Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Някой би ли предложил тема с висок CTR за Уордпрес или готова система за сайт за забавни снимки.
Наясно съм че при този тип сайтове CTR е ниско. Ще съм благодарен ако хората с опит споделят какво е подходящото разположение на рекламите.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

@redrum искаш да кажеш, че 99% от хората няма да игнорират прикрит линк?
Все си мисля, че потребителите са се научили да не цъкат масово на bitly.com/asdasd adf.ly/asdasd и т.н.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да, ако двете страници са с еднакви имена, то тогава има опция да бъдат слети.

Благодаря ти за бързият отговор, от къде мога да намеря тази опция?Трябва ли да съм главен администратор и на двете страници?

п.п. Чета, че това може да стане само, ако двете страници са под 200 човека.Вярно ли е?
В момента страниците, които искам да слея са с 114 и 2250 likes.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Благодаря ти за бързият отговор, от къде мога да намеря тази опция?Трябва ли да съм главен администратор и на двете страници?

п.п. Чета, че това може да стане само, ако двете страници са под 200 човека.Вярно ли е?
В момента страниците, които искам да слея са с 114 и 2250 likes.
Само съм го срещал, но никога не съм го правил. Прочети какво пише в хелпа - https://www.facebook.com/help/249601088403018/
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

@redrum искаш да кажеш, че 99% от хората няма да игнорират прикрит линк?
Все си мисля, че потребителите са се научили да не цъкат масово на bitly.com/asdasd adf.ly/asdasd и т.н.
Мислиш или си го изпробвал? Аз съм го изпробвал и цъкат, но зависи какво ще им напишеш ;)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Мислиш или си го изпробвал? Аз съм го изпробвал и цъкат, но зависи какво ще им напишеш ;)

По-скоро зависи какво им обещаваш да ги чака от другата страна. Както ги научиш - така ще действат. Ако ги научиш да цъкат, ще цъкат. Аз съм пускал цензурирани снимки и линк към PPV сайт. Това го правех известно време. Веднъж пуснах само цензурирана снимка без линк, без да съм я качвам в PPV сайта и останах втрещен като видях коментар "WHERE IS THE GODDAMN LINK?!" :D
Както подсказва редрум - едно е да мислиш, друго е да пробваш :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

@redrum не съм пробвал. Гледам да стоя далече от фейсбук.
Просто знам от "друго място", че хората не кликат на прикрити линкове, очаквах и фейсбук потребителите да са поумнели малко.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте, на няколко пъти вече се опитвам като правя нови странички във фейсбук примерно на общност или за уеб сайт като целта ми е с тези странички да влизам в други фен страници с много фенове и там да коментирам като следователно някой може да влезе от моя коментар в моята страница и да привлека някой друг фен. Но проблемът е, че когато искам да харесам нещо или да коментирам от моята страничка в другата, не ми излиза като опция и не ми дава, единствено мога да споделям. Бях се отказал и решил, че това не може да стане, докато не видях в една голяма фейсбук страница, че под картинките има коментар точно от такава страница каквато се мъча да направя аз и се води Здравe/Красота и мярнах и друг коментар, който беше от страница с категория уеб сайт. Аз ли нещо не мога да разбера? Има ли някакъв начин да коментирам от моята страница в другите?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Опитай се първо да харесаш страницата. На мен ми дава, може да е някакъв бъг.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

@redrum не съм пробвал. Гледам да стоя далече от фейсбук.
Просто знам от "друго място", че хората не кликат на прикрити линкове, очаквах и фейсбук потребителите да са поумнели малко.
Безсмислено е да философтваш за неща с които не се занимаваш.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Явно аз нещо не мога да направя. Сега пробвах с една страничка на уеб сайт, която имам направена към моя личния профил и с нея мога да коментирам и харесвам други страници, а с други три странички, които са направени с обща парола и имейл, но не са прикрепени към никакъв личен профил не мога да харесвам, а само да споделям. От тази страница, която е към личния ми профил, ме е страх да харесвам и коментирам, за да не ми закрият профила.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ами направи си работен профил. Няколко мнения по-горе съм го написал.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

@redrum няма филосостване. Просто смятах, че потребителите са си потребители. Дали ще са във фейсбук или на друго място не вярвах, че могат да се държът различно.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аз имам едно питане, което предполагам, че е обсъждано във форума, но не успях да намеря достатъчно информация.

При добавяне на фенове, какви са безопасните граници за харесване на ден, примерно
Има ли разлика в цифрите за Страница и Група?
Има ли значение/разлика дали/колко е стара страницата или групата?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

@redrum няма филосостване. Просто смятах, че потребителите са си потребители. Дали ще са във фейсбук или на друго място не вярвах, че могат да се държът различно.
А как според теб се държат потребителите в туитър?
Безсмислено е да мислиш и изказваш мнение за нещо, с което казваш, че не се занимаваш.

Аз имам едно питане, което предполагам, че е обсъждано във форума, но не успях да намеря достатъчно информация.

При добавяне на фенове, какви са безопасните граници за харесване на ден, примерно
Няма такива. Но ако постовете ти стават много вирусни и получат голям брой отрицателен фийдбек от хората, които ги виждат, страницата ти може да бъде банната. Добавянето на фенове не е ок за страници от английската част на фейсбук, а и хората там са доста по-начетени. Тукашният фейсбук според мен е оставен на произвола на съдбата и общо взето много хора си правят каквото си искат. Другата част от въпроса ти не я разбирам.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Другата част от въпроса ми е, дали има някакво значение на колко време е страницата, когато се започне "Like" кампанията.

Общо взето, за момента нямам и фейсбук страници, които да налазвам по този начин, но съм решил да пробвам, затова и подпитвам.

Мисля да е нещо на забавна тематика, което да е и почти на автопилот.
 
Ако си направя 2 страници с по 30,000 фенове с еднакви имена. Ще мога ли после да ги слея в 1 обща? И дали това ще е добра идея?

Някой има ли връзки с човек от Facebook, който може да възстанови няколко страници. Давам Четирицифрена сума за СВЪРШЕНА работа!
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

А как според теб се държат потребителите в туитър?

Не е точно така - в туитър е ясно защо са такива линковете: за да се пести място, във фейса е друго, във фейса това се прави ако искаш да скриеш адреса на сайта.
 
От: Re: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ако си направя 2 страници с по 30,000 фенове с еднакви имена. Ще мога ли после да ги слея в 1 обща? И дали това ще е добра идея?

Някой има ли връзки с човек от Facebook, който може да възстанови няколко страници. Давам Четирицифрена сума за СВЪРШЕНА работа!

Не съм чувал за сливане на страниците, дори технически не знам дали е възможно, много се съмнявам, че има такава опция.

Възстановяване на страница, т.е. блокирана е и искаш да се отблокира ?
 
От: Re: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ако си направя 2 страници с по 30,000 фенове с еднакви имена. Ще мога ли после да ги слея в 1 обща? И дали това ще е добра идея?

Проверих из интернет и навсякъде пише, че страници по-големи от 200 фена не могат да бъдат сливани.
Вчера се пробвах по описания начин да слея 2 страници - едната 120 харесвания, другата 2300 и не успях.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.519344738085548.115926.452178758135480&type=3
 

Горе