Какво се случва с банките в момента ?

От: Re: Какво се случва с банките в момента ?

Развод, сериозно ли го мислиш това нещо душа?
Виденов беше свален умишлено , костов разпродаде България за жълти стотинки. Тук има толкова предприятия огромни носили много пари, а се продадоха за едното нищо и сега са почти само сгради.
Именно и наистина умните хора знаят името на тоя човек, който с всичките кусури на управлението си извади страната от виденовата криза и създаде условия за спокойно развиващ се бизнес. Въведе патентния данък, който беше смешен и всички го плащахме с кеф, но пък бюджета позволяваше 13 заплати и пенсии и хората купуваха качествена храна, без някой да се грижи за това какво ядат, като им го отдели с надпис ''имитиращ продукт''.
 
Уни, когато нямаш пари а хазната е празна и няма кой друг да ти даде идва МВФ трябва да продаваш както са ти казали....

сега Бойко пак вика мвф
Малко по-късно той заяви, че няма как да говори с БСП и ДПС, „ако не признаят банкрута и катастрофата”. Според него държавата вече не може да се оправи без Международния валутен фонд. Бойко Борисов призова управляващите да излязат, да обявят банкрута на държавата и да докарат МВФ.

http://novanews.bg/news/view/2014/06/25/78805/борисов-поиска-избори-в-средата-на-септември/

Не казвам че приватизацията стана по най добрия начин, но трябваше да стане бързо под натиска че нямахме никакви пари - всички пари в държавата бяха 200 млн долара и другото беше напечатани хартиики - левчета с много нули... (в наши дни Бългрия разполага с почти 30 милярда долара бюджет)....та Костов започна с 200 млн ... и е единственият който е правил реформи (някои реформи са болезнени но ако искаме България да се оправи се налагат) всички други управления са прах в очите... не смеят да правят реформи понеже няма да ги преизберат...

upravlenieto-na-kostov.jpg



царя през първия си мандат бра плодовете от реформите на Костов
 
Последно редактирано от модератор:
и да се доизкажа Бате Бойко ако му се наложи да управлява държавата само с 200 милиона налични най-много да построй 15 километра магистрала :lol: толкова му е акъла - после най умните подкрепяли герб :lol: Бойко ще ни спасявал от кризата :lol:
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Coolice, кукловодите на Костов създадоха проблема, който той реши при упределени условия. Не пасем трева и нямаме нужда от иконографики. Нещата, които Костов направи обаче + тези след него, са част от генезиса на сегашната криза. Толкоз.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Coolice, кукловодите на Костов създадоха проблема, който той реши при упределени условия. Не пасем трева и нямаме нужда от иконографики. Нещата, които Костов направи обаче + тези след него, са част от генезиса на сегашната криза. Толкоз.
Кукловодите на Костов и Бойко са едни и същи.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Кукловодите на Костов и Бойко са едни и същи.

A кукловодите ти от Русия за втори път пак ще сговнясат положението - странна работа ....
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

A кукловодите ти от Русия за втори път пак ще сговнясат положението - странна работа ....
Чух вчера изказването на една Соростутка,че Русия стояла зад тази банкова криза в момента,може би щеше да стои ако нашите бяха спрели реално ЮП,но в случая работата по проекта продължава,а в ЕК има внесена жалба срещу безбожните цени на двата американски ТЕЦа и ВЕИтата,където са засегнати интересите на САЩ,отделно самия ЮП засяга огромния им интерес за наливането в Златна Добруджа на милиарди тонове химикали,с цел добиване на шистов газ.Кукловоди аз лично нямам,но виж за ББ не мога да кажа същото.
Имам един единствен въпрос към теб:Кой друг министър-председател е ходил в централата на ЦРУ,не само европейски,но от целия свят?
 
От: Re: Какво се случва с банките в момента ?

