Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
И стана засмях тогава.
Да си вземеш шапката и да тръгнеш нанякъде , това е то да се управлява, но не и държава......
Да, ама си изкара мандата до край. Все едно е нещо нормално като управление на държава. Не че сегашния клоун не го прави от дивана и пише във фейсбук статуси като ученичка в тиин годините си за всяко нейно състояние. :) Според мен щом човек няма смелостта или адекватността да си изпълнява служебните задължения на своето място определено за това, няма място като цяло на политическия небосклон.
 
Ти си направо за политик, но може би е от модераторството.
Според мен е странно да се приема за нормално и допустимо да си и в управление и в опозиция.
Звучи ми шизофренично.
 
Последно редактирано:
ИТН са пътници ако има избори на есен, може и да влезат в НС но с минимален брой депутати. Та от тази гледна точка сегашните депутати от ИТН дали ще искат така лесно да се откажат, мисля си че още от тях ще напуснат Слави и ще подсигурят мнозинство на сегашните управляващи
 
Не съм съгласен за ИТН, те спечелиха най-много от всички партии от тази 4-на коалиция и мисля, че горе-долу ще си запазят гласовете за разлика от другите 3 партии. Първи се махнаха от потъващия кораб и казаха "Край". За разлика от БСП и ДБ, които са изцяло противоположни партии, но правят всичко и са готови на всичко, за да се задържат на власт, но те избирателите им го видяха и ще ги накажат на избори. Да видим, обаче дали и кога ще има избори.

По-скоро е странно за тези, които се отцепиха, че сега ако падне правителството ще се окаже, че за още 1-2 седмици във властта са си жертвали мястото в следващото НС. Но предполагам са били доста добре заплатени, отделно част от тях имат персонални цели за изпълнение и затова са сложени на определени постове. При тях няма избор, трябва да ги изпълняват, без значение как, че иначе лошо.

Със сигурност ДБ няма да влязат, според мен, а БСП ще покажат още по-лош резултат.
Очевидно, обаче все още много хора подкрепят ПП, което за мен е странно. Младите явно още не усещат кризата и и нфлацията по джобовете си, но то нормално в София са най-високите заплати. Все пак си мисля, че тази зима всички ще я усетим. И цената на "евтиния" американски газ също ще се усети.
 
ИТН/ дори и името не им отива / им свършиха сценариите в случая и не се знае утре на какво още ще каже "край"´
 
Последно редактирано:
Не съм съгласен за ИТН, те спечелиха най-много от всички партии от тази 4-на коалиция и мисля, че горе-долу ще си запазят гласовете за разлика от другите 3 партии. Първи се махнаха от потъващия кораб и казаха "Край". За разлика от БСП и ДБ, които са изцяло противоположни партии, но правят всичко и са готови на всичко, за да се задържат на власт, но те избирателите им го видяха и ще ги накажат на избори. Да видим, обаче дали и кога ще има избори.

По-скоро е странно за тези, които се отцепиха, че сега ако падне правителството ще се окаже, че за още 1-2 седмици във властта са си жертвали мястото в следващото НС. Но предполагам са били доста добре заплатени, отделно част от тях имат персонални цели за изпълнение и затова са сложени на определени постове. При тях няма избор, трябва да ги изпълняват, без значение как, че иначе лошо.

Със сигурност ДБ няма да влязат, според мен, а БСП ще покажат още по-лош резултат.
Очевидно, обаче все още много хора подкрепят ПП, което за мен е странно. Младите явно още не усещат кризата и и нфлацията по джобовете си, но то нормално в София са най-високите заплати. Все пак си мисля, че тази зима всички ще я усетим. И цената на "евтиния" американски газ също ще се усети.
Точно че София взимат по 4-5 бона "ИТ" "специалистите" дето са модератори на контентите и затова не усещат още.. Отделно много се източва и от стартъпите дето са сигурно пак нови фирмички на ИТ сектора и затова са на протестите :)
Отделно слушах че имало хора миналата година на протестите платени.. много хора.. разправяха след работа след 5 часа дават по 20-30 лв на човек излизаш на разходка с децата с кучето и си там.. кво да правя вкъщи викат .. седиш и взимаш пари.. 3 месеца всеки ден по 20 лв :) ей ти протестъри :0
 
Петролът поевтинява последните няколко дена и скъпия и евтиния у нас се вдига всеки с по 5-10 стотинки иди разбери.. сигурно е заради войната
 

Тая снимка е правена от малоумни за малоумни и, виждаме, че те се включват навреме.

