Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

От: Re: От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Без лошо, че вижте какви неща се случват. Реших малко да подкрепя колегата, защото тия не си знаят мястото и попрекаляват. Само не знам защо Google им играе по свирката. Но пък и на тях им трябва още една пиявица, която да ги гони със съдебни решения и адвокатска сган.

Виж файлът 3998

За това внимателно. :) Вече все по-ясно става за какво си говори там. ;) Така, че внимателно. Явно ще се търка бая резултати, за да изтрият всичко лошо за себе си. Явно им е по-лесно така, отколкото да не правят глупости. :) :) :)

То те пък намерили кои хора да плашат все едно ние не можем да ги репортваме. :lol:
 
От: Re: От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Тази телевизия я избиват яки комплекси,най вече откакто изгубиха Господари на ефира.Мисля,че се притесняват от разходите по делото срещу тях от Маги Халваджиян и затова се опитват да изкарат някой лев от тъпото лайно което измислиха.Неразбраха ли,че голяма част от народа неможе да си позволи да ходи на кино и затова иска да гледат безплатно.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Някой има ли идея защо сериалите на БТВ изчезнаха от Замунда? Надали са ги стреснали, по-скоро са им платили. Но ако им плащат, защо правят предавания срещу тях?!?
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Доколкото знам агенти на btv имат администраторски права в замунда и си трият файловете, които ги засягат самостоятелно. Спартак седя години наред без никой да го бара, като го пуснаха по бтв екшън изчезна. Факт е че имат някаква договорка ... сега защо ги атакуват те си знаят.
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Някой има ли идея защо сериалите на БТВ изчезнаха от Замунда? Надали са ги стреснали, по-скоро са им платили. Но ако им плащат, защо правят предавания срещу тях?!?


Защото се опитват да внушат на потребителите, че торентите са лошите в тоя тоя измислен техен филм. Всичко в БУНАК ТВ е манипулация, специално за кампаниите им и разследванията им.
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Някой има ли идея защо сериалите на БТВ изчезнаха от Замунда? Надали са ги стреснали, по-скоро са им платили. Но ако им плащат, защо правят предавания срещу тях?!?

Те сериалите и предаванията им изчезнаха и от тубата и от вбокса, с изключение на снощното им предаване БОКЛУК РЕПОРТЕРИТЕ. Не искам да обиждам, но специално тая телевизия направо ме изкарва извън кожата ми.

Та ето го доказателството за пиар кампанията на БОКЛУК ТВ. щом още не са си махнали и тези видеа, значи това да стои да промива мозъци другото да го няма свободно.:lol:
 
  • Like
Реакции: Test
И в YouTube им изчезнаха нещата.За да може хората да ги гледат само през лайното.В p2pbg.com има списък със забранени за качване филми и сериали

Не само са ги махнали от там, но са изтрили и акаунтите на самите потребители качвали ги. Вместо да си имат интегрирани реклами, те от репортите си са махнали един канал, в който безплатно са се рекламирали. Умните компании интегрират лога, слогани и малки рекламни послания, докато глупавите трият. Това е разликата между правилно мислещи маркетинг стратези и аматьорите. Ще ги познаете от далеч. Друго, което ми идва на ум и можеха да направят е да преговаря, чрез доказване на авторство, да се интегрират реклами, за които можеха да договорят добри цени от даден рекламодател. Колко по-лесно се прави бизнес без хейт и злоба, а с трезвен разум. Да не споменавам, че имаха и опция да преговаряха с големите и не чак толкова големите канали, създадени от потребители - да риплейснат видеата с нещо тяхно, в което да тече реклама или поне едно линче към програмата или рубриката, което да вдигне и трафика. Не знам на кой какви заплати плащат там, но маркетинг отдела им много е заспал, когато става дума за Интернет реклама.
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Бърз преглед с гугъл показа, че нещата им ги има при пиратскиязалив. Да побат да ги изтрият там, че да гледаме сеир :D
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

От много време насам не съм се занимавал с с банери, но тази вечер реших да изпукам един напук на бтв. не знам дали се е получил добре, но за 30 мин. толкова :)
freeplay.png

Може да има и грешки (това ми е слаба страна). :)
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Интересното е, че БТВ се пази от това да не бъдат "окрадени" а примерно БНТ качваха сами сериала си "Под прикритие" във ВБокс7, че даже веднъж ми се случи един ден по рано да го гледам там, бяха направели нещо като предпремиера :) . Не мога да разбера какво мрънкат, в сериала нали си има продуктово позициониране - от там да дърпат кинти да покажат някакви цигарки, марки коли и т.н (както правеха в гореспоменатия сериал на БНТ). Така или иначе на рекламодателя не му пука дали ще му гледат сериала по телевизора или на компютъра. А телевизията пак драпа пари от рекламите в сериала.
 
