За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

За колко време ще сглобите такъв сайт

  • 2 часа

    Votes: 92 46.2%
  • 2 дни

    Votes: 69 34.7%
  • седмица

    Votes: 19 9.5%
  • месец

    Votes: 19 9.5%

  • Общо гласове
    199
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Summy еми толкова - 1 час и след това по 1 посещение на ден :) След това и половината индийци да хванете да ви правят линк билдинг и сео и мео и брайзинги и масктруфъри и ... ( куулайс е много по-добър от мен в използването на думички, които никой не разбира ) повече от 500 посещения не могат да ви докарат :)

А въпроса е доста относителен защото 16 странички могат да съдържат и 16МБ текст - а това трудно се форматира с notepad дори и 1 седмица (samo <br /> -тата и <p> -тата не можете ги написа за 1 ден, ако трябва да го оформяте като хората тези 16МБ)

затова - "Бавно ... но славно..."
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

е може с един цсс и див таг :p
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Към 2 часа сигурно
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

За 2-3 часа ще го сглобя, но после около 1 ден ще тествам за бъгове и т.н. :)
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

За 2-3 часа ще го сглобя, но после около 1 ден ще тествам за бъгове и т.н. :)
Здрасти и добре дошъл тук. Приятен престой и добро включване - за ден и няколко часа ми се вижда Ок. Определено ще е нужно време за изчиатване на бъгове и грешки - все пак говориме за професионална направя. А не да се отбие номера.:wink:
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Ден - два (работни 8 часови) или най добре 10 часа със всичко на 100%.
Другото ми се струва малко доста прибързано.

Ама за 1-2 часа и после колко за бъг фиксинг :)
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Личи си кой прави сайтове и кой не
@Матеев има skills, не се съмнявам в него
всички други казали 2-3 часа и под това е абсурдно, една страница да я копи - пейстнеш, на нагласиш снимката ( или снимките ) и малко форматиране на текста може да отнеме 5-6-10 мин ( грубо 10 мин ) x 16 = 2.6 часа само контент, като имате на предвид, че трябва да търсите къде се пише контента, File -> Create New, да пишете мета тагове, дескрипшъни, дрън дрън май отиде повече от 5-6 часа а?
Пък и аз бих го направил динамичен сайта ;) Т.е. 30-40 мин за CMS + 2.6 часа вкарване на контент
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

самия зададен въпрос е неуместен. все едно за колко време ще си наебеш гаджето.
Ами зависи, може да свърша и за 3 мин, може и 3 часа маратон.

ето това е най-добрия отговор в темата:

Ами не знам :)
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Не повече от два дена. Нямаше просто нищо, което да казва по - малко от два дена :) Но толкова, ден и нещо е напълно достатъчен, за да може да се тества и под различни баузъри
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

леко да не се пресилиш само :d
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Да, този пул стана смешен вече.:) Доста талантливи хора има тук...за което може да се радваме. Супер че всеки дава времето за което наистина може да сглуби един сайт.
 
От: Re: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

За пред клиенти - месец :)
Иначе 2 часа

Това за пред клиентите е повече от задължително :)

Иначе ако ще се изпипват детайлите като хората, а не да се претупват нещата 1 ден е най-нормалното време за което биха могли да станат прилично, е аз мога за толкова де, като гледам хората могат и за секунди. Между другото търсим такива хора - предлагаме добра заплата - пишете ми! :lol:
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

в нашата фирма дизайнерите с CMS-а, дето го човърках правят такъв за 2-3 дни from scratch. За това време правят чернова на дизайна, обсъждат го с клиента, корекции докато не се навие, после slicing + HTML, врзъзва се CMS-а и се попълва съдържанието, след което се регва в Google. Машини са тия немци, няма майтап
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

значи гледам мненията и искам да кажа на хората дето им отнема по 20 секунди на страница че иксам да ги наема - плащам на час доста над средното заплащане... единственото условие е да сглобяват по 120 страници в час...
 

Горе