Какво се случи с 'Моят любим форум'?

От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

И сега последно остава ли Политиката или ще я махате?
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Уни, не заслужават да им отговаряш на наглите гробари, нарочно провокират и като изядат псувните започват да се оплакват като п..ки
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Уни, не заслужават да им отговаряш на наглите гробари, нарочно провокират и като изядат псувните започват да се оплакват като п..ки

Ти себе си ли визираш, щото съм ти болднал.

Дам унито псува и отправя смъртни заплахи, след като се намесва в чужд разговор, подплатен с два исторически факта ...
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Блякута почна ми става съмнителен,,, шиса окаже че има някво влечение към унито
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Блякута почна ми става съмнителен,,, шиса окаже че има някво влечение към унито

Някой като ти отправя заплахи и емоционално деградира влизайки в разговор, които не е адресиран до него, почваш да си задаваш въпроси, за жалост останаха си така неотговорени ...
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Като си говорим за смъртни заплахи, Блинки ти хубаво изтри поста, но имаш ли бекъп? Хипотитчен случай, човек иска да си търси правата, но ти си му изтрил поста? Или трябва да се мине през законовите процедури за да отговориш в този случай?
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Иво Инджев номер две. :lol:
В кой чужд разговор съм се намесил бе??? Уляхте темата на най-светлия празник с калъфските си глупости и искаш да стоя и да чертая и аз кръст и да плюя по него ли???
Яд, ме е, че някога си ми бил в фейса и въобще, че съм се държал добре с теб!!!
Ти себе си ли визираш, щото съм ти болднал.

Дам унито псува и отправя смъртни заплахи, след като се намесва в чужд разговор, подплатен с два исторически факта ...
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Префърчат искри ма дане са окажат любовни,,, я незнаю

Абе ти да не си в романтична фаза, че само любов и романтика ти се привежда :D Да нямаш някоя нова изгора :)
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

И да има мераци няма как да стане, аз съм си по жените, а и си обичам една. ;)
Префърчат искри ма дане са окажат любовни,,, я незнаю
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Иво Инджев номер две. :lol:
В кой чужд разговор съм се намесил бе??? Уляхте темата на най-светлия празник с калъфските си глупости и искаш да стоя и да чертая и аз кръст и да плюя по него ли???
Яд, ме е, че някога си ми бил в фейса и въобще, че съм се държал добре с теб!!!

Аха затова на смъртни заплахи мина супер ;)

За протокола искай от Блинки, моли го да ти даде хронология на постовете да видиш как изтрещя и щеше да разбереш в какви разговори си влизал.

Колега Илиян писа по линия за икономиката, че сме нямали нищо в БГ, аз му отговорих че сме имали икономика и то толкова добра, че сме имали 1500 училища по робството. Това му го писах по линия, че икономика може без държавност, БГ по този период е само една територия с нулева държавност.

Следващият ти пост беше ме цитирал с пост :

Отивай в Турция!!!

И от там насетне изтрещя напълно с една камара обидни думи и заплахи.

Бъди мъж и питай Блинки, да ти покаже - остави ти само да се извиниш, но уви дълбаеш ...

ПП Знаеш ли за какво съжалявам аз много проекти имах през годините и съм питал най-авторитетни колеги във форума(дори такива които им имаш уважението) да ми препоръчат много добър програмисти всички ми казва еди си кои, а аз питах ами унито - отговорът им беше, момчето е добро, но е силно емоционално! Съжалявам много, че не мога намеря фрее програмисти и трябва да търся от чужбина и да им давам сериозни суми, но какво да се прави такъв е живота.
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Абе вие да се не обичате нещо??? Да почвам да ревнувам направо, ама няма как да стане!!!
Аха затова на смъртни заплахи мина супер ;)

За протокола искай от Блинки, моли го да ти даде хронология на постовете да видиш как изтрещя и щеше да разбереш в какви разговори си влизал.

Колега Илиян писа по линия за икономиката, че сме нямали нищо в БГ, аз му отговорих че сме имали икономика и то толкова добра, че сме имали 1500 училища по робството. Това му го писах по линия, че икономика може без държавност, БГ по този период е само една територия с нулева държавност.

Следващият ти пост беше ме цитирал с пост :

Отивай в Турция!!!

И от там насетне изтрещя напълно с една камара обидни думи и заплахи.

Бъди мъж и питай Блинки, да ти покаже - остави ти само да се извиниш, но уви дълбаеш ...
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Абе вие да се не обичате нещо??? Да почвам да ревнувам направо, ама няма как да стане!!!

Показвам на човека, че е в грешка. Показвам, че именно на 3-ти Март, няма как да се каже, че сме нямали икономика през робството и сме били нищо. Точно на тази дата с 2 прости факти доказваме, че сме се развивали в робството въпреки него. Това е именно защото духа все още е оцелял.

Точно това трябва се пише в такива моменти въпреки всичко сме продължали. А ти просто изтрещя.

Писах ти по-горе за какво е кофтито при теб. И в този си пост пак го доказа. Отново бягаш от същността, както и да е.
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

И аз да изкажа мнението си. Имайки претенциите, че съм стар потребител (2009г.) въпреки, че броя на мненията ми е малък.

Истината е, че форума тръгна по грешна пътека (поне според мен). Преди време имаше капацитет от хора, от които всички се учехме, сега тези хора ги няма. Основните теми преди година бяха – добавяне на ликове, публикуване в страница с 1000 лике и т.н. Разбира се всеки сам разбира онлайн бизнеса сам за себе си, но когато форума се превърне в поле за припечелване на пари за едно кафе не виждам какво предприемаческо има в това.

Към днешна дата влизам 1-2 пъти седмично, преглеждам темите и не виждам нищо интересно и затварям .
Не мога да дам креативен съвет към админите, защото и самия аз не знам как може да се оправи проблема с качеството!
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Не искам да говоря с ЕНИЧАРИ !!!

Ето отново изтрещя.

Отново обиди, защо бе човек? Защо се държиш като емоционален дегенерат?

Какво казах, което не е така за да заслужа такива обиди?!?
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Абе ти да не си в романтична фаза, че само любов и романтика ти се привежда :D Да нямаш някоя нова изгора :)

Яз съм селски поет ипо цял ден пиша стихуве на кравите,,, ко искате дави придам някои урок са научите даса пцувате поне ентилигентно в селскостихутворна форма :wink:
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Яз съм селски поет ипо цял ден пиша стихуве на кравите,,, ко искате дави придам някои урок са научите даса пцувате поне ентилигентно в селскостихутворна форма :wink:

А от сега ти казвам, че не ставам за селски изцепки - лош ученик ще съм ти. Тук има къде къде по-големи ентусиасти, да овладеят селско-каруцарското право и етика на водене на "пцувни" :D
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Не знам ама някой хора от форума, ако се съберат на някоя от сбирките и почнат да спорят за политика ще има утепан със сигурност:lol:
 

Горе