От: От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Не мога да разбера какво мрънкат, в сериала нали си има продуктово позициониране - от там да дърпат кинти да покажат някакви цигарки, марки коли и т.н (както правеха в гореспоменатия сериал на БНТ). Така или иначе на рекламодателя не му пука дали ще му гледат сериала по телевизора или на компютъра. А телевизията пак драпа пари от рекламите в сериала.

Не се терзай да ги разбираш нещо което трудно се отдава на нормалните хора

Би Ти Ви е Милиционерска телевизия собственост на Красимир Гергов ченге от ДС, това ти стига да спреш да разсъждаваш по въпроса

Кажи му милиционер и повече не го обиждай:!:
 
От: От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Интересното е, че БТВ се пази от това да не бъдат "окрадени" а примерно БНТ качваха сами сериала си "Под прикритие" във ВБокс7, че даже веднъж ми се случи един ден по рано да го гледам там, бяха направели нещо като предпремиера :) . Не мога да разбера какво мрънкат, в сериала нали си има продуктово позициониране - от там да дърпат кинти да покажат някакви цигарки, марки коли и т.н (както правеха в гореспоменатия сериал на БНТ). Така или иначе на рекламодателя не му пука дали ще му гледат сериала по телевизора или на компютъра. А телевизията пак драпа пари от рекламите в сериала.

Пропускаш схемата - 20 мин сапунка - 10 мин реклами в прайм тайм, дето всички шарани го гледат. Те за това бъхтят и се излагат.
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Еееее никой не каза нищо за банера. :(
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Какво мисля ли?

Пикая им и на кампанията и на сайта.
 
Re: От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Еееее никой не каза нищо за банера. :(
Мен ми харесва, тези от нова може да помогнат в това да минат по % БТВ, ако вече не са го направили. Само трябва да превръщат всяка една слабост (а те са много) във възможност за тях. ;)
 
Re: От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Ето и нещо друго интересно, което намерих в нета. Много вода глътна момчето с тази кампания. А едвали са му платили толкова.

Салам за Блатечки – дизайн за фланелка.


Българина става много изобретателен когато стане дума за усмиване на някой. Даже вулгарно изобретателен. :)
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Обаче продължават с теорията че тракерите имат по 300 000 лева месечни приходи... А за тоя смотан БГ филм за които реват и тея хора са им много дето са ги излъгали да си дадат парите и да гледат глупост на кино.
 
Re: От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Обаче продължават с теорията че тракерите имат по 300 000 лева месечни приходи... А за тоя смотан БГ филм за които реват и тея хора са им много дето са ги излъгали да си дадат парите и да гледат глупост на кино.
Пълни глупости. Аз не знам кой им краде повече на тези т.нар. продуценти - ние потребителите, които им правим реклама (макар че никога не съм свалял техен филм, да не кажа филм последните 3-4 години, защото все бози, а което ми харесва го гледам на кино) или тези, които ги дистрибутират с 60-70% от печалбите на филма. Да, %-тите са така, защото ми го обясниха точно работещи в едно голямо кино (верига са), а всички знаем кой е този дистрибутор, без който няма бг филм да види кино. :)

Ако Замундата правеше толкова щях лично да съм настроен против тях, но някъде по темите го сметнаха и не мисля, че беше повече от 20К на месец, че и по-малко. Да, печели ги защото е сайт №2 в БГ и го заслужава, а не продажна медия, която и става все по-трудно да си намира нормални рекламодатели. Аз не знам, но всеки път, който тази телевизия започват да хранят някой и да правят репортажи против него, реално обратния удар срещу тях кара рекламодателите да сядат на масите, за да си преразглеждат договорите с тях. И е разбираемо. Всяко действие води до следствие. Просто не знам защо я играят тази игра.

Днес като отворих сайтовете и социалните мрежи не видях нищо друго освен хранилка по адрес на въпросната медия. Не знам дали са наясно, но тази война няма как да я спечелят. Какво? Ще пуснат по другите си медийни канали същите глупости. Само това им остава между 10те турски канала, които текат там. :)

И докато се разхождах, видях това: Аз повече няма да гледам глупостите на bTV

Не се радвайте много и нея ще репортнат? :)
 

Горе