Какво се случва - Станишев

От: Какво се случва - Станишев

200520092013
БСП33.98 %17,726,1%
ГЕРБ-39,7 %30,4%

само след един мандат БСП губят 16 % - след такава загуба от нова партия, аз бих умрял от срам
само след един мандат ГЕРБ губят 9 % - и въпреки това печелят отново с убедителна преднина

смешници
 
От: Какво се случва - Станишев

Ако иска следващото Народно събрание да го гледа по телевизията, това е пътя.


Остави телевизията, там ще присъства при всяко положение. В интерес на истината най-кофтито решения са за него.

Подкрепя бсп-дпс - всички го обвиняват, че влиза в коалиция с турци и комунисти.
Не подкрепа бсп-дпс - всички го обвиняват,че влиза в коалиция с гроб.
Пасува - всички го обвиняват, че проваля България, като не допуска съставяне на правителство.


Подкрепа за гроб даже и като хипотеза не може да се допусне. Абе майката си еб.... стана.
 
От: Какво се случва - Станишев

Както си и мислих няма кой да прави коалициите, така мисля че ББ и ко, ще направят "официално" всичко възможно да направят правителство, като идеята да не направят да дадът на БСП и ДПС и нещо с Атака, това тотално ще обезвери доста хора, ББ минава в опозиция и всичко е с цел минаване на чистилище за пред хора "да видят колко са си взели поуки" и да се готвят за нови избори. Неизбежно е ще има нови избори сигурно до една година, в момента всички съм сигурен мислят именно за тях - защото с такъв резултат никой не е доволен. Верно, че никой не иска ББ, но пък БСП-то си ламти за властта - така че ясно на къде отиват нещата.
 
От: Какво се случва - Станишев

12,3 % за ДПС.... Въпреки че турци+цигани са 15% от населението, подобни партии не трябва да взимат повече от 5%. Днес всеки 8-ми е турчин, след 10-на години всеки 4-ти.
 
От: Какво се случва - Станишев

Старо, но актуално. Честито на печелившите.
[video=youtube;2syZ4YpRkrE]http://www.youtube.com/watch?v=2syZ4YpRkrE[/video]

Не знам за вас, но според мен, такъв резил не е имало никога. Какво стана с "Имаме воля"? Избягаха позорно.
А това гледахте ли го? :shock: Мая Манолова и Цветан Цветанов в Сблъсък или Море от любов...

http://vid.btv.bg/vod/2013/05/12/99a55a98fa_61124065.mp4
 
От: Какво се случва - Станишев

Ела, зло, че без теб още по-зло :mrgreen:
 
От: Какво се случва - Станишев

12,3 % за ДПС.... Въпреки че турци+цигани са 15% от населението, подобни партии не трябва да взимат повече от 5%. Днес всеки 8-ми е турчин, след 10-на години всеки 4-ти.
Така ще е, докато българските "предприемачи" се забавляват да цитират "великомъдрата" мисъл, че ако нещо зависело от изборите, те щели да бъдат забранени.
Форума е пълен с кухи лейки, дето предпочитат да си пият бирата пред монитора, да хленчат - смятайки, че са горди хейтъри, и да оставят на турците и циганите да решават какъв да е състава на Народното събрание.
Пада им се и 35 % да вземе ДПС!
 
От: Какво се случва - Станишев

Ако иска следващото Народно събрание да го гледа по телевизията, това е пътя.

Атака трябва да е твърда контра на всички. Нито една от другите партии няма да приеме плана на Атака, следователно -> fuck off на всички ;)

@Биаро - влез във фейсбук страницата на Атака да видиш какво казват хората - НЕ ПОДКРЕПЯЙ НИКОГО!!!!!! Масово...
 
От: Какво се случва - Станишев

БСП пак ще натиснат фирмите, за да напълнят бюджета.
Снощи гледах пресконференцията им с Орешарски като бъдещ премиер.
Да напомня на незапознатите или позабравилите вече, че точно по времето на БСП с Орешарски
вкараха новото ДОПК, в което държавните служители вземат вече законно лични % от всяка глоба.
Т.е. пак измислени нарушения и проверки до дупка най-вече на кварталните магазинчета
и малки и средни фирмички, / щото в другите нямат дупета да припарят /,
за да изкарат за бюджета и джоба си.:cry:
 
От: Какво се случва - Станишев

БСП, ГЕРБ, ДПС, АТАКА, някакви Специалисти (къде са и кои са)... Жална ни майка.

Такова клатене на държава от всеки дошъл на власт, мисля няма по света. Има много клатене в диктатури, но от един човек.

Тук се изрежда кой ли не на всеки 4 години и не спира.

И най ме е яд, когато някой започне да защитава я БСП, я Костов, я ББ, я Царя и прочие. Реално кой се е погрижил нещо за народа ни... Кой не е крал с каруцата, не с тира направо.
 
От: Какво се случва - Станишев

Ако БСП и ДПС направят коалиция - ще се вдигат данъчните ставки (и ще спаднат приходите от данъци; от глоби обаче може и да се вдигнат).
 
