Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

• Търсачка

Votes: 453 65.7%
  • Реклама на сайт

Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

Votes: 164 23.8%

• Общо гласове
    689

missy

New Member
кво се усмихваш?ама така си е той си има правата над тази велика фраза.то че е човещинка да се греши си е ама на него много честичко мъ се случва.та внимаваи рекламата при него да не стане анти реклама,че нали знаеш,че тя е по-силна.

Sobieski

Well-Known Member
coolice ти как откри форума по точно как се сети да направиш такъв форум ???

Sobieski

Well-Known Member
аве кви пари кви 500 хил. марки ве брат неможах да разбера за ква "тъмната страна" да не живея в нигерия ?Разбрах че не стм желан тук и можеше на ЛС да ми го кажеш жалко такова нещо не съм и очаквал!

DeyanMarkovski

New Member
coolice като каза тъмната страна имаше предвид мошенничеството (спама дето спомена, че искаш да правиш по форумите с бота, кликането по AdSence). Това, че имаш мошеннически наклонности и че те критикуваме за това не значи, че не те щем.

DEATH

Member
Sobieski каза:
Разбрах че не стм желан тук и можеше на ЛС да ми го кажеш жалко такова нещо не съм и очаквал!

Хаха никой не е казал, че не си желан.
Просто:
Общо мнения: 205
[5.23% от всички / 15.77 мнения на ден]

Sobieski

Well-Known Member
Какво общо имат постовете мен мислиш ли че ме интерисува броят на постовете дори и 5000 да са какво ?нищо не печеля аз ако исках щях да се запиша да печеля по 7 цента на пост но не ми е това целта!

Blinky

Owner
Sobieski каза:
Какво общо имат постовете мен мислиш ли че ме интерисува броят на постовете дори и 5000 да са какво ?нищо не печеля аз ако исках щях да се запиша да печеля по 7 цента на пост но не ми е това целта!

НЕ е ли идеята да правиме сериозни пари от интернет, а не по някакви си $0.07 на пост. Това не е начина по който се тава богат. А никой нище не е казал за постването ти бате, заповядай - пиши, споделиай, коментирай. Нямаш грижи. :)

inviSible

New Member
На мен приятел ми каза за форума :) а преди това не се занимавах с маркетинг а само с създаване на сайтове като такива с флаш игри и тем подобни :) радвам се че открих форума :) найстина много приятни хора има тук и ти помагат за всичко така че евала ви правя

Горе