Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

От: Re: От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Пълни глупости. Аз не знам кой им краде повече на тези т.нар. продуценти - ние потребителите, които им правим реклама (макар че никога не съм свалял техен филм, да не кажа филм последните 3-4 години, защото все бози, а което ми харесва го гледам на кино) или тези, които ги дистрибутират с 60-70% от печалбите на филма. Да, %-тите са така, защото ми го обясниха точно работещи в едно голямо кино (верига са), а всички знаем кой е този дистрибутор, без който няма бг филм да види кино. :)

Ако Замундата правеше толкова щях лично да съм настроен против тях, но някъде по темите го сметнаха и не мисля, че беше повече от 20К на месец, че и по-малко. Да, печели ги защото е сайт №2 в БГ и го заслужава, а не продажна медия, която и става все по-трудно да си намира нормални рекламодатели. Аз не знам, но всеки път, който тази телевизия започват да хранят някой и да правят репортажи против него, реално обратния удар срещу тях кара рекламодателите да сядат на масите, за да си преразглеждат договорите с тях. И е разбираемо. Всяко действие води до следствие. Просто не знам защо я играят тази игра.

Днес като отворих сайтовете и социалните мрежи не видях нищо друго освен хранилка по адрес на въпросната медия. Не знам дали са наясно, но тази война няма как да я спечелят. Какво? Ще пуснат по другите си медийни канали същите глупости. Само това им остава между 10те турски канала, които текат там. :)

И докато се разхождах, видях това: Аз повече няма да гледам глупостите на bTV

Не се радвайте много и нея ще репортнат? :)

Замундата правят повече от 20к. Имайте предвид не само рекламите отстрани, а и тия новини в началото на различните сайтове. Просто БТВ ги е яд, че им взимат рекламодателите.
 
Не само им ги взимат, но и самите рекламодатели ходят при тях с желание, докато телевизията ги гони и ги обвързва с незнайно какви псевдо договори, само и само да пият нон стоп. Защото няколко милиарда са малко. :) И как да не ги е яд. Едните с екип от има няма 2-3ма души правят сума, която те правят с екип от 30-40 души. Както казваше един мой много любим човек.....Ееее, Сашко, не става само със сила, иска се и мозък. :)

Ако не те погуби простотията и тъпотията, определено алчността и злобата ще го направят.

И пак не съм много сигурен, че правят кой знае колко. Имай предвид, че може би определена сума отива за подкупи да си седят онлайн. А ако не е така, някой добре ги е покрил. :)
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

-snimka-1-01-06-2012-01-19-35.jpg

Аз ще си купя такава тениска! :D
 
Re: От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Виж файлът 4041

Аз ще си купя такава тениска! :D
Появи се и нещо по-брутал във facebook: http://www.facebook.com/ArenaBG.Freedom - вижте клипчето. Добър замисъл има. :)

Гладен за хонорари
или
"...Викам, нема хонорари, що да не ти опоскам хладилника?"
или пък
Моля, бъди единствения, който ще гледа новия ми филм

:D :D :D
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Не ми се мисли за този Милиционерски Кенеф Би Ти Ви, предпочитам да си задоволявам естествените нужди върху него

 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Сложих картинката в 1 ФБ страница : )
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Иван Стаменов от otizvora.com направо ми напълни сърцето, как ги нареди БТВ с този подкаст. :)
Подкрепям го на 100% .
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Асене, Асене, омаскари се с тази кампания, а толкова те харесваха хората преди това.
 
Блатечки се разкая за войната с пиратите

Любимецът на българите от сериала “Стъклен дом” – актьорът Асен Блатечки, си поръси главата с пепел и каза, че е сгафил с участието си във видеото, в което тараши чужд хладилник. “Против пиратството съм, но смятам, че в България е все още рано за такава кампания. Хората не могат да осъзнаят пиратството като престъпление. Бедни сме и затова приемаме за нормално да теглим филми и музика от нета. На мен също ми се е случвало, няма да крия”, призна Блатечки в интервю за “Плейбой”. Той признава, че е постъпил като наивник, като е дал съгласието си да участва в рекламата.“Асен разбра, че е сгафил… Не спират да го бъзикат с тоя салам, който яде от хладилника. Сега си хапе задника от яд”, разказват колеги, които коментират кампанийната изява на Блатечки.

