Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
кво се усмихваш?ама така си е той си има правата над тази велика фраза.то че е човещинка да се греши си е ама на него много честичко мъ се случва.та внимаваи рекламата при него да не стане анти реклама,че нали знаеш,че тя е по-силна.
 
coolice ти как откри форума по точно как се сети да направиш такъв форум ???
 
аве кви пари кви 500 хил. марки ве брат неможах да разбера за ква "тъмната страна" да не живея в нигерия ?Разбрах че не стм желан тук и можеше на ЛС да ми го кажеш жалко такова нещо не съм и очаквал!
 
coolice като каза тъмната страна имаше предвид мошенничеството (спама дето спомена, че искаш да правиш по форумите с бота, кликането по AdSence). Това, че имаш мошеннически наклонности и че те критикуваме за това не значи, че не те щем.
 
Sobieski каза:
Разбрах че не стм желан тук и можеше на ЛС да ми го кажеш жалко такова нещо не съм и очаквал!

Хаха никой не е казал, че не си желан.
Просто:
Регистриран на: 29 Апр 2007
Общо мнения: 205
[5.23% от всички / 15.77 мнения на ден]
 
Какво общо имат постовете мен мислиш ли че ме интерисува броят на постовете дори и 5000 да са какво ?нищо не печеля аз ако исках щях да се запиша да печеля по 7 цента на пост но не ми е това целта!
 
Sobieski каза:
Какво общо имат постовете мен мислиш ли че ме интерисува броят на постовете дори и 5000 да са какво ?нищо не печеля аз ако исках щях да се запиша да печеля по 7 цента на пост но не ми е това целта!

НЕ е ли идеята да правиме сериозни пари от интернет, а не по някакви си $0.07 на пост. Това не е начина по който се тава богат. А никой нище не е казал за постването ти бате, заповядай - пиши, споделиай, коментирай. Нямаш грижи. :)
 
На мен приятел ми каза за форума :) а преди това не се занимавах с маркетинг а само с създаване на сайтове като такива с флаш игри и тем подобни :) радвам се че открих форума :) найстина много приятни хора има тук и ти помагат за всичко така че евала ви правя
 

Горе