Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Днес 3 доста добри ордъра и трите фрауд :(
 
Re: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

varnaboy кофти случвасе сега има повече деклаинд нямат пари по картите макар че при тх големият натиск почва да отшумва...

Wisher утре ще ти дам повече инфо сега отивам на диско а ти разгледаи форума някои отговри ще намериш сам
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

coolice, аз напсоледък доста се ровя из форума, но до момента единственото, което открих като качествено "How to" е на E-Business във темата за Drop Shipping.
Съвсем наясно съм, че точно "How to" никога не може да се напише, защото всеки има свой собствен approach към тези неща, но все пак ... нещо като "How to start, possible approaches". Дори ако някой напише статийката, ще я преведа на английски, за свободно ползване по собствените ви блогове.

Guys,

Освен да ви попитам и следното noob-ско нещо. Регнах се в GB. Добре де, от там как си взимам линковете. Логвам се, след това click-ам на Affiliate Linking, отивам на сайта (забелязвам, че отзад стои ?GenBucksAccountName), намирам order page-a и започвам да линквам към него ли?

В смисъл това ли е начина?
 
Последно редактирано:
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Правилно си разбрал.Давам ти пример хттп://пенис-енларгемент.цом/?wisher

нещо такйова трябжа да изглеждам.Късмет и ако има нещо не се притеснявай да питаш.
 
Re: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

има го разбито на конкретни случаи например за темплеит

Помагайте за първия сайт на кешбърнърс че ГБ им деиндексора темплеитите от г

ето една схема подходяща за развитие на каъвто и да е сайт /блог незавсимо адсенс или афилиейт Моята адсенсе network

за тези с проблогове (най доброто решение за начинаещи) За всички които имат афилейт блогове с продукти след това ползваш преднта схема от адсенс нертурка
 
От: Re: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

има го разбито на конкретни случаи...

Оки, coolice, благодаря до някъде. За момента съм изчел 2 от 3 от темите, които даде. Остава да погледна това за блогинга.

Ако искаш да видиш какво имам предвид и с какво ми се занимава (пък ако те блазни, може и линкчета да разменим), драсни един ред на ЛС, ще ти пратя да видиш блога...
 
От: От: Re: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Оки, coolice, благодаря до някъде. За момента съм изчел 2 от 3 от темите, които даде. Остава да погледна това за блогинга.

Ако искаш да видиш какво имам предвид и с какво ми се занимава (пък ако те блазни, може и линкчета да разменим), драсни един ред на ЛС, ще ти пратя да видиш блога...

я драсни да видим дали ще измислим нещо за линк размяна ;) чакам пм
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

пиши ми на скайпа от профила
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Разбрах как става тест ордъра от една тема на coolice :)

пс;Днес отново фрауд ордъри и вече се чудя какво да си мисля...
 
Последно редактирано:
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Здравейте.
От няколко седмици чета за affiliate бизнеса и сериозно съм решил да ви ставам колега.Въпросът ми към вас е :
има ли някакви данъци които трябва да се плащат,трябва ли да се декларират тези пари и да се регистрирам като фирма( за маркетинг примерно).И ако мойе някой линк за тези работи.
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Здравейте.
От няколко седмици чета за affiliate бизнеса и сериозно съм решил да ви ставам колега.Въпросът ми към вас е :
има ли някакви данъци които трябва да се плащат,трябва ли да се декларират тези пари и да се регистрирам като фирма( за маркетинг примерно).И ако мойе някой линк за тези работи.

Обикновенно за физическите лица афилиейтъра удържа 10% за корпоративен данък или се попълва договор при който една част от данъка и осигуровките се плащат от афилиейтъра (рекламната мрежа) а другата от теб т.е. вторият начин е доста по бюрократичен. Ако имаш фирма тогава си плащаш данък според финансовият резултат който си постигнал лично на мен като рекламодател ми е по добре да работя с фирми, понеже няма данъчни проблеми.
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Здравейте.
От няколко седмици чета за affiliate бизнеса и сериозно съм решил да ви ставам колега.Въпросът ми към вас е :
има ли някакви данъци които трябва да се плащат,трябва ли да се декларират тези пари и да се регистрирам като фирма( за маркетинг примерно).И ако мойе някой линк за тези работи.


Изкараи парите и тогава мисли за данъците. 95% от захваналите се няма да изкарат кеш или ще изкарат смешен кеш със смешни програми. Ако случаино изкараш повечко ще си регистрираш една фирма някъде където данаците са малки.
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Запчвам.
Някой да знае affiliate за хранителни добавки?
Имам предвид не само тея за отслабване,а протеини, креатини и т.н. щото там ми е силата на мен.
 
Re: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

гб и кешбърнърс банерчета едно и три след вторит имат хранителна добавки за бодибилдинг... като за начало стават
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

"Blinky" може ли един мейл да ми пратиш на лично, 4е немога да пиша с това ограни4ение за 5 пост-а, а чак нова тема да пускам не бива, мерси
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Здрасти и добре дошла тук. Може да драснеш някое друго мнение на борда ми: Blinky. Ако не, да питаш в темата тук ако се отнася по въпрос с написаното в нея. С какво можеме да ти помогнеме и в частност аз? Приятен престой тук. ;)
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Здравейте искам да попитам 2 въпроса.Първия е гуугъл ботовете сами ли ти откриват сайта ,защото преди 2 седмици направих сайт но го няма в гуугъл ,и 2рия е мога ли да направя линка към продукта направо да ги препраща от там кадето плащат(примерно пайпал)?
 
Re: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

сами го откриват като следват линкове от други сайтове (трябват ти линкове) и да при някои програми можеш да линкваш директно до билинг пеиджа зависи от конкретната афилейт програма
 

Горе