Измама! Докладвайте тази страница

От: Измама! Докладвайте тази страница

Извода какъв е ? Правете бизнес само с доказали се потребители в предприемач :rolleyes:
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Ахх това противно пишллеме съм го мяркал много пъти има много страници, писал ми е много пъти на мойте страници да съм го направил админ пак той после на негови страници ще ме направи...даже 1 път исках да му купувам една страница, но се отказах защото искаше с банков превод, а на мен не ми се занимаваше....и добре че е станало така. Да И*а неговата мама ;)
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Момичето се казва Ангелина Костова Борисова. Той се представи за Георги Сергеев Борисов, даде ми дори ЕГН, което е нереално предполагам. Когато го попитах защо фамилията във ФБ е друга, той каза, че било прякор. С цялата си наглост пускат съобщение на страницата си, че я продават и хората пращат съобщения. За кратко ме направи creator и видях за какво става въпрос в админ панела. Освен него има още 4-5, с които явно са се разделили парите. Сигурна съм, че има и други излъгани.

Напълно е възможно да е на името на майка му (даже е по вероятно).
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Парите преведох по банков път на името на момиче, каза, че е сестра му.

Тогава пусни жалбата срещу сестра му/майка му, а не срещу него. В противен случай ще си измият ръцете като Пилат Понтийски и ще кажат, че отхвърлят жалбата като неоснователна, защото няма данни лицето да е взело пари от тебе.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

А на вносната бележка какво си писала , надявам се не е Захранване на сметка
 
От: От: Измама! Докладвайте тази страница

Това е уж ЕГН-то - 9204068220, не и изключено да е 91.., защото е роден на 4 април 1991 г.
С този линк не мога да проверя нищо, не знам как се прави


влезни тук - https://inetdec.nra.bg/pls/pub/home.html#/selectService:6,2,rep.HealthStatus.home
и провери егн-то, ако е валидно - с какво им е

а защо ти е дал егн? :mrgreen:
 
От: От: Измама! Докладвайте тази страница

Това е уж ЕГН-то - 9204068220, не и изключено да е 91.., защото е роден на 4 април 1991 г.
С този линк не мога да проверя нищо, не знам как се прави

9204068220
9104068220
Такива ЕГН-та няма.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Тоя заслужава да бъде бит и е*ан. Сега се сетих, че и на мене ми е писал преди време, но въобще не съм си играл да му отговарям. Пускай жалба в полицията и дано ти ги върне по-бързо.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Тоя е скандален... Доста хора са пропищяли от него, бях чел някъде мненията на доста излъгани на които им беше гепил страничките, уж искал да ги купува. Съответно и на мен беше писал дали си продавам страничките, ама такива като ги видя от 100 км са ми ясни.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

hm FESbuk за ко служи?
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Само като му видиш криминалната физиономия и може да стане ясно, че не е особено надежден. Щом не си писала захранване на сметка е добре :) Доколкото знам има вариант да си вземеш парите обратно. Отиди в полицията и после отскочи и до банката и обясни за проблема и дали няма възможност за съдействие. Изчакай известно време, докато всичко приключи и можеш да си го върнеш с доклад на снимките в профила. Прилича ми на скинар, така, че много вероятно е да откриеш снимка от която да лъха расизъм - репорт.

Съответно като гледам се е снимал с разни газови пистолети и треви и предполагам, че при репорт може и да им писна на FB и да му блокират профила.

Честно казано въпросната личност едва ли за пръв път се сблъсква с органите на реда така, че работата е 50/50. Или ще се стресне и ще ти върне парите или няма да видиш и стотинка от преведените пари. Силно се надявам да се оправят бързо и лесно нещата, че на никой не му е приятно да се занимава с подобни глупости.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

А този въобще пълнолетен ли е ?
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Прилича ми на скинар, така, че много вероятно е да откриеш снимка от която да лъха расизъм - репорт.
Блинки пусна една снимка дето е налапал масура, как пък ти заприлича на скинар :-o
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Хубаво е повече хора да разберат, че е измамник. Сега гледам на страницата пишат други заблудени като мен да купуват страницата. Исках да пиша на един да го предупредя,но той си е премахнал опцията за съобщения. Ще има още измамени за съжаление. Тоя си върти далаверите, а желаещи винаги има. Няма ли как да го спрем?





Само като му видиш криминалната физиономия и може да стане ясно, че не е особено надежден. Щом не си писала захранване на сметка е добре :) Доколкото знам има вариант да си вземеш парите обратно. Отиди в полицията и после отскочи и до банката и обясни за проблема и дали няма възможност за съдействие. Изчакай известно време, докато всичко приключи и можеш да си го върнеш с доклад на снимките в профила. Прилича ми на скинар, така, че много вероятно е да откриеш снимка от която да лъха расизъм - репорт.

Съответно като гледам се е снимал с разни газови пистолети и треви и предполагам, че при репорт може и да им писна на FB и да му блокират профила.

Честно казано въпросната личност едва ли за пръв път се сблъсква с органите на реда така, че работата е 50/50. Или ще се стресне и ще ти върне парите или няма да видиш и стотинка от преведените пари. Силно се надявам да се оправят бързо и лесно нещата, че на никой не му е приятно да се занимава с подобни глупости.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

То масура може и билков чай да е нищо не могат да му кажат за това.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

2-3ма на месец да се вържат ето ти ги 600 лв. хората работят за по-малко по 12 часа на ден.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Аххх как ги мразя такива лекета... Един път ме излъгаха така тук за подобна сума бях откачил и с още 5 човека директно в тях, за около месец някъде го издирих къде живее и като му казах че за тея пари момчетата зад мен ще излязат с всичко каквото им хареса барабар с тапетите от стените и плочките от банята точно след 3 дни парите бяха на лице.
 

Горе