От: Какво се случва - Станишев

Атака трябва да е твърда контра на всички. Нито една от другите партии няма да приеме плана на Атака, следователно -> fuck off на всички ;)

@Биаро - влез във фейсбук страницата на Атака да видиш какво казват хората - НЕ ПОДКРЕПЯЙ НИКОГО!!!!!! Масово...

Абе и аз искам да го турят на всички, обаче дали това е правилното решение? В момента АТАКА е първа политическа сила, защото всичко решават те. Ако кажат има правителство, ако кажат няма да има. Не знам... Имат уникален шанс да наложат със сила на БСП да направят някои важни неща за България. Ако се запънат може до следващите избори да се появи някой цар или друг тиквеник и шанса, който имаме сега да бъде пропуснат безвъзвратно.

Въпроса в момента е: ПТИЧКА В РЪКАТА ИЛИ ПАТКА В ЗАДНИКА. Трябва да се мисли много. Подкрепа на програмно правителство на БСП и евентуално събаряне ако не играят по свирката или контра на всичко и изпускане на питомното и гонене на дивото. Има и вариант потъване заедно с БСП при евентуален провал. Абе си ебало май... с една дума
 
От: От: Какво се случва - Станишев

Така ще е, докато българските "предприемачи" се забавляват да цитират "великомъдрата" мисъл, че ако нещо зависело от изборите, те щели да бъдат забранени.
Форума е пълен с кухи лейки, дето предпочитат да си пият бирата пред монитора, да хленчат - смятайки, че са горди хейтъри, и да оставят на турците и циганите да решават какъв да е състава на Народното събрание.
Пада им се и 35 % да вземе ДПС!

За изборите си е баш така, но е много голяма тематата за да се развива във форум.

А от предприемачите няма как да очакваш друго. Преди 4 години всеки беше ларш парички, пички, алъш-вериш. След 4 години стрес майка. Кибичене на компа, гризане на нокти да добараш още некой лев. А след още 4 години с ГЕРБ компа вече е продаден и гранде предриемачи се редят на опашка пред вендинга за кафенце преди смяната на регалите в БИЛЛА за 300 лв месечно.

Честити Ви избори 2013
 
От: Какво се случва - Станишев

Ако БСП и ДПС направят коалиция - ще се вдигат данъчните ставки (и ще спаднат приходите от данъци; от глоби обаче може и да се вдигнат).

Хепи ясно че ти е мъка за другарчетата герберастчета ама я ме подсети че не мога да се сетя по време на трайната коалиция данъците дали се сваляха или се качваха и през мандата на герберастите ти данъчните ставки увеличиха ли се или се намалиха.

Айде нека да доживеем да видим увеличени данъци от БСП и после да ревем на чужди гробища.


Атака ще подкрепи програмно правителство ако то приеме поне част от техните искания - вероятно няма да вземат министерство или ако го вземат то ще е неофициално пращайки човек извън партията - те не могат да си позволят да имат открито министри в едно и също правителство с ДПС. Вероятно и ДПС няма да имат политически лица министри за да не се дразнят хората.

На герберастите им се еба майката защото едно от основните изисквания на АТАКА ще е да се извадят кирливите ризи на ГРОБ и да бъдат най после вкарани политици в затвора.

Много скоро ще чуете такива неща след които сайтовете за по няколко милиона ще ви се струват детска играчка и Нортрантчо и Хепи ще цъкат с език и ще викат не може да е верно а Агейнста за пореден път ще стане националист.

ПП
Биаро нещо не чувам покана за виски
 
От: Какво се случва - Станишев

ПП
Биаро нещо не чувам покана за виски

Ще уточним подробностите после, че сега не мога... Може да загубих едно шише, ама поне мойте взеха добра победа.
 
От: Какво се случва - Станишев

Ще уточним подробностите после, че сега не мога... Може да загубих едно шише, ама поне мойте взеха добра победа.

КАКВА ДОБРА ПОБЕДА БЕ :D :D :D :D. Турците така ви насраха, че трябва да се скриеш. АТАКА едва докараха 200хил. гласа. За каква победа ми говориш? на миналите избори имахте почти 10%. Планът АТАКА се провали и в момента много зависи кой ще подкрепи, защото, ако подкрепи грешните хора АТАКА се разпада като партия и тогава ще видим за кой ще го дървиш. АТАКА както се изразих преди няколко месеца е бита карта.
 
От: Какво се случва - Станишев

какво се сещаш като видиш Станишев - да гласуваш за Герб
хахаха :D
 
От: Какво се случва - Станишев

Атака трябва да е твърда контра на всички. Нито една от другите партии няма да приеме плана на Атака, следователно -> fuck off на всички ;)
Каквито българските предприемачи, такива и българските политици: Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле!

Добре, че повечето политици по света не разсъждават по този начин. Иначе, след термоядрената война през 60-те години на ХХ век човечеството нямаше да бъде седем милиарда, а само няколко милиона. Интернет нямаше да бъде изобретен и повечето от пишещите тук нямаше да бъдат родени. А родените биха завиждали на неродените.
 

Горе