Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

Ето този (zadrujno.net) блог го пуснах в края на декември. За 20 дни имам 20000 уикални посетите. Признавам си блога не е нищо особено (на тема групово пазаруване, но още е голичък) . Трафика е постигнат благодарение на солида страница с фенове във ФБ, за това мисля, че ако искте да постигнете бързи и висок резултати трябва да използвате социалната мрежа!
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

Моля ви, някой да ми каже как да пиша лични съобщения в този сайт, защото не ми позволява. Регистрирах се снощи и явно, че нищо не разбирам :С
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

Трябват ти 5 поста. Напиши на колко години си и от къде научи за форума в съответните за това теми... :)
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

ooo...sq kak se pravi toq blo...ni6to ne razbrah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

един блог става посещаем като всекидневно се обновява, добавят се нови статии, теми, повече Тагове на статиите и т,н :)
Не е трудно да се поддържа блог
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

Може ли дадеш примери за такъв? И какви са критериите за един добре посещаван блог в България?
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

Може ли дадеш примери за такъв? И какви са критериите за един добре посещаван блог в България?

Ще ти кажа като напраиш 11 мнения изроде.
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

Здравейте искам да питам като се добави уникално съдържание дигат ли се посещетията от скоро се занимавам с блогове.
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

Колкото по-често се добавя нещо ново в блога, толкова по-често ботовете го обхождат. След индексирането на статията например може да попадне потребител от органичният трафик (посетители идващи от търсачките). Лошото е, че не трябва само да добавяш информация и да очакваш, че ще имаш голяма посещаемост. Трябва да се постараеш и да натрупаш множество беклинкове, събмит по директории и соц. мрежи :) С постоянно добавяне на статии + изброените неща, ще имаш посещаемост. За да научиш повече обаче е необходимо и да прочетеш малко т.нар. СЕО, тук във форума има такъв раздел - разгледай го :)
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

как, ровиш цял ден в големите новинарски сайтове и си преразказваш ... тва е за хора с много свободно време. успех - гарантиран.
Какво точно значи успех гарантиран.Искам да попитам хората с опит кое е по-важно в блогването.Да пишеш преразказани глупости всеки ден или по-нарядко да казваш по нещо смислено. Кое се котира по-добре?
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

На мен ми допадат профилираните блогове. Те са пълни с достъпна и надеждна информация. Но да се прави блог в който просто си пускаш хайтските постове не звучи умно.
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

Предполагам,че от компанията са ти го забранили.Плагиатството не е начин за развитие.

Ето този (zadrujno.net) блог го пуснах в края на декември. За 20 дни имам 20000 уикални посетите. Признавам си блога не е нищо особено (на тема групово пазаруване, но още е голичък) . Трафика е постигнат благодарение на солида страница с фенове във ФБ, за това мисля, че ако искте да постигнете бързи и висок резултати трябва да използвате социалната мрежа!
 
От: Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

не е трудно да се направи,ако можеш да пишеш интересни неща и имаш време : )
Време обаче нямам : ( В моя блог пиша 1-2 пъти в месеца,за квото ми хрумне,а посещенията ми дневно и без да пиша не падат под 100,да е жив и здрав чичо Г...
 

Горе