Как да следя чатовете на моята приятелка ?

Ти ся кво, за смотана ли ме обявяваш?

Не са колкото мисли Етера, но определено не се ограничавам до пръстите на двете си ръце. И изобщо не става въпрос за количество или качество, а за начин на забавление. Да не сме гугутки или пингвини, та да се вържем с един човек за цял живот. :)
Това е приказка! Кво ше прайш уикенда?
 
Аз съм хакер и мога да ти дам достъп до нейния телефон
ако искаш постоянно да четеш 2000$ , ако искаш само 1 път 200$
Тва доста своднически жаргон, само дето цените трябва да са обърнати, щото жените обикновено вървят с много diminishing returns и от 1 момент нататъка си на загуба :(
 
М ся кво, за смотана ли ме обявяваш?

Не са колкото мисли Етера, но определено не се ограничавам до пръстите на двете си ръце. И изобщо не става въпрос за количество или качество, а за начин на забавление. Да не сме гугутки или пингвини, та да се вържем с един човек за цял живот. :)
Разбира се, че не те обиждам. Обикновено е обратното. :)

Мислех, че е по-скоро към моята преценка, отколкото към на етериума. :)
 
Това е приказка! Кво ше прайш уикенда?
Ти па... тя каза че си пада по "забавленията".
Ти че си забавен, забавен си, ама дали ше си в състояние ЦЯЛ уикенд да я ЗАБАВЛЯВАШ? :rolleyes:
 
Ти па... тя каза че си пада по "забавленията".
Ти че си забавен, забавен си, ама дали ше си в състояние ЦЯЛ уикенд да я ЗАБАВЛЯВАШ? :rolleyes:
Га бяхме млади излезе такъв лаф "забавлявай ме". Две пловдивчанки дойдоха на купон в ст. град. Та те го ползваха с характерна интонация тип "кифла".
 
Ауе вий... кви кифли, кви 5лв?! За кви ни зехте с Нандибандова, ний сме ЗРЕЛИ ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ, бе, АЛООО! Нормално да го опростачвате през вашата занулена призма: христонев го обърна на младежки спомени с кифли, Новата пуска некво гейче.. Нормално е да завиждате, улегнали та слегнали женени с деца;) Цял уикенд: дай како Нандиии, ауууу!
Айде ойдете си при домошарието женените, аайдЕ.
Ти па... тя каза че си пада по "забавленията".
Ти че си забавен, забавен си, ама дали ше си в състояние ЦЯЛ уикенд да я ЗАБАВЛЯВАШ? :rolleyes:
Мога цяла седмица без да спра, не си ме виждал на живо. (Ний прайм почивки, не бой са.)
Искаш да нандиш бандито май...
Аз си мислех, че тя вече деца има или ще има скоро пък то каква била работата.
Децата - в стаичката си да спят утре да са бодри за закуска, големите имат работа сега.
 
Ауе вий... кви кифли, кви 5лв?! За кви ни зехте с Нандибандова, ний сме ЗРЕЛИ ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ, бе, АЛООО! Нормално да го опростачвате през вашата занулена призма: христонев го обърна на младежки спомени с кифли, Новата пуска некво гейче.. Нормално е да завиждате, улегнали та слегнали женени с деца;) Цял уикенд: дай како Нандиии, ауууу!
Айде ойдете си при домошарието женените, аайдЕ.

Мога цяла седмица без да спра, не си ме виждал на живо. (Ний прайм почивки, не бой са.)

Децата - в стаичката си да спят утре да са бодри за закуска, големите имат работа сега.
Тъкмо по този въпрос преди малко видях един пост:
Имах добър сексуален живот ама взех, че си счупих ръката.
 
инсталираш един hidde spy recorder на телефона и си ти, не ми благодари.
 
Според мен Нандито и тя не е залетяла с бройката. Не знам колко има, ама не са много и при нея. ;)
Девствена, живее на село, има 10 котки и е веган? В същото време отглежда и органик зеленчуци, заедно с това е честен и образован човек ?
Веднага ще и пиша на лични да обменим "разсад" :p:D
 
Има приложения за деца да ги следиш постоянно къде се намират. Тези приложения показват детето къде е ходило по коя улица е вървяло. Ако е спирало някъде къде и колко минути се е бавило. Инсталираш и на телефона едно такова приложение. И примерно виждаш, че приятелката ти е тръгнала към центъра влезнала е в блок на ул. Пиротска стояла е там примерно 1:30мин. а няма познати в блока ето готов си с хващането. Въпроса е какво ще постигнеш с това???
 

Горе