Източник: barometar.net

Защо чак сега го е установил. А толкова го харесвах. Всички знаем, че в какво завлече някой тази телевизия, нещата не са отишли на добре. Примери много, този и за деня на чистенето е другия.

И ми е малко странно някой да се изказва така, както го е направил той, най-малкото защото са некви локални продукции и силно се надявам да не вярват в наивната идея, че човек с 300-400 лева заплата ще успее да отдели по 10-20 лева за билет, пък и да го прави 2-3 пъти в месеца. Отдавана са били и те наясно на какъв пазар го правят. Ако не са го направили, значи проблема си е техен.

Това ще се промени само и единствено когато и икономическата обстановка се промени. Няма как да убедиш някой с ниски доходи, че не е редно да си сваля фри, при положение, че вече са го минали в магазина, бензиностанцията, аптеката (беше актуална тема идните месеци). Нали? Някак си не виждам много смисъл от потребителска гледна точка. От продуцентска - не знам, но все си мисля, че не са били много изненадани, че от 1000 потребителя, някой от тях ще го търси онлайн, преди да се прежали да го гледа.

Важно е всеки да има ясна представа за нещата и до къде може да му се простре бизнеса и печалбите на база локална икономическа обстановка. Като им е толкова екстра киното, музиката, културата и всичко, защо не изнасят. Да попитат братята румънци как става. :)
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Сега се сещам, че един от актьорите, играл ролята на лошия в сериала "На всеки километър" беше казал в някакво интервю, че дълги години след излъчването по телевизията хората го гледали накриво, чупили му огледалата и стъклата на колата, и си мислели, че наистина е нацист, само защото е играл такъв по телевизията. Не казвам, че случаят с Блатечки е същия, но има известен резон.
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Така го харесвах тоя Блатечки... разби ми сърцето с тая глупост дето я свърши.
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Според мен се измества фокусът от главните виновници, а именно инициаторите на кампанията - BTV Media Grоup. Случва се човек да сгреши, важното е, че Блатечки си е признал грешката, докато БТВ продължават да натискат и да трият клипове и торенти.
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Сега се сещам, че един от актьорите, играл ролята на лошия в сериала "На всеки километър" беше казал в някакво интервю, че дълги години след излъчването по телевизията хората го гледали накриво, чупили му огледалата и стъклата на колата, и си мислели, че наистина е нацист, само защото е играл такъв по телевизията. Не казвам, че случат с Блатечки е същия, но има известен резон.

Георги Черкелов се казваше - наскоро почина. Страхотен актьор и човек.

А за Блатечки, това му е работата. Платили са му и я е свършил - човека е професионалист
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

А за Блатечки, това му е работата. Платили са му и я е свършил - човека е професионалист

Като е професионалист, къде му е професионалната етика? Не се съгласява да търка джамове, защото е "твърда" водата и да спасява отчаяната в безсилието си да почисти домакиня, нали? Плаща му се за кампания. Все си мисля, че за участие в кампания освен да лапнеш хонорар за клип трябва да си малко съпричастен към идеята.
Все едно някой от участвалите в клипа за почистване да даде интервю след това и да изцепи "...ми аз знам, че за ден не може да се почисти, то даже и аз си хвърлям боклука през терасата, ама щото сме бедна държава...асансьора не работи..."
 
Ето нещо интересно, от нашето ежедневие и най-вече Пернишкото:
btvpernik.jpg

Там е винкело у главата и те така.
 
От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Има един много смешен разказ в блога на Иван Ванков, в който по-горната пернишка картина би била много подходяща за фон.
За съжаление все още не мога да поставям линкове. Когато влезнете в блога вижте пред последната статия.
Ето го линка: gatakka .eu/?p=1006 - само трябва да съедините gatakka с .еu
 
Последно редактирано:
Re: От: Какво мислите за кампанията/сайта на БТВ Fearplay и voyo ?

Има един много смешен разказ в блога на Иван Ванков, в който по-горната пернишка картина би била много подходяща за фон.
За съжаление все още не мога да поставям линкове. Когато влезнете в блога вижте пред последната статия.
Нищо, сложи го като текстче. Ние ще го отваряме така. Много блогове пишат за това, но е и интересно. И изразяват позицията на всеки потребител, на който му се натяква, че е престъпник и пират. И милите са обезщетени с милиони от тях. Ох, колко тъжно ми стана. :) Чак ми се доплака. :) Ама ще пасувам с плача. :)
 

Горе