Как точно Путин дърпа конците на политиците в България? Нема значение, че лансираме пълен нонсенс, важно е като се насерем, да омажем другите, за да се изкараме чисти.

По снимката:

Радев в момента е на ''три морета'' - антируски форум;
Корнела си затвори очите и устата за пращането на оръжия в укро-кенефа;
Янев: НАТО е България - България е НАТО;
Тиквун: най-големия лизач на щатски гъзове, който ще се коалира само с партии, които декларират, че Путин е агресор;
Слави: ИТН гласува За военната помощ за укро-кенефа. Балабанов пъв се курдиса да ходи с Про100 в украйна, за да цунка задника на Зеленски;
ДПС - гласували За военната помощ за укро-кенефа. Като цяло интересчии, създадени от Америка;

Единствено Костадин можем да го свържем с Кремъл, но той не е в управлението и трудно ще бъде.

Прави впечатление, че умно-красивитетът не е никак умен, щом създава и лансира подобен Shit. Тъжно, жалко и плачевно е положението.

Вкопчили се във властта по-здраво и от тиквун преди 2 години. Имат поръчки да изпълняват. Ще изгубят потупване по рамото от дедо Алцхаймер.
 
На мен цялата политическа ситуация ми харесва. Казвам го без никаква ирония. Вече открито се говори за проруски и проамерикански партии, а пробългарски няма. Открито си казват едни на други, че са мафия. Безпринципни правителства - леви и десни в коалиция само за да са на власт. Даже и безпринципни протести - Възраждане с ДПС. След този цирк ако все още хората им вярват не знам какво трябва да се случи, за да нямат тези крадци фенска маса.
 
Единствено Костадин можем да го свържем с Кремъл, но той не е в управлението и трудно ще бъде.
По какъв начин е свързан с Кремъл?

От Кремъл досега не са давали особени индикации че инвестират в прокремълски партии/правителства в други страни.
Пример: Украйна, която име съседка и на всичкото отгоре им е чувствителна тема поначало.
Един Янукович, ако се смята за "инвестиция", видяхме че се оказа доста анемична инициатива.

При това положение, що някой си мисли че Кремълци ще се месят (освен символично) в политиката на България, за която не ги ебе особено последните 30 години?

Костадин просто обира русофилската част от населението - огромна ниша, която си остана празна в даден момент.

ТЛДР: Русия воюва с танкове, а не с партии и НПО-та.
 
По какъв начин е свързан с Кремъл?

От Кремъл досега не са давали особени индикации че инвестират в прокремълски партии/правителства в други страни.
Пример: Украйна, която име съседка и на всичкото отгоре им е чувствителна тема поначало.
Един Янукович, ако се смята за "инвестиция", видяхме че се оказа доста анемична инициатива.

При това положение, що някой си мисли че Кремълци ще се месят (освен символично) в политиката на България, за която не ги ебе особено последните 30 години?

Костадин просто обира русофилската част от населението - огромна ниша, която си остана празна в даден момент.

ТЛДР: Русия воюва с танкове, а не с партии и НПО-та.
Прав си. Коцето е просто маскиран европейкин в копейкин, за да събере русофилите. Има тайна любов със стабилна валута.
 
  • Like
Реакции: adi
Не съм съгласен за ИТН, те спечелиха най-много от всички партии от тази 4-на коалиция и мисля, че горе-долу ще си запазят гласовете за разлика от другите 3 партии. Първи се махнаха от потъващия кораб и казаха "Край". За разлика от БСП и ДБ, които са изцяло противоположни партии, но правят всичко и са готови на всичко, за да се задържат на власт, но те избирателите им го видяха и ще ги накажат на избори. Да видим, обаче дали и кога ще има избори.
И аз не разбирам тия бомбастични изказвания че ИТН били се самоубили, включително и от разни като Сашо Диков.

