Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

За сметка на това, мога да споделя отлични резултати от добре правеното СЕО.
Ето примерен резултат от ъпдейта. Освен, че последният ъпдейт се отрази отлично, и до тогава вече бяхме постигнали съществен резултат от -200 до втора-трета страница и дъното на първа за около месец иНФИНИТИ

ranktracker-08.03.13.jpg
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

След Пандата не трябваше ли да мине и Пингвин? Де остана това животно?:)
 
От: От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

След Пандата не трябваше ли да мине и Пингвин? Де остана това животно?:)

Лошото време и бурните ветрища явно го бавят...
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Как мислите след последните ъпдейти дали е плюс, ако се съдържа основната ключова дума в домейна или вече не стоят така нещата. Говоря за домейн на латиница, не от тези на кирилица? Че съм намислил да пускам нов сайт, то се е видяло, че стария ще си остане наяден от животни :D А сега искам да изпипам всичко, а тази работа започва с домейна.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Според мен няма проблем ако има една ключова дума в домейна. Примерно ако е от вида yourbandkeyword.com. Преди 2 месеца пуснах такъв сайт и за сега сичко е ОК.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Например, ако искам да правя магазин за дрехи и пусна домейн gotinidrehi.com? Помни се лесно и има дрехи в него, но не знам как гледа гугъл на това точно в момента.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Например, ако искам да правя магазин за дрехи и пусна домейн gotinidrehi.com? Помни се лесно и има дрехи в него, но не знам как гледа гугъл на това точно в момента.

Няма да имаш проблем. Бидейки онлайн магазин, се предполага, че повечето анкъри ще са "Онлайн магазин за дрехи", "Онлайн магазин за готини дрехи" и т.н. имаш едно съвпадение в името на домейна и то е "дрехи" - нищо нередно и преоптимизирано няма тук.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Имали някаква информация, за трудно класиране(спам) на сайтове с ключови думи в домейна, говоря за домейни на латиница.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

ТУК младежа споменава, да не се разчита на ЕМД-та, ТУК (видеото бе коментирано в тази тема) господина показва в определена ситуация какво правят ЕМD-тата.
Какво ще решиш - зависи от теб.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

не знам, колеги панда ли е пингвин ли е, еб*-ми мамата за последните 10 дни
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Ай сиктир вече! Бях се върнал(не където бях ама все е нещо) сега пак некви диви размествания и що да не го отнеса пак аз? :(

Изпаднал съм от втора на трета страница(бях се запътил за първа ама найсе). Туй ся панда ли е какво е?
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Сайтовете танцуват като пияна девойка в чалготека на песни на Азис. Гледам един мой сайт се отмята от 1 на 10 страница, после от 10 на 3, после от 3 пак на първа... кво става направо не знам :D
Май са му дали на бота на гуглето няква много менте трева :D
 
От: От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Ай сиктир вече! Бях се върнал(не където бях ама все е нещо) сега пак некви диви размествания и що да не го отнеса пак аз? :(

Изпаднал съм от втора на трета страница(бях се запътил за първа ама найсе). Туй ся панда ли е какво е?

Ще те върне, денса е голям, и аз не ги знам какво правят ама и при нас яко денс има.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Не е денс при мен ами май си е живо изпадане. :(

Некви съмнителни линкове два броя се появили от някъде - банирах ги. Бахти тъпите алгоритни бахти простотиите...
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Да бе...точно сега ще почна и линковете да дебна за да угодя на "алгоритъма", няма начин!
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Да бе...точно сега ще почна и линковете да дебна за да угодя на "алгоритъма", няма начин!

Аз за какво псувам? :) Ама като ме събарят кво да правя?
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Аз май ще стана пак дарт вейдър, че ми писна от простотиите им.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Лично аз съм му надал игнор и баш ми дреме на дедовия кво мисли алгоритъмът му по въпроса. Няма да падна толкова, че да си хабя и времето и нервите за измислените му комерсиални постановки. Така или иначе, колкото и да се мъчиме, винаги ще има обяснение (от негова страна) защо след като не си плащаме искаме да сме в предни позиции (разбира се неофициално и завоалирано)
Доказал съм поне 20 пъти, че алгоритъмът няма нищо общо с лансираните мерки за качество в търсенето и поне за мен съм си и чист и спокоен :)
По-добре да свикна да съм независим от него от сега, защото ако имам добър проект, който вече е станал зависим и посредствен от него, наистина ще бъде много жалко и разбира се пагубно за проекта в момента в който започне изнудването :wink:
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

По-добре да свикна да съм независим от него от сега, защото ако имам добър проект, който вече е станал зависим и посредствен от него, наистина ще бъде много жалко и разбира се пагубно за проекта в момента в който започне изнудването :wink:

Е, и аз и още доста колеги го изживяхме :), не дай боже никому.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Пак тука питам, да не отварям тема, според Вас блог към магазин как е по-добре да бъде blog.saita.com или saita.com/blog/?

Дано тоя път успея да се харесам на гугъл, че ми писна вече, колко пари, нерви и време загубих заради него...
 

Горе