Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Незнам дали е само при мен, но вече като страница не мога да харесвам снимките си, новините или клиповете си, дори и коментарите на хората...:?

При мен няма проблем с това...сега пробвах
 
Как да филтрирам коментарите, щото МНОГО ми спамят страниците и много ме дразни вече това. С тея нови промени по фейсбук страниците изобщо не мога да намеря филтъра за лошите думи къде е.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

В настройки - page moderation.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да речем добавил съм 5 новини в сайта ми тази сутрин, кой е по добрия вариянт?
1.Пускам линк във ФБ след пускането на всяка една новина?
2.Изчаквам да стане по-късно през деня, след 19:00 когато повече хора влизат във ФБ и тогава да дам линкове към новините?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ето моите наблюдения, някой друг може да допълни:

Зависи от конкретни неща, събития, от таргета на страницата ти. Най-малко хора има в интервала 17-19,20 часа, понеже тогава се прибират от работа и гледат да свършат нещо у тях, или излизат по магазините след работа. Най-много хора има сутрин, след около 8 часа, бумът обикновено е до обедните часове, някъде към 11:30 почват да се ориентират за обедна почивка и до около 14 часа има малко хора, след това до към 17 часа също има много посещения. И после преди да си легнат, след 20 часа отново има много хора във фейса.
Това са мои наблюдения от страниците които имам и в които анонсирам. Но все пак никой не може да ти каже нищо, зависи си и от новините които искаш да анонсираш.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Пускай линковете надвечер - вечер, когато има повече хора. Пускай ги през 30 минути (минимум), за да не става голям спам.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ok.Благодаря за съветите, ще пробвам да пускам линкове във ФБ през половин час след 21:00 :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

21 може би ще е късно. Просто не ти знам аудиторията, най-добре става с пробване :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Мда, в следващите дни ще пробвам и ще пиша дали има ефект при мен :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте,

имам едно странно питане:

В дадена страница, под някой снимки в коментарите хората задават въпроси.

Модератора на страницата отговаря на запитванията, как мога аз като администратор да видя дали този модератор отговаря на всички, или "пропуска".

Искам тези модератори които се справят най-добре, да ги награждавам, за това е цялата работа.

ТОП ФЕН не ми върши работа, там се вижда само кой профил има най-много коментари, но какви са те и какво е коментирал не се вижда ...
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Не съм срещал подобно нещо :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да речем добавил съм 5 новини в сайта ми тази сутрин, кой е по добрия вариянт?
1.Пускам линк във ФБ след пускането на всяка една новина?
2.Изчаквам да стане по-късно през деня, след 19:00 когато повече хора влизат във ФБ и тогава да дам линкове към новините?
С новите анализи от Фейсбук се вижда кога феновете са ти онлайн, така че можеш и от това да прецениш кога да си пускаш постовете
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

С новите анализи от Фейсбук се вижда кога феновете са ти онлайн, така че можеш и от това да прецениш кога да си пускаш постовете

А къде точно пише, кога са онлайн?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Влизаш в новите статистики = Posts = When your fans are online

Иначе @спуд3р е прав, ама кой да се сети за тия нововъведения :rolleyes:
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Досега рових из новите Insights, но никъде не намерих къде е статистиката Talking about this. Намирам я единствено като направя следното Use Facebook as "въпросната страница" и след това "Home". Горе вдясно има Like, Talking и Reach. Ако не съм го видял в новите Insights нямам против да бъда тролнат :D
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аз нещо не успявам да стартирам "New Page Insighsts"... При Вас от първия път ли стана?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аз нещо не успявам да стартирам "New Page Insighsts"... При Вас от първия път ли стана?
Защо, какво ти дава?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Защо, какво ти дава?[/QUOT

Като вляза в статистиката ми излиза бутона "Try New Page Insights", като натисна на него ме пита дали искам да продължа от името на личния си профил съгласявам се, после ми дава началната страница на страницата, за която искам да го инсталирам, но статистиката си остава старата и същия бутон "Try..." си стои пак.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

И при мен беше така 2-3 дни и накрая се оправи.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

И аз да питам тук. Скоро ще пускам ново онлайн магазинче. Искам естествено и страница във фейсбук. Но от опита си съдя, че когато страницата се казвa "Онлайн магазин за играчки Sait.com" много малко хора харесват естествено. Единственият начин за привличане на повечко фенове е може би конкурс. За сметка на това, ако имаш страница с име "Клуб на успелите" или "Клуб на красивите" , макар и да слагаш същите снимки като в страницата на магазина, харесванията ще се увеличават доста по-бързо. Та се чудя дали да правя страница на сайта или по-скоро тематична страница, която да развивам и да направя евентуално по-голяма и същевременно от време на време да пускам реклами към продуктите. Не знам дали ще е толкова фатално, ако жертвам името на страницата да няма Saita.com за сметка на повече харесвания, а същевременно навсякъде като сайт на страницата си посоча магазинчето. Разбрахте ли ме? Какво мислите?
 

Горе