Как ДА си напишем обявата

От: От: Как ДА си напишем обявата

Ето мнение на човек "от другата страна":​
............
Но се натъквам на сайт с много изисквания и губя много време да чета, пиша тук-там, за да получа някакви си точки, бройки и разрешения да отговарям на лични, да пиша обява.
.........
Така и не стигнах още до време да изчета всичките дълги страници на админите как се пуска обява! Ако имам това време за форуми, аз ще си направя много по личния сайт!!! Нали всички тук знаем, че времето е пари? ... А и нерви, което вече е по-важното - живот!
.........
Толкова ли е важен и особен Вашия сайт, че трябва да отделиш огромно време, за да пуснеш една обява?!?
Ами вие губите! Да, ще си пусна обявата в обикновените сайтове за обяви и пак ще си свърша работата.

Със закъснение чета тези студенокръвни редове, но ще се разпиша.

Времето е пари, но и парите изискват време - нали? Можеш да предлагаш на всеки човек, срещнат на улицата (в сайтовете за обяви) твоята оферта - ще загубиш сто пъти повече време и нерви, докато се отзове идеалният за теб майстор. А такъв навън няма да откриеш, защото там репутацията е нулева. И недей мисли, че фрийлансърите тук висят в сайтовете за обяви. Има си специализирани за тази цел сайтове и форуми.

Съществуват условия и правила тук. Трябва да си изградиш репутация с търпение и уважение, за да получиш това, което търсиш. Подобното привлича подобно - но със студенокръвие отблъскваш всяка възможност да се радваш пълноценно на живота.

Би ли се отзовала на обява, написана от нов потребител без репутация и трейдър, като имаш предвид, че iTrader е гаранция за сериозност и коректност? Отговори си на този въпрос, ако някога прочетеш тези редове...
 
От: От: От: Как ДА си напишем обявата

Би ли се отзовала на обява, написана от нов потребител без репутация и трейдър, като имаш предвид, че iTrader е гаранция за сериозност и коректност? Отговори си на този въпрос, ако някога прочетеш тези редове...

Не съм sve, но пък съм нов потребител без репутация - имам активна регистрация от вчера и един коментар във форума, това ще ми е вторият :).

Не мисля, че трябва толкова да се абсолютизират репутацията и iTrader-ът. Стават донякъде да се ориентира човек (напр. дали се спазват сроковете, коректно ли е заплащането), но не дават никаква представа за качеството на работа. Защото аз не мога да се доверя на преценката на човек, когото не познавам добре. Забелязала съм, че обикновено хората харесват посредствени неща, когато нямат необходимата подготовка и опит.

Освен това, всички участници в този форум някога са били нови потребители без репутация, пък някои докъде стигнаха...

За протокола - от секцията на копирайтърите съм.
Поздрави,
 
От: Как ДА си напишем обявата

Всичко е много хубаво, но защо не ми разрешава да пусна обява за работа?
 
От: Как ДА си напишем обявата

Всичко е много хубаво, но защо не ми разрешава да пусна обява за работа?

ами защото преди това иска малко четене на форумните правила
 
От: Как ДА си напишем обявата

ами защото преди това иска малко четене на форумните правила

къде са те, не ги намерих, също така ако можете да ми кажете как да спра автоматичното абониране за всяка нова тема май и в настройките не мога да влизам
 
От: Как ДА си напишем обявата

Доколкото разбирам трябва да чакам 10 дни за да публикувам обявата си. Аз търся жена за писане на статии, така че ако може препоръчайте друго място за публикация, понеже нямам толкова време и ми е спешно.
 
От: Как ДА си напишем обявата

неслучайно са го сложили и с големи буквички

ПРОЧЕТЕТЕ И СЕ СЪГЛАСЕТЕ ИЛИ НАПУСНЕТЕ PREDPRIEMACH.COM НЕЗАБАВНО!!!
 
От: Как ДА си напишем обявата

Доколкото разбирам трябва да чакам 10 дни за да публикувам обявата си. Аз търся жена за писане на статии, така че ако може препоръчайте друго място за публикация, понеже нямам толкова време и ми е спешно.
Виж това
http://www.predpriemach.com/premium/
 
От: Как ДА си напишем обявата

хах, каква репутация, тук репутация дават едно котило озлобени комплексирани програмистчета без работа....чудещи се по цял ден, с кой новодошъл във форума да се заядат, и как трябва не видиш ли да му целуваме краката, че точно той ще ни свърши работа....и после, като не си на неговото мнение и пука отрицателни репутации и се кефи на виртуалното си величие, хаха....тоя форум го наблюдавам от години и не е мръднал, не се е развил грам в положителна насока....и какво казват админите, който не му харесва да го плюят и има различно мнение да си заминава, хаха....само дето олеква форума така, с такъв начин на мислене ....ама това трудно се осъзнава....;) нека плюенето по мен започне СЕГА :)
 