и да се доизкажа Бате Бойко ако му се наложи да управлява държавата само с 200 милиона налични най-много да построй 15 километра магистрала :lol: толкова му е акъла - после най умните подкрепяли герб :lol: Бойко ще ни спасявал от кризата :lol:
Магистралите се строят с европари.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Чух вчера изказването на една Соростутка,че Русия стояла зад тази банкова криза в момента,може би щеше да стои ако нашите бяха спрели реално ЮП,но в случая работата по проекта продължава,а в ЕК има внесена жалба срещу безбожните цени на двата американски ТЕЦа и ВЕИтата,където са засегнати интересите на САЩ,отделно самия ЮП засяга огромния им интерес за наливането в Златна Добруджа на милиарди тонове химикали,с цел добиване на шистов газ.Кукловоди аз лично нямам,но виж за ББ не мога да кажа същото.
Имам един единствен въпрос към теб:Кой друг министър-председател е ходил в централата на ЦРУ,не само европейски,но от целия свят?
Ти яко си на промивка човече!
ЕК ни наложи наказателни процедури преди да дойдат сенаторите!
ЕК приема ЮП но по правилата, реформаторите им мътиха водата и се разкраха законите, които са в наш ущърб за милиарди - само ей така знаеш ли аналогичен поток в частност наземната си част в Германия стурва 6 пъти по евтино! Но при нас е по скъпо именно щото няма обществени поръчки. Газа и дистрибуцията на 50% пак им брънка - нашите проемниха закона да е в полза на руснаците!
При ЮП много им сбъркаха планове, а и не забравяй че и Белене не стана, както и няколко други проекта - някой трябва плати комисионите!
ДКЕВР внесе питане тази седмица за ТЕЦ-те и тук става интересно!
Американците привидно имат интерес да си ги защитят но реално дори имат по-голям интерес ДКЕВР да развали договорите и тогава да ни съдерат гъза от неустоиките - Албания тази седмица показва какво представялва това!
А за златната ти Добруджа може си преспокоен Шеврон още миналият месец напусна БГ!

И най-вече всичко почна на 5 Юни когато Лютвито резна БСП, на другият ден БСП отговори със задължителното и после ЮП! После виждаш какво става с прокурорските поръчка и КТБ! Виждаме от 3 седмици една инситутуционална безтегловност - светни ме кой е на власт. Светни ме кой лидер бяга през глава в ЕК! Светни ме защо е така?

Седми и мисли обективно и ще видиш кой има най-голям интерес - не са ЕС нямат интерес нова периферна криза да се разпали, САЩ както писах по-горе и в давата случая са на далавера - а след няколко години ще им изтакат договорите така че ДКЕВР ще им поднесе милиарди на тепсия! Оставям те да мислиш, кой има интерес както на местно така и на външно ниво. Както и кой дърпа в момента всичко конци!

Винаги ми е било чудно как все ББ и САЩ виновни - ама карай те виновни за всичко!

Страното е че преди 17 години се винеше не ББ, а Костов и САЩ - но никой друг не е виновен - ех тези лоши американци и лош Костов!
 
От: Re: Какво се случва с банките в момента ?

Магистралите се строят с европари.
И се съфинансират от държавния бюджет.

blackout8,
Не ми отговори на въпроса КОЙ?Кой друг премиер на държава е ходил в централата на ЦРУ?КОЙ?
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Със всичкия си цирк и глупости, и невярващи какво става, и , че бойко прави всичко, МОЛЯ ВИ ИЗСЛУШАЙТЕ МУ ИЗКАЗВАНЕТО ПРИ ЛЮБКА БОЙКОЛИЗИЧ....................

Много нагъл и просташки начин да се върнеш на власт, за жалост го няма качено никъде освен в самото предаване. Някъде по средата не мога да кажа точно на колко, щото сайта на новата е пълен шит, но си казва само аз ще спася държавата и тем-подобни простотии и глупости. И после елате да ми кажете, че не стои той зад всичко.....

Дано този път се постне дето трябва....
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Уникално филмче,Анонимните го бяха постнали,точно на тема банки и дългова криза,само дето нашия Леонид падна на колене и се хвана за палците на краката,на който му се гледа,приятно гледане :)

[video=youtube;hGhN8ffawHg]https://www.youtube.com/watch?v=hGhN8ffawHg[/video]
 
От: Какво се случва с банките в момента ?


При цялото ми уважение към съфорумците, мисля че в България има и по-авторитетни източници на информация - интересно защо почти никой не ги споделя???????
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

При цялото ми уважение към съфорумците, мисля че в България има и по-авторитетни източници на информация - интересно защо почти никой не ги споделя???????
Честно да ти кажа,последните 4-5 години вярвам повече на Шоу,Уикенд и Галерия,отколкото на Канал1,БТВ,НОВА и ТВ7.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Е, братле какво искаш да трупаме бекове на двете бокоте ли? Нека и малкие си вземат ленк от авторитетен сайт като форума. :)

При цялото ми уважение към съфорумците, мисля че в България има и по-авторитетни източници на информация - интересно защо почти никой не ги споделя???????
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Имало 2-3 задържани.. Дано да се по-успокоят хората. Защото между другото, като се редих на опашката и аз(изпих си парите предходния ден бе.. кво да правя.. студент съм :lol:), и ги слушах, как си казват, че тва което правим е НАЙ-ЛОШОТО което можем да правим. Те осъзнаваха грешката, която правят, но я правеха от страх..
П.С. аз не можах да стигна да си изтегля някой лев, защото нямаше пари в банката.

Дейба, ся как ще си купя алкохол в баровете :(
 

Горе