Просто видяха накъде духа вятърът и си направиха заявката за добър старт на следващите избори.
 
По какъв начин е свързан с Кремъл?

От Кремъл досега не са давали особени индикации че инвестират в прокремълски партии/правителства в други страни.
Пример: Украйна, която име съседка и на всичкото отгоре им е чувствителна тема поначало.
Един Янукович, ако се смята за "инвестиция", видяхме че се оказа доста анемична инициатива.

При това положение, що някой си мисли че Кремълци ще се месят (освен символично) в политиката на България, за която не ги ебе особено последните 30 години?

Костадин просто обира русофилската част от населението - огромна ниша, която си остана празна в даден момент.

ТЛДР: Русия воюва с танкове, а не с партии и НПО-та.
Беше казано в смисъл ''айде, да кажем, че..''. Естествено, че Кремъл не се интересува от България - нито като клиент, нито като потенциален политически партньор сме им полезни с нещо. Те си имат Индия, Латинска Америка, по-голямата част от Азия, Близкия Изток + Емиратствата.

Тая версия с Кремъл се лансира за пред жълтопаветните протестанти, защото е достатъчно опростачена, че да я разберат. ;)
 
И аз не разбирам тия бомбастични изказвания че ИТН били се самоубили, включително и от разни като Сашо Диков.

Просто видяха накъде духа вятърът и си направиха заявката за добър старт на следващите избори.
ИТН от всички управляващи последните 6 месеца излязоха възможно най-чисти. Казаха си за Македония и тва е, БСП и ДБ мълчаха, въпреки че се нарушаваха обещанията, които дадоха пред избирателите си, затова и ще загубят и го знаят. На Корни тва и е за последно и тя също го знае, хич не им се ходи, ще се борят да седят вътре и тва е.

ИТН загубиха избиратели първия път като бяха първи и не поеха отговорност да съставят кабинет. В момента излязоха много чисти, нямам познат, който е гласувал за тях и сега да не ги подкрепи пак. Даже и на мен ми станаха една идея по-симпатични като излязоха и казаха така и така, преговарят зад гърба ни и "ЧАО". Но за мен Македония е важна тема, за вас не знам как е.

В същото време БСП лъже избирателите си, че не изнасяме оръжие и те го виждат. Ако Корни беше мъж на място още тогава трябваше да каже "чао", ама не хайде да седим до последно, та тва ще ги досрине. Другите пък смешници ДБ - уж дясна партия само леви политики правят и с БСП управляват. И там поддръжниците им са супер разочаровани, отделно Атанас Атанасов и демокрация ох...

Обаче и след новите избори не знам какво ще се получи. Нито Герб, нито ПП ще имат достатъчно. Може все пак ПП да станат 3-ти, а Слави да бъде първи ще видим зависи кога са изборите и какво ще се случи дотогава. Но го казах преди 7-8 месеца, казвам го и сега колкото повече време тези управляват, толкова по-добре за ГЕРБ и толкова по-лошо за средностатистическия българин, който не е ИТ...
 
 
Прав си. Коцето е просто маскиран европейкин в копейкин, за да събере русофилите. Има тайна любов със стабилна валута.
Определено има тайна любов :)то просто без любов нищо не става
 
За кой ще гласувате, ако има избори ?
Може би от едната страна са ПП, БСП, Демокрстична България, а от другата са ИТН, ГЕРБ, ДПС и Възраждане (така чух, че били коалиция).
И то май не остана други партии освен оная новата възход, които пак трябва да са в коалиция.
Може ли да има коалиция между ПП, ГЕРБ и още някоя партия ?
Много критика, но да видим какъв избор имаме.
 
Последно редактирано:
За кой ще гласувате, ако има избори ?
Може би от едната страна са ПП, БСП, Демокрстична България, а от другата са ИТН, ГЕРБ, ДПС и Възраждане (така чух, че били коалиция).
И то май не остана други партии освен оная новата възход, които пак трябва да са в коалиция.
Може ли да има коалиция между ПП, ГЕРБ и още някоя партия ?
Много критика, но да видим какъв избор имаме.
ДПС и Копейкин коалиция? :)
 

Горе