От: От: Как ДА си напишем обявата

хах, каква репутация, тук репутация дават едно котило озлобени комплексирани програмистчета без работа....чудещи се по цял ден, с кой новодошъл във форума да се заядат, и как трябва не видиш ли да му целуваме краката, че точно той ще ни свърши работа....и после, като не си на неговото мнение и пука отрицателни репутации и се кефи на виртуалното си величие, хаха....тоя форум го наблюдавам от години и не е мръднал, не се е развил грам в положителна насока....и какво казват админите, който не му харесва да го плюят и има различно мнение да си заминава, хаха....само дето олеква форума така, с такъв начин на мислене ....ама това трудно се осъзнава....;) нека плюенето по мен започне СЕГА :)

Ми на ти едно червено, като си толкова отворен. А да, да не забравя аз съм "програмистче" :D
Като ти гледам сайтчето ти явно си "артистична натура".

А като ти е крив форума защо не си махнеш линка от подписа?
 
От: От: От: Как ДА си напишем обявата

Ми на ти едно червено, като си толкова отворен. А да, да не забравя аз съм "програмистче" :D
Като ти гледам сайтчето ти явно си "артистична натура".

А като ти е крив форума защо не си махнеш линка от подписа?

благодаря че оформи представителната извадка по един класически, перфектен начин..... :)
 
От: От: От: Как ДА си напишем обявата

Защо са всички тези пререкания тук, Пламен? Мислех, че сме се събрали, за да РАБОТИМ. Не да си чешем езиците.
 
От: От: От: Как ДА си напишем обявата

Защо са всички тези пререкания тук, Пламен? Мислех, че сме се събрали, за да РАБОТИМ. Не да си чешем езиците.

и аз така мислех, като се регистрирах преди 6 години, но не би....работна атмосфера е последното, което намерих тук....
 
От: От: От: Как ДА си напишем обявата

и аз така мислех, като се регистрирах преди 6 години, но не би....работна атмосфера е последното, което намерих тук....

Ще ти дам един приятелски съвет, съвсем приятелски, защото не те нападам. Каквото било - било. Концентрирай се върху работата и не се занимавай. В крайна сметка този форум е точно за работа. Не съм изчела цялата тема, нито имам време, но видях достатъчно. Не си струва. Губиш ценно време, което можеш да оползотвориш за по-ценни неща. Не съм ментор, пиша рядко, но ми се струваш свестен човек, който просто си губи времето. Не, че и аз не изгубих голяма част от моето за глупости напоследък. Съвсем приятелски ти го казвам. ПУСНИ. Битките не водят до никъде. Правилните хора за теб сами ще те намерят. Концентрирай се върху положителните неща тук и те сами ще се появят. Прегръщам те и ти желая успех! (Само една забележка: Торбалан е мой стар клиент и личен приятел, много свестен човек, стига да не му размахаш червения плащ. Има си темперамента, но е адски умен и свестен мъж. Не съди прибързано. То и той се пали лесно, ама в случая не виждам никакъв смисъл от войни. Любов и Светлина! И да направим нещата както трябва! Нали затова сме се събрали?!)
 
От: Как ДА си напишем обявата

Благодаря за позитивното мнение, рядко се срещат такива....никакви войни не водя, мисля че ме бъркаш с някой, който е писал по-рано, днес за пръв път писах по темата на тази последна страница, просто прочетох дотук всичко и видях, че колегата sve е изпаднал в същото положение като мен преди време, та затова обобщих ситуацията.....нямам представа кой е умен и свестен, никой не познавам лично, просто съдя за хората по това което пишат, и оценката ми никак не е добра....репутацията тук се използва групово по един уродлив начин и далеч не дава представа за истинската ситуация...наистина умния човек ще разбере кой колко струва и без виртуални медалчета...а войни отдавна не водя, просто случайно видях темата :) имам си предостатъчно работа и ако нещо ми трябва вече действам само на лично, другото си е загуба на време и нерви....още веднъж благодаря за нормално изразената позиция..
 
Последно редактирано:
От: От: Как ДА си напишем обявата

Аз съм си готина! Хаха! Благодаря ти за комплимента! Наистина.
 
От: Как ДА си напишем обявата

Ще се спести много време, излишни коментари и ЛС-та, ако всеки който предлага некаква услуга сложи линк към сайт/блог с портфолио в подписа си, да се видят примерни статии, лога, сайтове и пр., както и какво точно извършва, срещу какво заплащане, начини на плащане и т.н. Не се изисква големо усилие, но ще се повиши вероятността за намиране на клиенти, а и стои по-професионално.
 
Последно редактирано:
От: Как ДА си напишем обявата

Извинявам се, че не е много по темата ама как мога да си пусна тема и кога? Четох ,че трябва да имам поне 10 коментара, които вече имам..
 

Горе