Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Re: От: Re: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Не съм чувал за сливане на страниците, дори технически не знам дали е възможно, много се съмнявам, че има такава опция.

Възстановяване на страница, т.е. блокирана е и искаш да се отблокира ?
Не е само една много са :) , но са само на 2 профила.
Да блокирана е води се "Unpublished page"
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Не става тая работа Монев. Ако слееш такава и нормална ще замине и нормалната.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Има ли безплатен сървиз, чрез който да се шедулват съобщения за пускане, НО да не се вижда, че са пуснати през сървиз, както примерно е Hootsuit?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да, има вградена функция на фейсбук.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте,
Някой има ли днес проблеми с ФБ - не ми дава превю на постовете и изобщо не ги отразява....
Освен това от 2 дни някакви зверски спамове под почти всеки пост - потребителите коментират с линкове към някакъв айпад и според мен изобщо нямат представа,че коментират, а е някакво приложение което автоматично ги пуска, защото коментарите са еднакви. Някой има ли подобен проблем?
Мерси
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

И аз забелязах това със спама в коментарите относно безплатни I устройства.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Хвани му основните думи и го добави в спам филтъра на страницата. Така коментарите директно ще ги маркира като спам и няма да ги вижда никой.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

@redrum: Много благодаря, сега ще го направя :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

@redrum: Много благодаря, сега ще го направя :)
Имах подобен проблем с едни спамъри преди време. Но няма да напиша как можеш да излъжеш спам филтъра, за да не давам лоши идеи :p
 
Тези спамове с АЙФОНИТЕ дето са налазили фейсбука, не е ли добре за страниците?
Така потребителите пишат коментари по страниците ми.. и гледат снимки(уж).. следователно по-голям рийч ?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ако имаш налазена страница от подобно чудо, после сподели :)
 
Всичките ми страници са ги налазили тея шитни..
Те се насраха с тея айфони просто..

Който го измисли тва.. бая пара е налазалил :lol:
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Искам да питам как мога да разбера колко е срока на бан от фейсбук. Поствах снимки и коментари в чужди страници от профила на моята страница и сега ми забраняват да го правя както с профила на страницата,така и с моя личен.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

И аз имам питане @redrum: Малко по назад споменаваш за намиране на подобни по големина страници и размяна на постове. Това намалява ли по някакъв начин показателите на собствената ти страница (съответно и на другия), колко често е добре да се разменят постове? мерси
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте отново,

Искам да попитам в случай, че трафика към блога ще е основно от социални мрежи, възможно ли е съдържанието да не е уникално, като винаги се посочва източника? В правилата на адсенс не успях да открия дали може да се поставят реклами в сайтове с неуникално съдържание ?
Също от една страница да речем с 20 000 фена ориентировъчно какъв трафик може да докарва дневно - имам в предвид от тези закупените страници а не такава развивана натурално с течение на времето..
Знам, че трафика зависи от много фактори, колко често се поства, по кое време и т.н но ме интересува някаква съвсем ориентировъчна цифра от човек, който има наблюдение, за да знам горе долу каква страница ми трябва като за начало..

Благодаря
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Искам да попитам в случай, че трафика към блога ще е основно от социални мрежи, възможно ли е съдържанието да не е уникално, като винаги се посочва източника?

Запознай се със закона за авторско право. Това, че си взел от някъде новина и си посочил източника, не те спасява - ако нямаш разрешение да вземеш тази новина от сайта, от който си я взел, ако пожелаят ще те осъдят. Разбира се, вече има осъдени за кражба на авторско право.
За Адсенс следят дали в сайта всичко е копирано или не.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Искаш да кажеш, че страниците във ФБ Дори едни от най-големите и известни страници държат правата върху всички снимки който постват ?
Ясно, мислех, че ако се посочва източника няма проблем, но явно не е така..
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

За Адсенс следят дали в сайта всичко е копирано или не.

Нищо не следят, а и не ги интересува. Единствения начин да имаш проблеми с адсенс е ако някой пусне жалба през формуляра им за оплаквания и е носител на авторските права на съдържанието към което имат претенции. Няма друг начин да ти направят проблем. Какво ги интересува тях какво е съдържанието?
 

Горе