станала днес :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Хайде стига глупости. Красивите мъже били арогантни, грозните жени - злобни :) Всеки е различен и не може така да се обобщава. Освен това, за някои един е красив, за други друг. Всички имат различен вкус.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Хайде стига глупости. Красивите мъже били арогантни, грозните жени - злобни :) Всеки е различен и не може така да се обобщава. Освен това, за някои един е красив, за други друг. Всички имат различен вкус.

Не са глупости. Красивите мъже не е задължително да са скромни, но има вероятност много да им е писнало от кацащи ги всякакви и в един момент да станат гей-ове за по-лесно или да се оженят за всеки случай. Че то и ...таралалато писва в един момент, колкото и да са различни.
А за грозните, но пък работливи мъже (да уточним) не е проблем грозотата нито ръста дори (както виждаме от един популярен сериал за троновете), поради което и няма защо да се озлобяват, щом има как да компенсират и да ги ценят жените. Там меренето, или съревнованието е на едно по-различно ниво, свързано и с психология. И дори и да не са толкова умни някои от мъжете, но да са си извадили полезните изводи от общуването с жените и да са отделили време, за да ги опознаят, наистина могат да получат нещо ... незабравимо.
Докато с жените ... дори не ми се обяснява, а и темата не е за тях. Отделно, че не мога да говоря от името на грозните и сигурно си имат и хубави качества, злобата определено не е от тях. Парадокса е в това, че те не че искат да са злобни. С времето завистта като червейче дълбае ли дълбае ... Накрая си намират собствени основания и заживяват с фактите. Но желанието им да се докажат става по-силно. Как не с външност впечатляват, а с недостижимият си интелект. Дори не намират за нужно да се научат нещо елементарно- да готвят! Елементарно, защото това показва, че освен че можеш да се грижиш за себе си, но и за още някого, който вероятно ще нахраниш със сготвеното. А не да очакваш наготово. С какво си заслужил, някой да ти поднася палачинки или кекс? С това, че си интелигентна и добра и изкарваш повече пари от него ... Не мисля.
За вкус никой не говори. А за това трябва ли ни или не красив мъж. Независимо дали според вкуса на Мариус Куркински или черната Златка.
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

...не е проблем грозотата нито ръста дори (както виждаме от един популярен сериал за троновете)...

Аз пък в един друг сериал видях как един вълк бяга, и отгоре му падна 50 тонна скала и след малко му нямаше нищо, после и бомба избухна, стана на прах черен и само очичките му мигаха и след малко пак нищо му няма...

Значи казваш да се доверим на сериалите, особенно на по-популярните :)

Може да го ползвам за защита в съда, ако изхвърля кро от покрива...
 
От: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз си мисля, че съм грозен по принцип, но се смятам за не тъп.
Питах жената до себе си: "Аз хубав ли съм или съм грозен?"
Отговорът й бе доста противоречив:
- Когато искаш си хубав, когато искаш си грозен!

Аз лично си правя извод, че явно зависи от мен самия как ще изглеждам в очите на този отсреща и не е важна физическата красота за една жена. Кратко и ясно ;)

Това е много мазно женско измъкване. Все едно се страхува от теб и какво ще ти отговори. Нали не я поступваш от време навреме? Не че си лош, а така за дисциплина и да ти има уважението?
колко да зависи от теб самия? Ако се усмихваш прекалено и си мил и възпитан, няма да станеш красив. Най-много да те помислят, че си човек на розови хапченца.
Външния вид е много важен дори. Поне минимума, да се харесваш, за да не завиждаш на останалите.
За мен външния вид е важен. Нямам чак такова въображение и отчаяно да обезценя собствената си стойност, само заради добротата на някой или че ще ми говори бля-бля така че да се чувствам единствена на света. Последното с говоренето се учи, с четене и мислене, но нелицеприятен фейс трудно се облагородява.
Има приказка за красавицата и звяра, но дори и там накрая магията пак свършва 8)
 
От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз пък в един друг сериал видях как един вълк бяга, и отгоре му падна 50 тонна скала и след малко му нямаше нищо, после и бомба избухна, стана на прах черен и само очичките му мигаха и след малко пак нищо му няма...

Значи казваш да се доверим на сериалите, особенно на по-популярните :)

Може да го ползвам за защита в съда, ако изхвърля кро от покрива...

Днес съм в добро настроение и ще пренебрегна неглижирането от твоя страна на молбата ми!
Пойнта ми не беше на герой по принцип от сериал, а на грозотата за мъжете и как начините им за компенсация са други, без да е задължително интелекта.
Ти не беше ли хубав? Их начи. Тъкмо бях готова от тази вечер да те засънувам и сега ще излезе, че не си бил чак толкова ...

Не е нужно да изхвърляш никого от никъде. Да не трупаш лоша карма. Но винаги можеш убедително да я разкараш, така че тя да е виновна дори, без и да разбере, че е защото некрасива. Но знам ли. Може да си свикнал и да си я обичаш. Все пак и дете ти е родила, така че има смекчаващи обстоятелства да си завинаги с нея. Въпрос на избор как и с кого да живееш ;) (виж вица де!)
айде ще го напиша тук:
- попитали радио Ереван, кое е за предпочитане, да имаш красива жена, която да ревнуваш, че винаги може да ти изневери с приятелите ти, или грозна, но да си знаеш, че ще е само твоя?
Отговорили: А кое предпочиташ, да ядеш торта с приятели или лайно сам?

Въпрос на избор! Големите вменяеми хора със Свободна воля могат да избират, ако не си разбрал :twisted:
 
Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

...
- попитали радио Ереван, кое е за предпочитане, да имаш красива жена, която да ревнуваш, че винаги може да ти изневери с приятелите ти, или грозна, но да си знаеш, че ще е само твоя?
Отговорили: А кое предпочиташ, да ядеш торта с приятели или лайно сам?
...

Предпочитам да имам красива жена която да радва и приятелите ми, отколкото крокодил, който да ме е срам да показвам.
Да го духат ревнивите копелета!
ВРЕМЕ Е ЗА ОРГИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
 

Горе