Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Самия бивш признава и пред нея самата как не може милата да ми се опре не на миглата на красивите ми очи, да не говорим на образованията ми и възпитанието ми.

Стигнах до тук и не мога да спра да се хиля вече близо минута :lol: Тоя твоя бивш голям шегобиец ще излезе :)

Какво стана - май от рано си започнала с пиенето? Няма да успееш да идеш до Дубай, освен ако някой тлъст арабин на преклонна възраст не се смили над теб и не те вземе за пета съпруга или четвърта камила.
 
От: Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Предпочитам да имам красива жена която да радва и приятелите ми, отколкото крокодил, който да ме е срам да показвам.
Да го духат ревнивите копелета!
ВРЕМЕ Е ЗА ОРГИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

Това нали не е ... ирония? Наистина ли? Интересно. Уважавам ценителите :) Защото некрасивите разчитат именно на подобни страхове като горните, да не би да им изневерят красивите, и за това са за предпочитане.
Но една жена, ако те обича и веднъж ти се е доверила, може да бъде много по-вдъхновяваща, (в смисъл да те направи щастлив), от всяка некрасива, която ще ти е като домашен любимец, но никога няма да може да се насладиш с душичката си на това, че точно тя е до теб и точно нея прегръщаш и вдъхваш. И че е твоя.

Аз много обичам да давам един пример на една приятелка. Как все едно излизам да си търся ботуши. И страшно си харесвам някакви. Купувам си ги. Мои са. Точка. Имам най-яките ботуши на света и са мои. Няма такъв кеф ;)

А за бройката не пречи всичко да минава под ножа. Само да не се разбира от красивата жена, защото би те заболяло, ако реши че не си я заслужавал :)
 
От: Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Предпочитам да имам красива жена която да радва и приятелите ми, отколкото крокодил, който да ме е срам да показвам.
Да го духат ревнивите копелета!
ВРЕМЕ Е ЗА ОРГИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

Ей, подстрекател! 8)
Още от сутринта ли си се направил? Ми хайде :beer:, щом си казал! :wink:
Макар че като се сетя как галено представяш благоверната:oops:, се чудя що си мислиш, че ще те пуснем сам да участваш! Или мислиш да подкупиш фейс контрола? :lol:
 
Ей ще ми излезе име ей...
всъщност едно шише водка го пия около седмица и половина :)
 
От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ей ще ми излезе име ей...
всъщност едно шише водка го пия около седмица и половина :)
Въпрос от публиката:
"И на нас ни харесва студения чай от дългия остров, но не каза колко текила, ром и джин отиват за същия период"
Твоята пропорция друга ли е, че ние слагаме по равни количества от всичко?!! И каква бутилка, от тези дето после вкарваш цяло корабче вътре ли?:shock:
 
От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Въпрос от публиката:
"И на нас ни харесва студения чай от дългия остров, но не каза колко текила, ром и джин отиват за същия период"
Твоята пропорция друга ли е, че ние слагаме по равни количества от всичко?!! И каква бутилка, от тези дето после вкарваш цяло корабче вътре ли?:shock:

Какво толкова написа, което не би написал трезвен?
И какво, ако е пиян или почерпен? Лошо за манипулируемите, които се подават на изкушения, да загърбват грозните, но кротки половинки за сметка на красивите, но несигурни в чувствата им.
Понякога смелостта или някога смелостта е била качество, а не недостатък ;)

Амон, що се мъчиш с тази водка. От една постановка "Величието и падението на Стамболов" се казваше : Водката е депресарско питие. Навежда и предизвиква тъжни мисли за душата. Вино трябва да се пие! То развеселява и раздвижва кръвта!

Така или иначе, аз съм щастлива трезвеничка от седмица 8) и вече не могат да ме "цакат", че съм зависима, ерго неадекватна или некомпетентна.
Наздраве за издръжливите :beer: и ценителите на Красивото! Красотата ще спаси света! :twisted:
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз пък не искам красива жена, щото е много изморително. Имах веднъж една такава приятелка, много ефектна, която всички заглеждаха и сваляха и постоянно се въртяха куп паразити. Беше много готино да излизаме и да виждам завистта в очите на другите балъци, ама не си струваше разправията и винаги да се чудиш няма ли да се появи някой по-готин. Нали нема по-пич от мене туй ясно, ама все пак много нерви, молове, шитове. Не ми требват такива работи повече :D
Такова, жената не е за показ, а за да има някой близък, на когото да споделяш всичко - и хубавото и лошото. Ама всички са тъпи курви и не струват, предатели са жените и тва е :twisted: :D
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Имаше един лаф, хубава картина на стената не стои, та същото е със жената :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

...
Такова, жената не е за показ, а за да има някой близък, на когото да споделяш всичко - и хубавото и лошото. Ама всички са тъпи курви и не струват, предатели са жените и тва е :twisted: :D

Какво пречи да е красива и пак да ти е близка и да си споделяте и да се разбирате?

