Изпозастреляха се на България

От: Re: От: Re: Изпозастреляха се на България

А и най-логичното е ако я обича да я пусне на свобода. "Само аз заслужавам" ми звучи доста комплексарско. :)
"Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако се върне – твой е за винаги. Ако не се върне – не е бил твой никога…"
 
Re: От: Re: От: Re: Изпозастреляха се на България

"Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако се върне – твой е за винаги. Ако не се върне – не е бил твой никога…"
Ето това са добре казани слова. И е точно така. Другото е някакъв вид внушения и закърнени възприятия. :)
 
От: Re: От: Re: От: Re: Изпозастреляха се на България

Ето това са добре казани слова. И е точно така. Другото е някакъв вид внушения и закърнени възприятия. :)
Именно! И аз така мисля, пък и хората са го казали "На сила хубост не става!"
 
От: Изпозастреляха се на България

Абе да се трепат бре.
Колкото по-малко фрийкс от селско-балкански тип у държавата, толкоз по-добре.
Кат та избива на насилие, бий са ръкопашно ве!

Даже не знам като са е гръмнал, дали е сгънал, ама ако да - още по-добре. Понеже утре някой от нас случайно ще му зазяпа кифлата и оня ще извади пищофа...

Оня пишман-рокера - същата работа. Заслужава една наздравица че не се е учил да кара докато сме били наоколо.
 
Re: От: Изпозастреляха се на България

Абе да се трепат бре.
Колкото по-малко фрийкс от селско-балкански тип у държавата, толкоз по-добре.
Кат та избива на насилие, бий са ръкопашно ве!

Даже не знам като са е гръмнал, дали е сгънал, ама ако да - още по-добре. Понеже утре някой от нас случайно ще му зазяпа кифлата и оня ще извади пищофа...

Оня пишман-рокера - същата работа. Заслужава една наздравица че не се е учил да кара докато сме били наоколо.
А този красавец бил с взета книжка заради алкохол и след като му я върнали на 20тия ден....плес с 150 км/ч на Цариградско. При него е било въпрос на време да се пречука. Народа яко е затъпял последно време.

А аз се чудя защо и телевизията ни се е сдухала толкова. То на прости хора какво да им приказваш? :) Ако съм се отчаял. Аз су чудя кога ще станем много по-голямо общество тук и да си говорим за бизнес и креативни неща, и в същото време ги гледам какви кретении се случват. Днес съм сигурен, че пак ще има нещо, което е за червената книга, като рядкост и простотия.
 
От: Изпозастреляха се на България

Сега четох във вестника, че девойчето било 16 годишно. Тези са си изпили мозъците - това 16 годишно момиче, кой знае колко ще ги смени след тези двамата. Ама язък за тях, че млади хора са - животът е бил пред тях!
 
От: Изпозастреляха се на България

Даже не знам като са е гръмнал, дали е сгънал, ама ако да - още по-добре. Понеже утре някой от нас случайно ще му зазяпа кифлата и оня ще извади пищофа...
Още не е, ама шансовете му били почти нулеви.
 
От: Изпозастреляха се на България

Аз лично не вярвам много на историите по медиите ... манипулация. Преди ако не пишат кво кажет болшевиките - у милицията и после ни вест от теб ни кост, сега ако не пишеш каквото ти нареждат - няма пари... :/
Всяка медия, различно пише по случая,а ходи им вярвай...
 
От: Изпозастреляха се на България

Кофти работа, то всичко според мен идва от обстановката в страната, от възпитанието и изродяването на ценностите. Имам чувството, че освен, че половината население вече е 'малцинствено', има много луди, изкрейзали хора в резултат на това, което се случва, няколко процента без и аз не знам как да го нарека едно такова чудо като природна интерлигентност и като се добави политико-икономическия микс и екзогенни фактори, хм, става картина, която оживява и води до много инциденти като вчерашния. Мъчно ми е само, че много от хората в България, умни и любознателни, както всички тук, ще им писне един ден и ще потърсят щастието на друго място дори и през насълзени очи да виждат красотата и разрухата на родината. Всеки откача от време на време, но е въпрос на принципи и ценности да запази някои неща вътре в себе си, а не да се поддава на низши страсти. Мир на праха им и Бог да им прости!
 
От: Изпозастреляха се на България

Сега четох във вестника, че девойчето било 16 годишно. Тези са си изпили мозъците - това 16 годишно момиче, кой знае колко ще ги смени след тези двамата. Ама язък за тях, че млади хора са - животът е бил пред тях!

Аз си мислех, че е било жена.. а то какво.. - някаква пикла ...
човека си съсипал живота заради нея...
 
От: Изпозастреляха се на България

Може да е била надарена.
Дори и така да е, трябвало е само да се поогледат наоколо и щяха да видят много девойчета и по-красиви, и по-надарени.
 
От: Изпозастреляха се на България

Дори и така да е, трябвало е само да се поогледат наоколо и щяха да видят много девойчета и по-красиви, и по-надарени.
Забравих, че ние мъжете не умеем да гледаме, където трябва, според жените, а всяка жена има различно мнение по въпроса.
 
От: Изпозастреляха се на България

Дори и така да е, трябвало е само да се поогледат наоколо и щяха да видят много девойчета и по-красиви, и по-надарени.
Епа това на мъжъ си би ли го прошепнала?
 
От: От: Изпозастреляха се на България

Със сигурност не толкова, че да си струва да умреш за нея :wink: само ц*ц* не стигат .. :arrow:
Съгласен съм. Освен ц*ц*, жените имат и други прелести, за които си струва да извадиш патлака.
Пистолета, исках да кажа.
 
От: От: Изпозастреляха се на България

Съгласен съм. Освен ц*ц*, жените имат и други прелести, за които си струва да извадиш патлака.
Пистолета, исках да кажа.
Твърде надарените често са атачнати към някой дето си мисли че трябва да извади пистолета ако почувства че съществуващата релация е застрашена.
Или пък носи към 50 кила излишна мускулна маса и да го убедиш че това не го прави нито красив, нито умен, нито боеспособен, би отнело доста физически усилия и най-добре просто да извадиш твоя патлак...

ПС: Айде почнете някоя нова тема че таз не мий на интелектуалното ниво...
 
От: От: Изпозастреляха се на България

ПС: Айде почнете някоя нова тема че таз не мий на интелектуалното ниво...
(select substr(field_val_8,7,4) from flexcube.CSTM_CONTRACT_USERDEF_FIELDS where contract_ref_no=a.contract_ref_no) gratis_date_y,
h.amount_due monthly,
'descr',
(select no_of_schedules from flexcube.LDTBS_CONTRACT_SCHEDULES k1
where k1.contract_ref_no=k.contract_ref_no
and k1.component='AMORTISE' and k1.frequency='M'
and k1.version_no= (select max(version_no) from flexcube.LDTBS_CONTRACT_SCHEDULES
where contract_ref_no=k1.contract_ref_no
and component='AMORTISE' and frequency='M')) payment_period,
(select TO_CHAR(a1.maturity_date,'DD') from flexcube.ldtb_contract_master a1
where a1.contract_ref_no =a.contract_ref_no
and a1.version_no= (select max(version_no) from flexcube.ldtb_contract_master
where contract_ref_no=a1.contract_ref_no)) payment_date_d,
 

Горе