Не всички са тъпи курви има и интелигентни, а че всички са курви, ние това го знаем. Но природа.
За предатели може да поспорим и анкета да направим, или да приложим достоверен източник с проучвания, колко процента от жените са предавали и дезертирали и колко от мъжете?
Но пък предателството пак няма общо с красотата. За да спечелиш и да имаш красива жена, която да не те "измаря" толкова със съмнения, дали си достоен и няма ли да те замени с някой по-добър зависи само и единствено от теб. Колко силно я искаш. Но така че и тя да го разбере. Как липсата й ти причинява физическа болка, а присъствието й изпълва всяко кътче на сърцето ти с топлина и сладост. Ако ти харесва студа и тишината никой няма да те спре.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз пък не искам красива жена, щото е много изморително. Имах веднъж една такава приятелка, много ефектна, която всички заглеждаха и сваляха и постоянно се въртяха куп паразити. Беше много готино да излизаме и да виждам завистта в очите на другите балъци, ама не си струваше разправията и винаги да се чудиш няма ли да се появи някой по-готин. Нали нема по-пич от мене туй ясно, ама все пак много нерви, молове, шитове. Не ми требват такива работи повече :D
Такова, жената не е за показ, а за да има някой близък, на когото да споделяш всичко - и хубавото и лошото. Ама всички са тъпи курви и не струват, предатели са жените и тва е :twisted: :D

Не си дорасъл финансово д'ге! :DОще имаш пачки да трупаш явно - като дорастеш те ще ти се молят, не ти на тях. Прав ли съм или да? :D
 
От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Така или иначе, аз съм щастлива трезвеничка от седмица 8) и вече не могат да ме "цакат", че съм зависима, ерго неадекватна или некомпетентна.

Пак си неадекватна - надявах се да е от алкохола, но работата явно е зле. Някакви психични заболявания в рода имате ли?
 
От: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Не си дорасъл финансово д'ге! :DОще имаш пачки да трупаш явно - като дорастеш те ще ти се молят, не ти на тях. Прав ли съм или да? :D

което си е така, си е така :D
 
От: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

което си е така, си е така :D

Сред повече, изборът ти ще е по-труден. Дори да имаш пари, може никога да нямаш, това което наистина заобичаш ;)
Парите са важни, но не са достатъчно условие.
Ти на грозните и богати жени молиш ли им се?
 
От: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Сред повече, изборът ти ще е по-труден. Дори да имаш пари, може никога да нямаш, това което наистина заобичаш ;)
Парите са важни, но не са достатъчно условие.
Ти на грозните и богати жени молиш ли им се?

ако има, да ми пишат, ще измислим нещо :D
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Алтернативно:

Защо ви трябва красива жена!!!

1. Мисли само как да ви задоволи.
2. Красотата никога не граничи с интелект (с две думи ще мълчи)
3. Ще се съгласява с вас, за всичко и няма да ви противоречи.
4. Като и кажете хайде да си лягаме, няма да си мисли да се скрием само под завивката.
5. Сутрин, ще ви погледне и страстно ще ви изпрати да поработите.
------------------------------------
Другите точки важат за кифлите, дето не ги понасям с силиконови цице, джуки и тем-подобни....
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

И от мъжка и от женска гледна точка опира не до красота а до секс
Мъжът търси красива секси домакиня да му удовлетворява секс нагона но и да може да си каже нещо от време на време и да може да готви, а жената търси богат голям чеп хем да и уйдисва на капризите хем да я даяни като магарица
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

... ..
6. Като ви изпратят на работа... си ебало кефа после - я с тоя, я с оня.. :lol:

Обаче общо взето почти всички точки са ти НЕ верни.. затова и търсиш целивки. Една жена, когато е интелигентна, може да накара правилният мъж с пари да я преобрази от крава в теле. Тогава се получава едно красиво и умно влюбено създание.
Алтернативно:

Защо ви трябва красива жена!!!

1. Мисли само как да ви задоволи.
2. Красотата никога не граничи с интелект (с две думи ще мълчи)
3. Ще се съгласява с вас, за всичко и няма да ви противоречи.
4. Като и кажете хайде да си лягаме, няма да си мисли да се скрием само под завивката.
5. Сутрин, ще ви погледне и страстно ще ви изпрати да поработите.
------------------------------------
Другите точки важат за кифлите, дето не ги понасям с силиконови цице, джуки и тем-подобни....
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Пак се натиках рано, сори.. Така си изразил точките, че се опитваш да мислиш вместо мен и ме обърка, защо ми трябва красива жена, и тъй като на мен не ми трябва красива жена (не на всяка жена), тъй като съществуват и хора с принцип, разтълкувах посланието ти погрешно.
Когато ми е било времето да се забавлявам с кифли, съм се забавлявал. Сега искам да се забавлявам с по-интелигентни пички, по възможност красиви (ако не са, няма да се забавлявам с тях) :)
 

Горе